ЖИВЕ ЛІКУЄТЬСЯ ЖИВИМ

Поділитися:

або Як відновитися після тяжкої хвороби за 2 місяці

Хоча Раїса Володимирівна Попій не має диплома лікаря, люди часто звертаються до неї за порадою, як повернути собі здоров’я, позбутися різних недуг. Чому? По-перше, вона сама зуміла в рекордно короткий термін — за 2 місяці, повністю відновитися після тяжкого захворювання — мікроінсульту. По-друге, бажання бути здоровою, сильною, енергійною та бачити такими своїх рідних і близьких спонукали її вивчити механізми виникнення хвороб в організмі людини, а також способи позбавлення від них: вона відвідувала різні семінарські заняття, лекції, перечитала велику кількість спеціалізованої літератури і має неабиякі знання щодо цього. І, по-третє, Раїса Володимирівна відкрила для себе сучасні високоефективні засоби, створені на основі природної медицини, які допомагають організмові самостійно, без агресивних зовнішніх втручань, позбутися різних, навіть серйозних, порушень, очиститися від шлаків і токсинів, відновити функції внутрішніх органів. Вона неодноразово переконувалася в їх високій ефективності на прикладі своїх близьких і знайомих. Тому своїм досвідом охоче ділиться з іншими. Бо людина, яка пережила серйозні проблеми, добре розуміє страждання інших, співчуває й щиро хоче допомогти.

ПІСЛЯ ІНСУЛЬТУ МОЖНА ВІДНОВИТИСЯ ЗА 2 МІСЯЦІ

Кілька років тому в житті Раїси Володимирівни виникла гостра стресова ситуація, яка спричинила серйозні проблеми зі здоров’ям. Одного разу, коли вона вийшла за покупками, відчула нудоту. Жінка швидко повернулася додому. Але її стан стрімко погіршувався: тяжко було дихати, паморочилася голова. Викликали швидку допомогу, яка завезла її до лікарні, де поставили діагноз «мікроінсульт». За місяць перебування в лікарні Раїса Володимирівна пройшла курс медикаментозного лікування, також вона приймала рослинні препарати. Але попри це, почувалася знесиленою, складно було висловити свою думку. «Скажу два слова, а потім втрачаю канву речення», - згадує вона той час. Перелом у самопочутті стався після того, як вона почала застосовувати оздоровчу природну продукцію нового покоління. -Мене прийшла навідати моя добра знайома й сказала: щоб твій організм швидко відновився, потрібно вживати структуровану воду і одяг з біофотонами. Ці засоби «залатають» пробоїни у твоєму біополі, відрегулюють фізіологічні процеси, зокрема очистять судини, нормалізують густину крові, усунуть запальні процеси, і ти швидко одужаєш. Я довіряла їй, тому придбала собі структуризатор води та біофотоновий одяг (нашийник, піжаму, шкарпетки) фірми «Енергія Тибету», а також очисні пластирі для стоп, які очищають організм на рівні лімфи. Коли через 55 днів з дня інсульту я прийшла на повторне обстеження, мій лікар здивовано сказала: я не знаю, що ви робили, але продовжуйте в тому ж напрямку. У вас гарні показники здоров’я. Організм відновлюється дивовижно швидкими темпами. Насправді ж, немає нічого дивного. Щоб це пояснити, спочатку розберімося, чому з’являються хвороби.

ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ ХВОРОБИ

З точки зору східної медицини, будь-яка хвороба розглядається як зашлакованість організму різного ступеня. Що більш забруднений організм, то тяжчі захворювання зароджуються в ньому. Тому китайські лікарі вважають, що більшість хвороб виникає через порушення роботи кишечнику. Чому ж хворіє кишечник? Знову ж таки, згідно з канонами східної медицини, хвороби зароджуються на двох рівнях: психоемоційному й фізіологічному. Якщо людина гнівається, часто дратується, ображається, порушується робота її печінки (кожна емоція живе в певному органі). Унаслідок цього страждає процес травлення й спазмується кишечник, провокуються закрепи. У товстому кишечнику всмоктується 95% води. І якщо в ньому виникають застійні явища, токсичні речовини разом з водою надходять у всі внутрішні системи - починається процес самоотруєння організму. Східна медицина не поділяє людину на органи, а сприймає її цілісно. Тож якщо в людини знижується гострота зору, то його відновлення починають з лікування не очей, а печінки, стан якої впливає на орган зору. А також з усунення психологічних причин хвороби. Бо погіршення зору часто зумовлене тим, що людина не хоче щось чи когось бачити. Хвороби серця безпосередньо пов’язані з тонким кишечником. Цей орган покритий по всій своїй внутрішній площині ворсинками. Якщо людина не п’є чисту структуровану воду, вони забиваються жировим нальотом. Порушується прохідність стінок тонкого кишечнику, їжа не засвоюється. Унаслідок цього серцевий м’яз, який для своєї роботи потребує підживлення, не отримує його в достатній кількості, а відтак починає працювати зі збоями. В емоційному ж плані серцеві хвороби свідчать про відсутність у людини почуття радості — вона пригнічена якоюсь обставиною й не помічає навколо себе нічого доброго, гарного й світлого. Для мешканців України, яка постраждала від радіаційного забруднення, актуальними є хвороби щитоподібної та паращитоподібних залоз. Якщо розглядати їх на енергетичниму рівні, то вони пов’язані з емоціями страху й зневіри, які живуть у нирках, блокуючи їх діяльність. Від роботи нирок залежить засвоєння дуже важливого мікроелемента — кальцію. Страх перешкоджає здійсненню такої функції. Унаслідок цього не виробляється гормон простагландин, і від цього страждають щитоподібна й паращитоподібні залози. Тим часом щитоподібна залоза відповідає за вироблення енергії в організмі, а паращитоподібні — за тривалість життя людини.

НЕГАТИВНІ ДУМКИ ЗАПУСКАЮТЬ ПРОЦЕСИ САМОЗНИЩЕННЯ

Тим, хто хоче позбутися хвороб, спочатку слід позбутися негативних думок. Вони вводять людину в стан стресу, внаслідок якого спазмуються нейрони й капіляри, гальмується рух енергії. У людини починають погано працювати внутрішні органи, відбувається процес самоотруєння. Тож якщо людині щось чи хтось не подобається, в неї запускається система самознищення через хвороби. Коли ж людина радіє, ця емоція сприяє виробленню гормонів — ендорфінів, які вводять у дію механізми відновлення й омолодження. Такі люди стають енергетично наповненими, кажуть, що вони мов світяться. Я неодноразово ставала свідком, коли після прочитання молитов чи промовляння вголос кілька разів поспіль формули прощення: я прощаю себе, я прощаю такого-то (промовляється ім’я того, на кого є образа), я люблю себе, я люблю такого-то (знову називається ім’я), в людини значно підвищувалися показники її енергетичного потенціалу, що фіксували спеціальні прилади чи біолокаційні рамки.

ЖИВЕ ЛІКУЄТЬСЯ ЖИВИМ

Однак хворій людині складно кардинально змінити своє мислення з негативного на позитивне, особливо якщо її обсідає букет хвороб, а багаторічне лікування не дає бажаних результатів. Тож потрібно шукати допомоги в натуральних засобах відновлення організму. З точки зору природи, організм людини є органічним, тому його відновлення може відбуватися лише за допомогою органічних, тобто природних, засобів. Коли в організм надходить хімічна пігулка, хвора клітина її проковтує й гине, а відтак перестає хворіти й боліти. Якщо до хворої клітини надходить природна речовина, зокрема вітаміни (віта — означає «життя»), вона отримує енергію, щоб викинути з себе шлаки, а також потрібні для живлення речовини, внаслідок чого відновлюється й знову починає повноцінно працювати. На жаль, після революції ми стали забувати прадавні традиції української народної медицини. Китайці ж свої зберегли. Більше того, за допомогою надсучасних технологій вони їх модернізували, зробивши зручними для застосування сьогодні. Але найголовніше - підвищили в багато разів їх ефективність і швидкість отримання результату. Я вже розповідала, як сучасні китайські природні засоби оздоровлення допомогли мені відновитися після інсульту в рекордно короткий термін. Можу навести десятки-сотні прикладів позитивного досвіду їх застосування моїми знайомими. Але передусім потрібно пояснити механізм їх дії та впливу на людський організм.

