ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД НЕГАТИВНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ВПЛИВУ

Поділитися:
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД НЕГАТИВНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ВПЛИВУ

Допоможе в цьому завідувач відділу біоінформатики Українського інституту екології людини Василь Андрійович Ткаченко, знайомий нашим читачам завдяки своїм оздоровчим винаходам. Це, зокрема, пристрої «КТ-1» на мобільний телефон і «КТ-2» на побутову техніку та пристрій для біологічної активації води, більш відомий як активатор Ткаченка. Ставши свідком передчасного відходу декого зі своїх рідних і близьких в інші світи через хворобу, Василь Андрійович категорично «відмовився» хворіти. Натомість уже 30 років займається вивченням інформаційного захисту організму людини від негативної енергетики будь-якого походження (випромінювань побутової та електронної техніки, геопатогенних зон, зурочень тощо). Не хворіючи вже понад 10 років, 86-річний винахідник вважає, що всі можуть бути здоровими і щасливими, якщо вмітимуть захищатися від небажаних біоінформаційних впливів. Але, переконаний учений, насамперед потрібно позбутися власних недобрих звичок, рис характеру та емоцій, які руйнують нас ізсередини.

ДРАТІВЛИВІ ЛЮДИ РИЗИКУЮТЬ ПІДШЛУНКОВОЮ ЗАЛОЗОЮ

Якщо людина, наприклад, ображається, в неї нейтралізується кальцій, магній, йод, кремній. Кістки і суглоби будуть боліти, вона може захворіти на вовчак, остеохондроз. Якщо хтось злиться, в нього нейтралізуються кальцій, калій, марганець, кремній. Це загрожує розвитком шкірних та венозних хвороб, діабету. Ті, хто полюбляє проклинати, наражаються на нейтралізацію в організмі кальцію, калію, магнію, йоду, кремнію, кобальту, марганцю, фосфору, фтору, заліза. У таких людей може виникнути ожиріння, атеросклероз, захворювання сполучних тканин, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура. Страждає імунна система, можуть розвинутися навіть пухлинні захворювання, діабет, уражається головний мозок. Дратівливі люди наражаються на небезпеку нейтралізувати в себе в організмі калій, йод, цинк, мідь, селен, марганець, кобальт, кремній. У них можуть розвинутися хвороби підшлункової залози, шлунка, селезінки, страждають вени, кровотворна система. Ті, хто займається зуроченням, втрачають кальцій, калій, марганець, йод, кобальт, кремній. Вони руйнують собі лімфатичну та нервову системи, серце, спричиняють хвороби суглобів. Непокірність батькам, що вважається великим гріхом не лише в християнстві, призводить до втрати в організмі калію, магнію, йоду, кремнію, до захворювання лімфатичної системи. Коли людина постійно перебуває в тривозі, депресії, її організм позбувається кальцію, калію, марганцю, кобальту, йоду, міді, селену, цинку. Уражаються нервова та імунна системи, шлунок, сечовий міхур, дванадцятипала кишка, розвиваються хвороби крові, шкіри й суглобів. Мікроелементів у нашому організмі зовсім мало: не крупинки, а мікроіони, тож не поводьмося так безпечно з ними, потакаючи своїм шкідливим забаганкам і звичкам.

ПОБУТОВА ЕКОЛОГІЯ

Екологія — це не лише стан природи, стан довкілля, це, за словами Василя Андрійовича, ще й те, що ми самі перетворюємо на звички, які стають невід’ємною складовою нашого повсякденного життя. Усе, що нас оточує, на фізичному плані має два полюси: «плюс» і «мінус». Ми всі перебуваємо під впливом цих полюсів, тому всі особисті речі людини можуть бути до її тіла в «плюсі» чи «мінусі». Якщо якась річ, пристрій тощо розміщені до тіла людини «плюсом», то вони на неї діють позитивно, якщо ж «мінусом» — можуть завдати їй шкоди, спричинити різні захворювання. Також і сама людина може своїми негативними емоціями чи словами змінити «плюс» на «мінус», і навпаки. Так, стверджує Василь Андрійович, вставні зуби із металу можуть спричинити розвиток захворювань очей, легень. Намиста, підвіски, браслети (якщо вони не розміщуються плюсом до тіла), в яких багато металевих елементів, наражають нас на небезпеку серцевих хвороб, захворювань бронхів. Імпортна білизна, зокрема бюстгальтери з металевими деталями, можуть призвести навіть до розвитку мастопатії. Пояси, ремінці (особливо з масивними чи великою кількістю дрібних металевих прикрас) можуть зумовити захворювання шлунка, нирок, сечового міхура. Навіть така річ, як наручний годинник, може спричинити зниження енергії в організмі, серцевий біль. Металеві хрести, які нерідко носять як прикрасу зверху одягу, а не на тілі, можуть призвести до зниження імунітету, захворювань і зурочень, буває на смерть. Каблучка на вказівному пальці — теж шкідливо впливає на здоров’я. Усі речі, радить Василь Андрійович, які людина носить при собі чи на собі, потрібно пропускати через активатор, аби надати їм плюсового заряду. Гарно впливають на кожного з нас, змінюючи «мінус» на «плюс», лагідні й щирі слова, молитва, причому всіма мовами. Спасибі — «Спаси, Бог» — на всіх мовах означає гарний кристал, хай таких кристаликів у нашому житті буде побільше.

Записала Любов Польова-Саханда