ЗА МЕЖАМИ ВИДИМОГО: ГОТУЄМОСЯ ДО 2012 РОКУ

Поділитися:
ЗА МЕЖАМИ ВИДИМОГО: ГОТУЄМОСЯ ДО 2012 РОКУ

Ігор Миколайович Павловець закінчив Київський держуніверситет за фахом інженерна геологія. Друга професія — біоенерголог-радіоестезист. 1991 р. закінчив курси Інституту підвищення кваліфікації Мінгео СРСР за напрямом «Теорія та практика застосування біолокаційних методів під час біологічних, екологічних і геологічних досліджень», курси біолокації при Міжгалузевій асоціації біолокації України. З 1990 по 1993 рр. курирував і проводив заняття з курсу біолокації в Інституті бізнесу, менеджменту та перепідготовки кадрів Держкомгеології України. Із 1994 р. працював у НДІ Генштабу Збройних сил України, займаючись дослідженням геопатогенних зон та за сумісництвом продовжуючи працювати в системі Держкомгеології. З 1998 по 2001 р. — провідний науковий співробітник Національного науково-дослідного центру оборонних технологій та військової безпеки України. Автор 150 наукових праць, серед яких 8 монографій і 22 роботи в галузі біоенергології. Одну з цих монографій — «Біоенергологія й патогенні зони в житті людини» (1994) — в 1997 р. відзначено дипломом лауреата Міжнародного конкурсу робіт з біолокації 1993—1996 рр. Одержала гарні відгуки книга «За межами видимого. Введення в біоенергологію» (2008). Учасник численних форумів з питань біоенергології.

Людство вступило в Нову Еру розвитку Землі й Космосу. Різні потрясіння (стихійні лиха, політична нестабільність, депресивність суспільства, хвороби) вказують на те, що шлях до змін (які очікуються після 2012 року) буде нелегким. Але нам потрібно його пройти. Щоб перехід на новий рівень розвитку був правильним і творчим, кожна людина має підготувати себе до цього. Як це зробити? Насамперед, підвищуючи свою духовність. Також, розширюючи свої знання про видимий та невидимий (тонкоматеріальний) світи, в яких ми живемо. Використовуючи свою книгу «За межами видимого», виступи (в 47 містах 7 країн світу), напрацювання й спостереження останніх років, хочу допомогти вам, шановні читачі, почати (або продовжити) рух до гармонізації себе та Всесвіту, а отже, до здоров’я, радості й любові в нових вібраціях.

МІЖ СВІТЛОМ І ТЕМРЯВОЮ

У космічному просторі існують два протилежних світи: Духовний світ (світ Світла, Добра, Любові, Творення) та Антисвіт (світ тьми, хаосу, свавілля). У кожній людині є частки як одного, так і іншого світів. Добро і зло, світло й тьма завжди поруч. Залежно від того, які частки переважають, люди поділяються на духовних та агресивних. Якщо ви живете з любов’ю в серці, вмієте контролювати свої емоції, допомагаєте ближнім, ви збільшуєте світлу енергію, своє біополе (фізичну оболонку, на якій «записано» стан людини). Про таких людей кажуть, що вони світяться зсередини, біля них затишно, вони можуть підтримати у важку хвилину. Якщо ви постійно чимось незадоволені, всіх критикуєте, сваритеся через дрібниці, байдужі до страждань ближніх, «захопилися» спиртним, наркотиками, то «пускаєте» у своє життя темні енергії. Від таких людей намагаються триматися подалі, спілкування з ними спустошує. Позбувайтеся влади Антисвіту, перестаньте боятися, читайте молитви, повторюйте афірмації, медитуйте.

ДУМКИ ТА ЇХНЯ РЕАЛІЗАЦІЯ

Відомий лікар та ізотерик Парацельс ще в XVI столітті казав: 80% хвороб людини пов’язані з її мисленням. Сьогодні ми додамо: це ж стосується різних життєвих ситуацій. Інакше кажучи: чого ми боїмося, те й трапляється. Чому? На фізичному рівні відчуття страху погіршує роботу важливих систем організму: серцево-судинної (частішає серцебиття й звужуються судини, заважаючи припливу кисню), нервової (спазмуються судини головного мозку, болить голова, ви відчуваєте сонливість, губиться чіткість думок), травної (гірше засвоюються поживні речовини, болить живіт). На енергетичному рівні страх «пробиває» біополе, внаслідок чого з’являється «безпричинна» втома, нервозність. Наведу приклад, незважаючи на те, що він може здатися трохи жорстоким. У мене була сусідка, яка після смерті чоловіка всім розповідала про свій страх того, що до її будинку увірветься злодій, поглумиться над нею та вб’є. Створюючи в такий спосіб негативну мислеформу, вона наблизила її до реалізації. За якийсь час, проходячи повз її будинок, я побачив, що пошкоджено одне вікно. На мій поклик сусідка не відгукнулася. Я викликав міліцію, разом з її представниками ввійшов до будинку і побачив неприємну картину: 86-річна сусідка лежала мертвою, а згодом експертиза встановила, що її було зґвалтовано. Пограбування не було, тому що отримана пенсія лежала на столі. Ґвалтівника знайшли швидко. Ним виявився 26-річний хлопець, який утік із психіатричної лікарні. Цей приклад наочно показує, яким треба бути обережним зі своїми думками.