СТРУКТУРОВАНА ВОДА ОЧИЩАЄ КЛІТИНИ, КАПІЛЯРИ, ПРОТОКИ

Наш організм має здатність самоочищуватися. Але може робити це лише в природних умовах. Передусім йому вкрай потрібна якісна жива вода. Яка ж вода називається живою? Та, кристали якої під час заморожування набувають форми сніжинки. Як тільки людина її випиває, відразу підвищує свій енергопотенціал. Це знову-таки можна засвідчити на фізичних приладах. Жива структурована вода є чудовим розчинником, тому ефективно очищає капіляри, судини, протоки печінки, нирок, жовчного й сечового міхурів та всі інші органи й системи. На жаль, вода з крана і навіть бутильована чи профільтрована не має показників живої структурованої води. Такою можна назвати лише джерельну - ту, яка очистилася в земних глибинах (пройшовши через різні грунти та кам’яні породи) і сама піднялася на поверхню. Вода ж, яку підняли з глибини на поверхню насосом, вже поступається своїми енергетичними характеристиками. Що більшу відстань вона проходить трубами, то більше забруднюється інформаційно, енергетично й фізично. І якщо за допомогою фільтрів її можна очистити від солей металів, хлорки та бруду, то негативні інформацію й енергетику зняти не вдається. Звісно, переважна більшість населення не має доступу до природної джерельної води. Річкова та з криниць сьогодні, на жаль, практично вся забруднена нітратами, пестицидами та іншими хімічними речовинами - це наслідок нерозумного й безвідповідального господарювання людей.

ЯК ОЖИВИТИ ВОДУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

 

Однак безвихідних ситуацій не буває. Китайські вчені знайшли спосіб, як за допомогою високих технологій повернути воді, яка потрапляє до наших осель, первозданний стан живої структурованої води. Вони створили структуризатори води («Енергія Тибету») – кухоль і стакан, за кілька хвилин перебування в яких вода стає живою. Український інститут екології людини, провівши спеціальні дослідження, підтвердив твердження китайців (я особисто побувала на трьох лекціях директора Інституту професора М.В. Курика, який є головним фахівцем у нашій країні з питань води). За допомогою згаданих структуризаторів вода змінює свої характеристики за найважливішими показниками. По-перше, вона стає повністю інформаційно чистою. По-друге, нормалізується її кислотно-лужний баланс. По-третє, змінюється окисно-відновний потенціал води. Про цей показник потрібно поговорити детальніше, оскільки його важливість знають і враховують далеко не всі.

Окисно-відновні реакції - головні процеси в організмі, які забезпечують його життєдіяльність. У живої води окисно-відновний потенціал має знак мінус. Це означає, що надходячи в організм людини, вода віддає клітинам свої електрони й тим само запускає в них процес відновлення та омолодження. Якщо ж показник окисно-відновного потенціалу має знак плюс, то така вода, навпаки, забирає в клітин електрони, призводячи до руйнації й передчасного постаріння. Уся джерельна вода, як і щойно вичавлені фруктово-овочеві соки, має від’ємний окисно-відновний потенціал. А ось вода з водопровідного крана, так само як і бутильована, - плюсовий, та ще й дуже високий: + 200…280, а в деяких регіонах аж +450. Але після того, як вона певний час побуде в структуризаторі води, її потенціал змінюється на мінус 200 - вона стає живою. Такою, яка вкрай потрібна нашому організмові. Адже наша внутрішньоклітинна вода має окисно-відновний потенціал мінус 50. І ще один надзвичайно важливий аспект: водопровідна й бутильована вода мають високі показники поверхневого натягу. Це означає, що її молекули є дуже великими й не здатні проникнути в клітину, вимити з неї бруд, а натомість принести корисні речовини. Після структуризатора «Енергія Тибету» цей показник також значно змінюється в бік зменшення - вода стає низькомолекулярною. А відтак легко проникає в клітини організму. Ось чому жива структурована вода очищає, оздоровлює й омолоджує організм на клітинному рівні. Органи відновлюють свої функції. Як наслідок - зникають хвороби. Тому вода, яка пройшла через структуризатор «Енергії Тибету», має великий перелік показань до застосування: - захворювання шлунка й кишечнику: гастрит, виразка, підвищена та знижена кислотність, диспепсія тощо (стимулює перистальтику шлунка й кишечнику, поліпшує травлення, сприяє повнішому засвоєнню їжі, допомагає позбутися геморою); - цукровий діабет (нормалізує обмінні процеси в підшлунковій залозі, зокрема, сприяє виробленню інсуліну, знижує рівень цукру в крові); - серцево-судинні захворювання: розчиняються і виводяться з організму холестеринові відкладення, внаслідок чого поліпшується кровоплин і робота серця; - жовчнокам’яна хвороба: розчиняються й виводяться конкременти (пісок і камінці); - закрепи: нормалізується перистальтика кишечнику; - сечостатеві проблеми: нормалізується робота нирок, усуваються запальні процеси, поліпи, оздоровлюється простата тощо; - імунна система: відновлюється імунітет; - детоксикація: очищає від гельмінтів, інфекцій, бактерій, хламідій, уреаплазм тощо; - зовнішнє омолодження: поліпшується зовнішній стан шкіри, зменшуються зморшки, зникають плями, висипання; - інші проблеми: сприяє розсмоктуванню післяопераційних рубців і спайок, усуненню мастопатії, будь-яких запальних процесів, поліпшує сон і настрій.

