ЖИТТЯ БЕЗ ХВОРОБ І СТАРІННЯ

Поділитися:
ЖИТТЯ БЕЗ ХВОРОБ І СТАРІННЯ

Арнольда Ерета – професора, ученого-дослідника, проповідника здорового способу життя, вважають батьком натуропатії. Спираючись на свій досвід, Ерет стверджував, що всі хвороби людства, як фізичні, так і психічні, мають одну єдину причину: засмічення організму чужорідними речовинами, слизом та його отрутами. Учений вважав, що людський організм являє собою «газоповітряний двигун», який працює винятково на кисні, і що дієта, яка складається з некрохмалистих овочів та фруктів, - єдина їжа, яка створена природою для людини. Про це дослідник написав науковий трактат під назвою «Зцілювальна система безслизової дієти». Сучасна медицина й через сто років не може заперечити жоден науковий висновок Арнольда Ерета.

ЛИШЕ ВЛАСНИЙ ДОСВІД ДОПОМОЖЕ ПІЗНАТИ ІСТИНУ

Арнольд Ерет народився 1866 року в Німеччині. У віці 21 рік закінчив університет за фахом викладача малювання та був направлений на військову службу. Проте згодом демобілізувався через хворобу серця. Коли Арнольду виповнився 31 рік, у нього було діагностовано хронічний нефрит (хвороба нирок) у важкій формі, який 24 найповажніші медичні фахівці Європи визнали невиліковним. Проте Ерет не здався й почав вивчати природне, натуральне лікування: досліджував вегетаріанство, експериментував з постом, голодуванням та фруктовими дієтами. Результат його пошуків: відновлення й навіть надбання ліпшого здоров’я, ніж воно було до хвороби, а також учення про безслизову дієту. Перше, на що Ерет звернув увагу на своєму шляху до одужання, - те, що вегетаріанці не набагато здоровіші за м’ясоїдів. Більшість із них мають хворобливий вигляд і бліду шкіру. Та й у самого дослідника на вегетаріанській крохмалистій їжі (крохмаль містять практично всі крупи, овочі, борошняні вироби) та молоці стан погіршувався. Але, перебуваючи в Алжирі, Ерет випробував на собі короткочасні голодування й харчувався винятково фруктами. Це значно поліпшило його самопочуття, й він вирішив продовжити свої експерименти. Зміни відбулися не лише на фізичному, а й на інтелектуальному та духовному рівнях: поліпшилася пам’ять, з’явилося розуміння духовних істин. Аби перевірити свою витривалість, Ерет здійснив велопробіг приблизно на 800 миль, від Алжиру до Тунісу, в супроводі товариша-велосипедиста, який споживав звичайну їжу. Проте дослідник ніколи не пас задніх, а, навпаки, часто їхав попереду. Зауважте, це людина, яку лікарі визнали невиліковною. Та, повернувшись додому, в оточенні друзів та родичів, які жили й харчувалися усталеним чином, Ерет знову поступово перейшов на звичайне харчування. Однак він не покинув своїх досліджень і з’ясував, чому фрукти та безслизові продукти є настільки ефективними: в процесі травлення вони розкладаються на виноградний цукор, який сприяє найвищій ефективності діяльності всіх органів і систем та витривалості організму й одночасно є його найліпшим очисником від сміття. Згодом Арнольд Ерет вирушив до Південної Франції в супроводі юнака, який хотів позбутися заїкання (від нього він страждав багато років). Протягом трьох місяців вони перебували на фруктовій дієті, періодично практикували голодування й остаточно пересвідчилися, що це - непомильні інструменти природи для відновлення й підтримання здоров’я людини. Отримані результати можна було назвати дивовижними. Знову ж таки, аби перевірити свою витривалість, Ерет зі своїм супутником здійснив пішу подорож через Північну Італію. Вони йшли 56 годин - без сну, відпочинку, їжі, пили тільки воду. І це після 7 днів голодування, а потім лише одного обіду, який складався із 800 г вишень.

ГОЛОДУВАННЯ ТА БЕЗСЛИЗОВА ДІЄТА ВИЛІКУВАЛИ ЗАЇКАННЯ

Протягом усієї подорожі мандрівники почувалися дуже добре, проте залишалася одна проблема: в супутника Ерета заїкання так і не минуло. Ерет вважав, що воно теж зумовлене забрудненням організму. Тому вони перебралися на безлюдний острів Капрі, де проводили тривалі голодування. На 18-й день перебування на острові юнак раптом зовсім охрип і, боячись, що втратить голос, вирішив вийти з голодування, з’ївши, за порадою Ерета, близько кілограма інжиру. Це зумовило блювання слизом, яке тривало майже годину. Опісля голос швидко відновився, а заїкання зникло раз і назавжди. Треба зазначити, що досі йому не допомагало жодне лікування в найвідоміших лікарів. Пізніше вони подорожували Єгиптом, Палестиною, Туреччиною, Румунією та Австрією, де Ерет багато чого дізнався про дієти, звички, характер і здоров’я різних народів, особливо на Сході. З великою впевненістю та ентузіазмом учений експериментував з голодуванням та дієтою. Ерет демонстрував неабиякі можливості свого організму Аби довести, що тривале голодування цілком можливе, дозволив ізолювали себе в кімнаті від зовнішнього світу. Лікарі вели за ним постійне спостереження. Одне голодування тривало 21 добу, друге – 24, інше 32, а останнє – 49 діб. Усі вони були проведені протягом 14 місяців. У перервах між голодуваннями Ерет читав лекції, доводячи цінність того, що він вивчив і дослідив. На початку 1900 року Арнольд Ерет заснував надзвичайно популярний лікувальний санаторій в Асконі, Швейцарія, де допомагав позбутися невиліковних хвороб тисячам пацієнтів. Пізніше подібний санаторій було відкрито і в Каліфорнії, США.

