ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД НЕГАТИВНИХ ЕНЕРГІЙ

Поділитися:
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД НЕГАТИВНИХ ЕНЕРГІЙ
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД НЕГАТИВНИХ ЕНЕРГІЙ 
 
Напишіть, будь ласка, як можна захиститися від негативного впливу й поганих енергій іншої людини.
З повагою Світлана У.
м.  Кіровоград. 
 
Лист коментує народна цілителька, фахівець міжнародного класу з біоенергетики Лариса Кушка.
 
У деяких випадках, якщо людина відчуває посил негативної енергії, що виходить від когось, то, знаючи можливі методи захисту, може й сама вибудувати захист своїх полів. У таких випадках віра людини в Бога й свій захист має велике значення, бо людина, що перебуває у вірі, тим самим і створює свою внутрішню гармонію та стабільність, а врівноважену людину дуже важко дістати простими посиланнями злоби, заздрості, ненависті. 
Тому, якщо людина не реагує на зовнішні подразники й перебуває у вірі в Бога, то вона більш стійка до всіх зовнішніх впливів, ніж людина помислива, залякана, з делікатною психікою, що не має внутрішньої віри в Бога та в себе.
 
Отже, розгляньмо кілька основних видів захисту людини.
 
Закрити себе хрестом. Хрест є одним із найпотужніших джерел Сили. Він концентрує в собі Силу, спрямовану на спалення всякого нечестя, всякого зла. Осінившися хрестом, людина відгороджує себе від того темного, що несе в собі будь-який негативний посил. Хрест перепалює потоки негативної енергії та створює навколо людини своєрідний щит, який на певний час (залежно від сили віри людини) захищає її від усього демонічного, темного, руйнівного.
Якщо людина хрестить когось, то цим вона створює йому захист і водночас перепалює чи блокує в ньому зло, захищаючи себе.
 
Молитва своїми вібраціями створює певні стани, що дають можливість Божественним енергіям текти полями й будовами людини, гармонізуючи їх і створюючи певний захист від потоку негативної енергії. Часто молитва творить дива.
Хочу порадити: якщо ви молитеся й, звертаючись до Бога, просите про порятунок людини, про щось дуже важливе для вас, то краще в цьому разі давати обітницю Богові про виконання вами чогось. Не можна просити про життя когось, а дати просту обітницю, наприклад, що ви сьогодні ввечері не вип’єте пива чи щось у цьому дусі. Потрібно самим попрацювати, щоб вам дали те, що не планувалося вам давати зараз. Пам’ятайте: Бог дає, але Бог і питає за те, що дав.
 
Запалена свічка ― це вогонь і віск. Вогонь перепалює всі зовнішні силові під’єднання, тоді як віск знімає з людини всю негативну інформацію. Під час горіння свічки відбувається плавлення воску й уся негативна інформація, яку віск на себе перетягнув, перепалюється й відбувається немовби очищення  полів людини. Якщо під час спілкування з людиною на столі стоятиме запалена свічка, то вона значно зменшить чи й зовсім перепалить негативні посили від людини.
 
Енергетичний хрест. Для створення такого захисту уявіть, що ви стоїте з піднятими по боках на рівні пліч руками і перебуваєте в фіолетовому потоці Божественних енергій. Ці енергії сходять на вас із висоти, яка не має меж (із нескінченності), омивають усе ваше тіло, створюючи подобу хреста з фіолетовим світінням, і відходять у нескінченність під вашими ногами. 
Ви також можете встати й у стоячому положенні спробувати відчути ці енергії. Не має значення, в якому положенні (стоячому, лежачому, сидячому) ви прикличете ці енергії. Але в будь-якому разі треба уявляти, що ви стоїте й вас омивають фіолетові енергії.
У такому стані ви можете пробути від 10 до 15 хвилин, а потім, подумавши про те, що ці енергії продовжують вас омивати, можете братися до будь-якої роботи. 
Цей захист ще певний час (інколи ― до двох, трьох діб) гармонізуватиме ваші поля й оберігатиме від зовнішніх руйнівних потоків енергії. Але часто входити у фіолетовий хрест я вам не рекомендую.