ЯК ПРАЦЮЄ СТРУКТУРИЗАТОР

По-перше, він складається зі спеціального сплаву металів (титану, цинку), а також містить понад десять видів різноманітних мікроелементів, які мають особливий вплив на воду. Генератор усередині структуризатора містить енергетичний камінь (турмалін), а також іони кальцію. Ці природні матеріали за допомогою надсучасних технологій перетворено в наноматеріали (подрібнені до мільйонних частинок), що значно посилює їх природну дію. Зокрема, вони випромінюють хвилі інфрачервоного діапазону віддаленого спектра, які перетворюють макромолекули води в мікромолекули. Тому вода після кількох хвилин перебування в структуризаторі (це підтверджують після дослідження фахівці Інституту екології людини) стає подібною до внутрішьоклітинної рідини людини.

ДЕТОКСИКАЦІЙНІ ЧАЙ І ПЛАСТИР - ШВИДКА ДОПОМОГА ОРГАНІЗМУ

 

Для поглиблення й пришвидшення процесів очищення організму застосовують такий засіб як детоксикаційний, противірусний і протибактеріальний чай. Зважаючи на низький рівень імунітету (про що говорять лікарі), люди сьогодні стали незахищеними і вразливими перед різними інфекціями, вірусами та бактеріями. Тому дуже поширені пліснявка (молочниця), хламідіоз, уреаплазмоз, гельмінтоз та інші паразитарні ураження, які отруюють і знесилюють людський організм. Як показує багаторічна практика, за допомогою живої води і детоксикаційного чаю люди позбуваються перелічених діагнозів без вживання антибіотиків. До його складу входять такі рослини, як форзиція, що має противірусні властивості; жимолость японська, яка пригнічує бактерії та віруси, усуває запальні процеси, поліпшує прохідність кишечнику, регулює імунітет; хризантема, яка видаляє токсини, очищує печінку, має протигрибкові властивості, та інші. Дія детоксикаційного чаю передусім спрямована на підвищення імунітету, який, нормалізувавшись, звільняє організм від усього чужорідного. Не можу не згадати про ще один дивовижний засіб для відновлення здоров’я - очисний пластир на стопи. Для його виготовлення використовують екстракти понад 30 рослин. Основне призначення пластиру «Детокс» - очищення крові й лімфи. Чому через стопи? Річ у тім, шо циркулююча кров і лімфа саме на підошвах ніг найближче підходять до поверхні тіла. За законами гравітації токсини крові й лімфи накопичуються в нижній частині ніг. З огляду на те, що на стопах містяться біологічно активні точки, пов’язані з різними органами, через стопи відбувається очищення всього організму. Пластирі «Детокс» є дуже наочним засобом. Коли людина знімає зі стоп «відпрацьований» пластир, вона бачить на його поверхні темно-бурий слиз - це шлаки, які разом з лімфою вийшли назовні. З часом, у міру очищення організму, ці виділення набувають світлого кольору, крім того, їх стає зовсім мало. Пластир «Детокс» помічний у разі ревматизму, артрозу, остеохондрозу, алергій, захворювань нирок і печінки, варикозного розширення вен, нейродерміту, катаракти, неврастенії та багатьох інших захворювань. До речі, очисний пластир чудово знижує підвищену температуру тіла. Мій знайомий після інсульту лежав у лікарні й застудився. Його виписали додому, щоб не заразив інших хворих. Чоловікові, зважаючи на післяінсультний стан, не можна було вживати медикаментів. Тим часом він «горів» від високої температури й задихався від кашлю. Родичі приліпили хворому очисний пластир на стопи, через 15 хвилин він весь покрився потом, начебто його скупали під душем, і невдовзі заснув. Зранку прокинувся без температури й виснажливого кашлю. Що відбулося? Просто вийшли токсини. Його кашель був пов’язаний з тим, що легені очищувалися від застійних явищ унаслідок тривалого перебування в ліжку та медикаментозної зашлакованості, пластир допоміг їм, вивівши бруд разом із лімфою через стопи.