ТАЄМНИЦЯ ЖИТТЄВОЇ СИЛИ

Теоретичною основою вчення Арнольда Ерета є рівняння, в якому життєва сила людини дорівнює отриманій енергії мінус її затрати на подолання перешкод у тілі. Коли затрати енергії на подолання перешкод є значними, людина входить у стадію хвороби, а коли вони дорівнюють величині отриманої енергії – це вже смерть. Розгляньмо детальніше формулу життя Ерета: V=P-O (де V - це життєва сила; Р – енергія й витривалість; О – перешкоди: чужорідні речовини, токсини, слиз, тобто весь внутрішній бруд, що перешкоджає функціонуванню організму в цілому, і внутрішніх органів зокрема). Енергія «Р» уповільнює свою швидкість у міру того, як накопичуються відходи. І навіть якщо їсти багато найкращих продуктів, то в тілі, наповненому сміттям та отрутами, цим продуктам неможливо увійти в кровообіг у чистому вигляді. Вони змішуються зі слизом та отруюються ним, зумовлюючи інтоксикацію й фізично знижуючи живучість: таким чином збільшується «О» замість «Р». Отже, безглуздо вираховувати поживну цінність продуктів із наміром збільшити «Р» (енергію і витривалість) або «V» (життєву силу), допоки тіло наповнене «О» (внутрішнім брудом).

ТРИВАЛІСТЬ ГОЛОДУВАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЧИСТОТИ ОРГАНІЗМУ

Основною підвалиною фізіології людини є вчення про метаболізм (обмін речовин). Суть його в тому, що клітини людського тіла постійно розкладаються і виводяться з нього, а на їхньому місці утворюються нові з високобілкової їжі. Своїми дослідами, спостереженнями та експериментами Ерет довів, що це зовсім не так і потреби в м’ясі та інших продуктах, багатих на білок, для людини немає. Дехто вважає, що людський двигун не пропрацює й хвилини без твердої їжі, білка та жиру, і робить помилковий висновок, що людина помре від виснаження, якщо весь жир та білок в організмі витратиться в процесі голодування. На це Ерет заперечує, що худі люди можуть голодувати легше й триваліший час, ніж повні. Індуський факір, наприклад, найщупліший чоловік у світі, може голодувати багато часу без усяких страждань. «Де в цьому разі відбувається «витрата тіла?» – запитує вчений. На своєму ж досвіді Ерет довів: що чистіше тіло від сміття (слизу), то легшим і тривалішим може бути голодування. Свій світовий рекорд з голодування – 49 діб, він зміг здійснити лише за умови суворої безслизової дієти протягом тривалого часу. Вагомим аргументом і доказом того, що доросла людина не має потреби у великій кількості білка, є склад материнського молока, яке містить лише 2-3% цієї органічної речовини, а природа творить з нього фундамент для всього організму дитини. Нема більш абсурдного твердження, вважає Ерет, ніж те, що людина має з’їсти білок, аби побудувати й виростити білок м’язів і тканини. Це все одно, що стверджувати: корова має пити молоко, аби виробляти його! Причину того, чому «затятий» м’ясоїд може жити відносно триваліший час, ніж вегетаріанець, Ерет пояснює тим, що в першого накопичується менше твердих перешкод унаслідок уживання ним меншої кількості м’ясних продуктів для насичення, ніж вегетаріанцем крохмалистої їжі. Однак пізніші хвороби м’ясоїда небезпечніші, оскільки в його організмі накопичується більше отрут, гною й сечової кислоти.

ДІАГНОСТИКА ГОЛОДОМ

Перевірити забрудненість свого організму можна за допомогою короткочасного голодування (1-2 доби). Що швидше відчуєте погіршення самопочуття, то більше в тілі різноманітного отруйного сміття. Якщо ж настає запаморочення, головний біль, інші ознаки нездужання - організм дуже забруднений слизом і токсинами. Коли зовсім не можете обійтися без їжі, то вживайте протягом 2-3 днів лише фрукти, такі як апельсини, яблука або будь-які сезонні. Про стан організму в ході цього експерименту «розповість» і язик, який у разі значної зашлакованості стане дуже обкладеним. Наш язик – це дзеркало не лише шлунка, а й усієї мембранної системи. Якщо ж на початку голодування в якійсь ділянці тіла відчуватиметься біль, то будьте певні: це є вашим слабким місцем, просто симптоми проявилися ще не достатньо, аби лікарі виявили захворювання з допомогою своїх досліджень.

