ЗА МЕЛАНОМИ ВЖИВАЙТЕ ПРОТИРАКОВИЙ КОКТЕЙЛЬ

Поділитися:
За меланоми вживайте протираковий коктейль

Моїй доньці Світлані 40 років. У неї виявили меланому шкіри, і в 2017 році їй зробили операцію. Потім вона пройшла курс імунотерапії, і аналізи, начебто, були хороші. Але через 7 місяців виявилося, що пішли метастази в лімфовузли під ліву руку. У грудні 2018-го знову зробили операцію. І тепер лікарі радять їй опромінення. Вона в розпачі. Можливо, фахівці, представники народної медицини порадять їй, як харчуватися з таким діагнозом, які лікарські рослини допоможуть призупинити ріст ракових пухлин.

З повагою мама.
м. Кропивницький.

Листа коментує лікар-терапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини Володимир Гуртовий.

За меланоми шкіри та метастазів у лімфовузли хочу дати доньці читачки кілька рекомендацій щодо харчування. Наприклад, варто знати, що вживання кави знижує розвиток меланоми. Також ефективна за подібного захворювання свіжа морква, яку рекомендується вживати у вигляді свіжовичавленого соку. А крім того – прикладати у вигляді компресу до ракової виразки.

Природним препаратом за раку шкіри також є інжир. Можна їсти плоди інжиру цілими або пити відвар плодів. Відвар: 2 ст. л. сухих подрібнених плодів варити 10 хвилин в 200 мл води. Протерти гарячими у відвар і настояти 1 год. Пити по 0,5 склянки 3-4 рази на день у перервах між їдою. Незрілі плоди в розтертому вигляді можна прикладати до уражених ділянок шкіри.

За метастазів раку шкіри допомагає прополіс. Вживають спиртовий розчин  по 20-30 крапель з невеликою кількістю води тричі на день до їди.  Курс місяць, потім зробити 2-3 тижні і повторити знову.   

У разі меланоми шкіри корисно вживати щодня природний протираковий «коктейль»: суміш протертого інжиру, тертої моркви і заварної кави.   Приймають від 0,5 до  1 склянки на день чи відразу  таку кількість, чи   розділяють  на день. Але обов’язково  коктейль має бути   свіжоприготовленим. Вживають місяць. Потім   10-14 днів перерва.       

Добре оздоровлюють організм за раку шкіри бджолині препарати: імунний  мед, бджолине маточкове молочко, стовбурові клітини маткових личинок і квітковий пилок. Зазвичай їх можна придбати у пасічників чи апітерапевтів.