ЯК ЗРОБИТИ ДОВШИМ І ЩАСЛИВИМ СВОЄ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ

Поділитися:
ЯК ЗРОБИТИ ДОВШИМ І ЩАСЛИВИМ СВОЄ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ

До народознавчо-просвітницького центру «Факел пам’яті Марії» в Чернівцях на ім’я його засновниці, народознавця Гарафіни Маковій щодня приходять сотні листів з проханням про допомогу. Гарафіна Петрівна давно вже не проводить індивідуальних бесід, проте на всі листи кожен може найти відповіді-поради в її книгах та газеті «Економічно-благочестивий вісник», який видає «Факел». На сторінках «ЗіД» ми також подаємо пояснення і причинно-наслідковий зв’язок деяких складних життєвих ситуацій, причину яких під час молитви показує Гарафіні Маковій Господь, а також конкретні поради, які допоможуть відвернути небезпеку чи позбутися хвороб тощо.

РОДИМКИ ЗАБИРАЮТЬ БІДИ, А ФУРУНКУЛИ ВИВОДЯТЬ ЧОРНОТУ З ОРГАНІЗМУ

Ми живемо і часто не задумуємося над своїми вчинками, а кожен наш вчинок фіксується. Та й не тільки вчинок, а кожне наше слово, кожен порух нашої душі. Наш земний стан «відфотографовується» у Бозі, і є банк інформації, де наявне про людину все: не тільки з часу появи її в материнській утробі, а й вплив на неї кореневої основи з багатьох поколінь і як вона на своїх нащадків своїми вчинками впливатиме чи вже впливає. Зафіксовано там до деталей наявні чи перенесені хвороби, травми, причину їх, причину смерті, якщо людини вже немає — де її душа по смерті перебуває: в царстві добра чи зла, як вона звідти на нащадків своїх впливає. Наша душа дуже яскраво виявляє себе в зморшках, голосі, манері ходити, дивитися, говорити… Бородавки, веснянки, інші позначки на тілі теж несуть певну інформацію. Родимки, які виходять і зникають, просто так не бувають, їх краще не чіпати, бо вони часто збирають з нас біди. Кожен фурункул — виведення з організму чорноти, особливо з крові. Як засвідчують медики, сьогодні важко знайти людину з неураженою печінкою. Що треба, щоб здоровою була печінка? Добра кров. Щоб не викидалися в кров отруйні елементи. Отруйні елементи викидаються в кров, коли нездоровий організм у цілому — коли немає в ньому світлої кровотворної системи. Це коли людина не перебуває своєю життєвою позицією на лінії позитиву: не служить вірою і правдою Господу. Міняйте свій спосіб життя на невідступно Богоугодний — тоді печінка ваша буде здоровою. Виводять руйнацію з крові дуже цілющі квіти черемхи (сухі чи свіжі), якщо ними встеляти взуття під стопи ніг. Також гарно чистить кров, виводить радіонукліди з організму, дає спокій, рівновагу, гарний сон настій із сухих груш. Сушені повздовжніми половинками груші миємо, заливаємо окропом, настоюємо 2—3 години. Пити вранці замість чаю, можна додавати мед. Випивши настій, можна заливати окропом і настоювати ці самі груші ще разів зо три.

ЗМОРШКИ СВІДЧАТЬ ПРО НАШУ СУТЬ

По голосу можна визначити людську суть, як і по зморшках. Зморшки — свідчення того, що ми вже зробили в житті. Зморшки можуть відповісти на запитання, хто ти такий, показати твою схильність до роду занять, уподобання, показати, як ми себе поводимо. Усе це позначається на наших дітях, правнуках, часто ще в материнській утробі. …Дівчинка Руслана народилася з млявим опущеним кишковиком. Потрібне термінове хірургічне втручання, але впевненості в гарних наслідках медики не мають. Мати в розпачі: що робити? Молитвою виводить на прабабку хворої дівчинки по татовій лінії, яка ще з двадцять років тому хірургічним втручанням позбавлялася другого підборіддя і підтягувала (розгладжувала) шкіру обличчя. Прабабуся, зробивши собі штучним методом омолодження, накопичені над обличчям сталі негативи, які тим зморшкам сприяли, «перефутболила» їх, як м’яч згори, на нащадкову лінію, і основна життєва лінія правнучки, яка виросла на ній листочком як на гіллі, зморщилася й атрофувалася ще в материнській, досить не благочестивій утробі, замагнітивши ті прабабусині злі хвилі. Прабабусине зняте хірургічним втручанням підборіддя відбилося непрохідністю в дитини прямої кишки. Адже друге підборіддя з того, що показує Небесний Отець на молитву, це — накопичення резерву позитивної сили для нащадків. І коли жінка пішла проти природи і добровільно його потоптала, то нагодувала по нащадковій лінії сили злі. За час багаторічних індивідуальних бесід (коли ще вони були), доводилося не раз зустрічатися з тим, що дає подібне корегування Руки Творця. Чіпання носа — безплідність чоловіча по нащадковій лінії, слабка потенція, перевертні, маніяки (ніс, як частина тіла, відповідає за інтуїцію). Корегований людським втручанням ніс робить на нащадковій лінії спрямування на зло. Навіть зменшення форми носа макіяжем — біда з прямою кишкою, геморой на нащадковій лінії, рак груді. Зміна форми грудей, силікони, хірургічне втручання — відчикриження нащадкової лінії від Небесного позитиву взагалі.

У ВСЬОМУ ЧИНІТЬ З ВИСОТИ СОНЯЧНОСТІ ДУШІ

Фатуму немає. Ми самі визначаємося нашими прагненнями, чистотою чи нечистотою душі, якщо ми народилися відносно здоровими, не скаліченими ще з материнської утроби. Отож думай, людино, на що ти тратиш свої життєві сили! Тобі подобається життя на Землі? Постарайся його зробити якомога довшим. Одна з умов: ніколи не перебувай во злі. Як сонечко, розумій кожну ситуацію із висоти сонячності душі і усміхайся. Погано? Ти вкинута сатаною в якусь випробувальну ситуацію. Виходь звідти з достоїнством. Так і молись: «Прости мені, Господи, усе, що я согрішив(-ла), і поможи мені вийти з цієї ситуації з гідністю». Перебирай содіяне, постарайся знайти конкретні свої гріхи (щоб розкаятися). Запали три свічки перед ликом Пресвятої Богородиці, просячи помочі, спий свяченої води. Коли вам важко — все лишіть, запалюйте три свічі, відкривайте навпопад Євангеліє і читайте хвилин десять. Відтак перехрестіться, спийте свяченої води, вибийте вісім поклонів і скажіть: «Живу во славу Господню на Землі. Спаси і сохрани мене, Боже». І довго, 3—4 хвилини, дивіться в очі Матері Божій чи Ісусу Христу. Зло, що вас мучило, вийде з вас і буде спаленим. Свічки хай догорять, допалюючи довкільну чорноту. Основне для людини — вберегти пречистою душу, щоб по відході з тіла вона не потрапила до вічного вогню. Моя мета — щоб наші діти збагнули, в чому істинний сенс життя, не розмінювалися на сатанинські забаганки і прагнули радувати нашого Небесного Отця в усьому. Бо тільки тоді можливі мир, злагода і щастя на Землі. Наша народознавча газета «Економічно-благочестивий вісник» не для всіх, вона лишень для тих, хто хоче знайти в собі Бога і покласти Його у своїй душі понад усе. Вона для відродження праведності і святості на Землі.

Підготувала Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА, «Здоров’я і довголіття».