ГОЛОВНЕ ДЛЯ КРОВІ - ГЛЮКОЗА

Фактично дієта Арнольда Ерета більшою мірою призначена для отримання нової крові з безперервним її оновленням завдяки природним продуктам, які містять життєво важливі елементи. Завдяки їм, кровоплин здатний розчинити й видалити все сміття, слиз, отрути й усі ліки, вживані протягом життя. Сьогодні кожну речовину людського тіла хімічно проаналізовано й лікарі мріють про створення в майбутньому хімічних речовин – харчових концентратів, які дадуть змогу носити їжу в кишені у вигляді пігулок. Проте цього ніколи не буде, оскільки людське тіло не засвоює жодного атома їжі штучного походження, - стверджує Арнольд Ерет. Тваринні продукти теж не можуть утворювати хорошу кров. Фактично вони не продукують людської крові взагалі, оскільки, як зазначає Ерет, людина за своєю природою - фруктоїд. Чи може хоча б одна розумна людина довести, що тканини м’язів, які наполовину розклалися, творять якіснішу кров? Відразу ж, як тварину забито, плоть переходить у стан розкладання. Потім вона проходить через руйнівний процес кулінарії. Тому Ерет вважає, що білок не є найважливішою речовиною для крові людини. Не є такими й мінеральні солі, які лише допомагають творити кров. Головною речовиною для крові людини є вуглецевий гідрат, тобто глюкоза. Вона міститься більшою чи меншою мірою в усіх спілих фруктах та овочах (щоправда, в дещо нижчій формі). Передова наука доводить, що навіть ту невелику кількість білка, яка потрібна тілу, можна отримати через перетворення глюкози безпосередньо в організмі людини. Усі тварини, які споживають хлібні злаки та овочі, спочатку перетворюють ці продукти в глюкозу, а потім у те, що потрібно для тіла.

ВСТУПНІ ПРИНЦИПИ БЕЗСЛИЗОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Кожна хвороба, - стверджує Арнольд Ерет, - спричинена закрепом (навіть щоденні випорожнення в більшості випадків не є повним виведенням продуктів відходів), і будь-який хворобливий симптом – це просто місцевий застій слизу в цій ділянці. Середньостатистична людина постійно носить у своїх кишках приблизно 4,5 кг невидалених фекалій, які отруюють кров і всі системи організму. Хвороба – це зусилля тіла вивести відходи, слиз і токсини. Наприклад, застуда – це намагання організму видалити відходи з порожнин голови, горла та бронхів. Зоб – це затримання великої кількості сміття, аби не дати йому потрапити в кровообіг. Заїкання є наслідком накопичення слизу в горлі, що впливає на функціонування голосових зв’язок. Хвороби печінки та нирок, спричинені тим, що ці органи мають дуже губчасту будову й функцію фізіологічного решета – просіювати й фільтрувати. Тому вони легко засмічуються липким слизом. Статеві хвороби є не чим іншим, як видаленням слизу через репродуктивні органи. Навіть короткозорість, далекозорість та проблеми зі слухом виникають від накопичення чужорідних речовин в очах і вухах. Зцілювальна система безслизової дієти – це комбінація індивідуально визначених довготривалих або коротких голодувань з прогресивно змінним меню із продуктів, які не формують слиз. Застосовуючи дієту Ерета, можна вилікувати будь-яке захворювання, навіть без голодування, хоча в цьому разі процес одужання триватиме довше. За роки практичного досвіду Арнольд Ерет дійшов висновку, що вживані ліки ніколи не видаляються, як і відходи від продуктів, вони залишаються в тілі протягом багатьох десятиліть. Учений спостерігав сотні випадків, коли ліки, прийняті 10, 20, 30 і навіть 40 років тому, були видалені разом зі слизом завдяки його оздоровчій системі. Загалом для звичайної людини треба від 1 до 3 років систематичних голодувань і природної, очисної, дієти, аби тіло справді очистилося від чужорідних речовин. «Зцілювальна система безслизової дієти» не є колекцією різних меню для кожної хвороби. Це не штучні комбінації цінних і поживних продуктів. Вона не схожа на медичний рецепт або переписування стандартних дієт, які підходять для всіх хвороб. Вона є системою змін і вдосконалень у дієті, системою подолання причини хвороби: відходів, слизу й отрут. Це не чарівна паличка, за порухом якої відбудеться моментальне зцілення. Це постійна наполеглива праця, результатом якої буде активне здорове довголіття, наповнене яскравими фарбами, новими відкриттями й враженнями. (У наступних номерах буде детально описано систему безслизової дієти, зокрема, дієту переходу та голодування).

Підготувала Алла ГРІШИЛО. (За матеріалами книги «Життя на волі» або «Зцілювальна система безслизової дієти Арнольда Ерета».)