ЗА ХВОРОЇ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ СКОРИСТАЙТЕСЯ ТРАВ'ЯНИМ ЧАЄМ І КОМПРЕСАМИ

Поділитися:
ЗА ХВОРОЇ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ СКОРИСТАЙТЕСЯ ТРАВ'ЯНИМ ЧАЄМ І КОМПРЕСАМИ

(Продовження. Початок у №№ 48, 49, 50 за 2016 і № 1 2017 р.)

Продовжуємо публікувати рецепти австрійської цілительки Марії Требен про те, як позбутися багатьох хвороб, у тому числі й задавнених, зберегти здоров'я за допомогою народних засобів. Відома цілителька зібрала всі свої рекомендації в книзі «Здоров'я з аптеки, дарованої нам Господом Богом».

Захворювання молочної залози

Якщо так сталося, що довелося видалити уражену частину молочної залози, то лікування починається вже після операції.Рубці змащують маззю з нагідок. Приготування мазі з нагідок: подрібнити чотири повні жмені квітів. Розтопити в металевій каструлі чи глибокій сковорідці 500 г свинячого жиру й покласти туди сировину. Помішуючи, злегка обсмажити й зняти з вогню, накрити кришкою й залишити так на ніч. Наступного дня все це трохи підігріти, профільтрувати через лляну тканину та розлити ще теплу мазь по банках. Сировину, що залишилася від приготування мазі, можна прикладати 4-5 разів, попередньо підігріваючи.Самого цього достатньо, щоб шкіра стала гладенькою та набула нормального кольору. Якщо після операції шов дуже тягне й біль віддає в руку, то мазь певною мірою знімає цей біль.Якщо зачеплено лімфатичні залози, то лікування таке саме, як за захворювань лімфатичних залоз. Під час сезону добре використовувати свіже листя подорожника ланцетоподібного й подорожника великого, а також листя різновиду підбілу ― кремени (її великі, як брилі, листки видно на високих берегах струмків, на вологих узліссях), свіжий підмаренник чи свіже листя й стебла нагідок. Листки треба промити й розім'яти на кашку качалкою на дошці, слід розкачувати, поки листя ще вологе: вода допомагає витягти сік. Цю кашку (то одну, то другу) накладають на хворі залози. Хворий сам дуже швидко відчує, яка з кашок діє на нього найкраще.

Можна поряд з аплікаціями зі свіжої кашки робити компреси зі шведським гірким бальзамом, можна навіть втирати його, а також робити припарки з хвощем на дві години за умови дотримання постільного режиму протягом цього часу.
Потрібно взяти траву майорану (краще останнього врожаю), наповнити нею пляшку (до горлечка), залити оливковою олією та залишити на 10 днів на сонці чи біля плити. Цією майорановою олією треба змащувати хворі залози.
Також слід користуватися маззю з нагідок чи звіробійною олією. Приготування звіробійної олії: скляну пляшку заповнюють травою до горловини й заливають оливковою олією так, щоб олії було на два пальці над травою. Залишити на 14 днів на сонці чи біля теплої плити.
Крім того, в разі захворювань молочної залози, й після операції зокрема, треба готувати чай із суміші: 300 г нагідок, 100 г деревію, 100 г кропиви. Усе добре перемішати. На 250 мл води беруть 1 ч. л. (з верхом) суміші. Заварюють суху сировину ― до 2 хв, свіжі трави ― до 1 хв. На день готують 1,5 ― 2 л чаю. П'ють протягом цілого дня по ковточку. Із цієї загальної кількості беруть по півсклянки вранці, вдень і ввечері перед кожним прийманням їжі, додають 1 ст. л. шведського гіркого бальзаму й по ковточку випивають по половині цієї кількості за півгодини до їди та через  півгодини після їди.
Якщо виникає біль, то потрібно часто робити компреси зі шведським гірким бальзамом і припарки з хвощем польовим. Для цього беруть шматок вати, змочують бальзамом, розтягують тоненьким шаром по хворому місцю. Для припарок хвощ застосовують так: воду довести до кипіння, встановити над киплячою водою друшляк (можна ситечко) з сухою чи свіжою травою, накрити кришкою. Витримати 1-2 хвилини й вимкнути вогонь. Через деякий час досить теплу й розпарену траву кладуть на нецупку тканину та закріплюють на хворому місці. Потім зав'язують теплою вовняною хусткою. Можна вранці й увечері по дві години лежати в ліжку з компресом і навіть залишити компрес на ніч.
У разі утворення в молочній залозі нових вузликів проводиться таке саме лікування.

(Далі буде.)