ЯК ПОЗБУТИСЯ ПОЛІПІВ У НОСІ

Поділитися:
ЯК ПОЗБУТИСЯ ПОЛІПІВ У НОСІ

Хоча точні причини виникнення подібного явища не відомі, появу поліпів у носі зазвичай пов'язують із розростанням певних ділянок слизової оболонки носа або придаткових пазух, спричиненим алергійними реакціями, запальними процесами, анатомічними порушеннями і викривленням носової порожнини.
Визначити появу поліпів можна за наступними симптомами: закладеність носа, втрата нюху (аносмія — часткова або повна), синусит. Часто виникнення поліпів відбувається у супроводі алергійного риніту. Може виникнути вторинна інфекція, що призводить до головного болю. Закладеність носа — це не тільки проблеми з диханням, але це може призвести і до виникнення синдрому хронічної втоми. Розростання слизової оболонки створює сприятливі умови для розмноження бактерій, в результаті з'являються виділення з носа, в тому числі і гнійні. Починаються часті простудні захворювання. У разі виникнення подібних симптомів потрібно терміново звернутися до фахівця, щоб встановити діагноз на самому його початку і не задавнити процес.
Зазвичай дану проблему розв’язують за допомогою оперативного втручання. Але перед цим бажано спробувати лікувати поліпи в носі народними засобами.
Один із старовинних способів — припікання поліпів розчином азотнокислого срібла (5—10%). Інший — полоскання носових ходів розчином морської солі (2 ч. ложки на склянку теплої води).
Для профілактики і лікування поліпів у носі альтернативна медицина пропонує також використовувати лікарські трави й рослини, насамперед, чистотіл. Рецепт: капати по 2—3 краплі соку чистотілу в кожну ніздрю тричі на день