Хочу поділитися з читачами своїм досвідом зцілення від запалення легень.
Мій молодший син з народження був хворобливою дитиною, це спонукало мене до пошуків способів природного оздоровлення. Зокрема, я прочитав книжку Кнейпа «Моє водолікування», в якій він рекомендував у разі застудних захворювань та грипу робити обтирання водою з оцтом кожні 30 хвилин. І коли у сина виявили двобічне запалення легень – я вирішив скористатися його порадами. Температура тіла в дитини сягала 39,5 градуса. Лікарка, яку викликали, виписала антибіотики й рекомендувала госпіталізацію. І хоча дружина відразу побігла до аптеки й купила всі потрібні ліки, я вирішив спробувати метод обтирання водою з оцтом. До речі, обтирання водою з оцтом іноді радять і лікарі, але метою цього є зниження високої температури тіла. Я вважаю, що зменшувати температуру доцільно лише тоді, коли вона надто висока й загрожує життю людини. А якщо ні, то примусово її зменшувати в жодному разі не можна.
Лікував сина я таким чином: вимірюю температуру до процедури, потім роблю обтирання, вкриваю його добре й знову вимірюю температуру, вона має бути такою, як і до процедури. Увага! Обтирання в жодному разі не можна робити, коли озноб. Навпаки, людина має бути добре зігріта, їй повинно бути навіть жарко. Саму процедуру важливо робити дуже швидко, аби не охолодити хворого й щоб температура тіла не впала навіть на 0,1 градуса. Для цього слід біля ліжка хворого поставити миску з чистою водою кімнатної температури й оцтом, у співвідношенні 3:1, і починати швидке обтирання: намоченою в цьому розчині полотнинкою обтерти одну руку й швидко засунути її в довгий рукав футболки чи сорочки (обтирання має бути рясним, щоб залишалися краплі на тілі), далі іншу руку, потім тулуб. Заправити футболку, відразу одягнути светр й укрити цю частину тіла хворого однією або двома теплими ковдрами. Далі починати обтирання нижньої частини – від стоп до таза – у такий самий спосіб. Одягнути теплі штанці та вовняні шкарпетки й вкрити. Після процедури хворому має бути комфортно, адже перегріту кров внутрішніх органів організм направляє до шкіри, тому відчуття жару спадає. Протягом 20–30 хвилин людина спокійно лежить, але потім починає відчувати перегрів – тож процедуру треба повторити. Так слід робити 4-5 разів. При цьому буде виділятися рясний піт, але нижню футболку чи сорочку не треба змінювати. Після останнього обтирання хворий зазвичай засинає. Дайте йому зігрітися й зніміть одну ковдру. Посеред ночі не зайвим буде напоїти недужого чаєм з малиною та лимоном. Після цього починається рясне пітніння – це спадає температура, яка на ранок зазвичай нормалізується.
Ось таким чином я й лікував свою дитину протягом вечора та ночі. Уранці до нас завітала лікарка, яка була дуже занепокоєна станом сина. Ми вислухали від неї досить прикрі слова, коли вона дізналася, що ми не тільки не віддали дитину в лікарню, а навіть не давали їй антибіотики. Та після того як пересвідчилася, що син має нормальну температуру, й послухала його легені – лише розвела руками. Розпитувати, як ми цього досягли, не стала. За допомогою такого оцтового обтирання я завжди позбуваюся застуд. Крім того, тричі мені вдалося вилікувати в такий спосіб оперізувальний лишай.
Валерій ПЕТУЩАК. м. Київ.