ЯК ЯБЛУЧКА НАЛИВНІ ПЕРЕТВОРИТИ НА МОЛОДИЛЬНІ

Поділитися:
ЯК ЯБЛУЧКА НАЛИВНІ ПЕРЕТВОРИТИ НА МОЛОДИЛЬНІ

На мить стати титаном

Якщо подивитися на яблуко в розрізі, то можна легко помітити його схожість із будовою Землі. Тонка шкірка — це іоносфера, соковита м'якоть — атмосфера, а оболонки та зернинки — це ядро ​​Землі. Там, де в яблучка хвостик, там і північний полюс, а де «п’яточка» — там південний. З північного полюса виходять силові магнітні лінії і входять у південний. Вони оточують яблуко -«Землю» так само, як аура людини і як магнітне поле Землі.
У давньогрецькій міфології герой Геракл був посланий царем у сад Гесперид по молодильні яблучка. Але дістатися до нього смертний не може, тому він просить титана Антея допомогти йому, а сам тримає за нього Небо (земну твердь).
Титан Антей, древніший навіть за самого Зевса, тільки він може піднятися у високе Небо, по-слов’янськи — Вирій, і попросити у прекрасних дів молодильні яблука.
Тому зрозуміло, що яблука потрібно заряджати тільки найчистішою, найвищою енергією, на яку ви здатні, хоча б на мить ставши титаном Антеєм.

Трохи практичного Ци-гун

Якщо сказати про Ци-гун у кількох словах, то це означає рух внутрішньої енергії людини. З центру правої долоні виходять силові енергетичні лінії, а входять у ліву долоню, замикаючи енергетичне коло нашої грудної клітки. Якщо із силою поплескати в долоні, а потім міцно їх потерти хвилини 2, далі струснути разів 10, то можна відчути пульсацію та рух магнітних хвиль між долонями.
Після цього створюємо енергетичне кільце. Руки повільно розходяться й сходяться прямо перед грудьми, пальці не стикаються. Продовжуємо коливальні рухи — розширюємо кільце. Плавно заплющуємо очі й спостерігаємо своє внутрішнє Небо. Його світність, його колір.
При цьому виконуємо дихальні вправи пранаяму: вдих носом повільно, до кінця, пауза 5 секунд, видих плавний.
Домагаємося очищення внутрішнього Неба від темних плям і тіней.

Наповнити яблучко світлою силою

 Коли внутрішній фон очиститься від накопиченого негативу — він засвітиться й засяє вашим же відбитим світлом. Якщо ви вийшли в чисте  блакитне, синє чи бузкове Небо, можна почати наповнювати молодильне яблучко своєю світлою, чистою силою.
На центр правої долоні ставимо ваше, найкрасивіше, яблуко, а зверху опускаємо ліву руку (яблуко обхоплювати й стискати пальцями не треба) і продовжуємо повільно, плавно дихати. При цьому треба реально відчувати енергетичні потоки, які виходять і проходять через ваші долоні. Коли ваша ліва рука мимовільно почне підніматися над яблуком — отже, воно зарядилося до кінця. Просто наливне яблуко перетворилося на молодильне!
Своїми зарядженими молодильними яблучками  можна пригощати близьких родичів і близьких вам по духу людей.

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.