ЩО ТАКЕ СТРАХ?

Страх — це енергоінформаційний імпульс, спрямований ззовні в тонкі структури тіла. Цей імпульс дуже небезпечний і особливо в дитячому віці, коли може відбутися впровадження інформації у вигляді програми. Якщо не вивести відразу таку програму, вона може залишатися в енергоструктурі тіла на все життя. Варто прислухатися до поради англійського вченого Ротера Стіва: «Страх, як і будь-яка емоція, — частина фізіології людини, але не допускайте, щоб він контролював ваші вчинки! Всесвіт зчитує наші страхи й непевність та матеріалізує їх у вигляді всіляких невдач, перешкод і обмежень. І тоді людина каже: «Ну от, я так і знала, що мені не пощастить». Людські страхи створюють «хмару» низької вібрації, яка притягує подібні вібрації інших людей і тягне вниз. Страх породжує такі явища, як заздрість, хвилювання, сум’яття, тривога, наклеп. Дуже поширене явище страху серед людей, коли хтось із близьких (діти, онуки) з тієї або тієї причини довго відсутній, і батьки або бабусі, дідусі починають хвилюватися, перебираючи в думках невідомі їм причини затримки. Питається, чим вони можуть допомогти, створюючи вигадані мислеформи неіснуючої агресії? Відповідь проста — нічим хорошим. А своєю надуманою мислеформою можуть створити реальні обставини, ставши, таким чином, джерелом трагедії.

НЕХАЙ РІКА НЕСЕ СТРАХ

Як же боротися зі страхом? Крок перший. Постарайтеся уявити свій страх у вигляді листочка, який несе швидка річка. Усвідомте, що листочок (ваш страх) насправді дуже маленький, а ріка (ваші думки) сильніша за нього. Саме ви маєте право відпустити страх: він пливе все далі й незабаром зникає зовсім. І тоді на небі з’являється сонце й ви наповнюєтеся його енергією: енергією світла, спокою та умиротворення.

РОЗРИВАЙТЕ ЗВ’ЯЗКИ З МИНУЛИМ

Крок другий. Не згадуйте тяжкі моменти вашого життя. Страх того, що минуле може повторитися, повертає вас у ту ситуацію на інформаційному рівні. Про це говорять духовні наставники Крайон і Душа Землі Гайя. Крайон: «Поглиненість подорожами в минуле зумовлена потягом до негативних енергій. Пам’ять повертає вас у місця суму й горя, зумовлює тугу й потурає жалості до себе. Спогади найчастіше породжують відчуття гніву й нереалізованої відплати. Усе це негативні прояви! Задумайтеся над тим, чому ви чіпляєтеся за почуття з минулого, і вирішіть, чи потрібно це вам». Гайя: «Переробляйте себе, наскільки зможете, заводьте друзів, любіть. Не треба повертати в пам’яті прожитий день. Зробивши кроки вперед, не заглядайте назад. Залишіть минуле. Не важливо, що відбувається. Не озирайтеся» (квітень 2011 року). Коли вам погано, ви відчуваєте тяжкість на душі і відчуття, що щось або хтось вас гнітить, промовляйте слова: «Я розриваю всі свої зв’язки й договори, спрямовані на втрату моєї життєвої енергії. Уся моя життєва енергія належить мені і тільки мені».

ОЧИСТИТЬ СВІЧКА

Крок третій. Позбутися страху, а також очистити організм від негативу допоможе полум’я свічки. Свічкою (бажано церковною) робіть колові рухи (за годинниковою стрілкою): над головою, спереду й зі спини по центральній частині тіла. Якщо в якомусь місці свічка коптить і потріскує, отже там накопичилися темні енергії, яких треба позбутися. Повторіть обертання, поки полум’я заспокоїться. Після цього вам полегшає, немов скинули тягар з плечей. Темні сутності бояться вогню не тільки реального, а й подумки створеного.

(У наступному числі газети ми розповімо про енергетичні вправи, які допоможуть збільшити енергооболонку і підвищити вібрації).

Ігор ПАВЛОВЕЦЬ, кандидат геолого-мінералогічних наук, професор, член Міжнародної академії енергоінформаційних наук і Міжнародної академії фундаментальних основ буття.