БІОФОТОНИ - СПРАВЖНІЙ ПРОРИВ У МЕДИЦИНІ

Як я розповідала, у швидкому відновленні мого організму після мікроінсульту величезну роль зіграв одяг з біофотонами. Що ж собою являють біофотони? Це сучасний матеріал, виготовлений із природної сировини. Зокрема, до його складу входять женьшень, солодка, елеутерокок, лінчжі, полин волосоподібний, лимонник китайський, шоломниця байкальська, кмин, дягель, гірчак багатоквітковий, м’ята зелена, інжир, горобина хубейська та багато інших рослин. Під час виробництва біофотонів рослини заморожують до температури мінус 170 градусів і подрібнюють до нано, тобто наддрібних, частинок. Потім їх пошарово наносять на натуральну тканину. Особливістю біофотонів є випромінювання біологічних хвиль, які мають потужну позитивну дію на людський організм. Вони відновлюють його енергетику, задають здорові частоти органам, запускають механізм самовідновлення. Адже ми знаємо, що кожна система, кожна клітина має свій спектр частот (електромагнітне коливання), і разом вони утворюють біополе людини. Практично всі хвороби пов’язані з патологічними змінами електромагнітних коливань. І досягнути одужання можна лише за умови їх нормалізації. Хвилі, які випромінюють біофотони, проникають углиб тіла на 3-5 см і поглинаються клітинами, які використовують їх для відновлення своєї енергетики. Випромінювання біофотонів є високочастотними, а отже - вони вібрують. Тож потрапляючи в тканини людського тіла, створюють ефект вібромасажу, очищаючи капіляри від застійних явищ, шлаків, посилюючи циркуляцію крові. Крім того, біофотони діють на рівні речовини, постачаючи організм людини біоактивними речовинами рослин. Перелічені ефекти допомагають організмові відновитися в разі різноманітних хронічних хвороб, відновити енергетичне й фізіологічне здоров’я. На сьогодні створено різний одяг з біофотонами: шапочки, жилети, наколінники, налокітники, напульсники, гетри, нашийники, шкарпетки, перчатки, труси, піжами, постільну білизну, накладки на очі тощо. Таким чином, людина може сконцентрувати їх вплив на потрібні їй ділянку тіла, органи й системи, залежно від того, яка система організму потребує підтримки: серцево-судинна, ендокринна, опорно-рухова, сечостатева, дихання тощо. І позитивні результати настають досить швидко: нормалізується артеріальний тиск, минають запальні процеси в гінекологічній та урологічній сфері, відновлюється рухливість суглобів, усувається біль у хребті, припиняється головний біль, поліпшується зір, слух, а також спостерігається багато інших позитивних ефектів. Знову ж таки про це свідчить досвід багатьох людей. Наведу приклад з моїм онуком. Він разом зі своєю мамою, моєю донькою, купував на ринку шапку. Звичайно ж, не обійшлося без примірок, під час яких він підхопив лишай. На голові дитини з’явилася характерна ранка. Донька повела хлопчика на прийом до дерматолога й розпочала медикаментозне лікування. Хоча вона знала про біофотоновий одяг і мала вдома цю продукцію, але надала перевагу фармакологічним препаратам, які приписав лікар. Через кілька місяців лишай розкинувся на половину площі волосяного покриву голови. Дізнавшись про це, я знову нагадала доньці про біофотони. Зневірившись у медикаментах, вона вирішила спробувати. На той момент удома не було шапочки з біофотонами, але була накидка на подушку. Донька розрізала її навпіл і у вигляді косинки пов’язала на голову дитині. Через тиждень від лишаю залишилася маленька плямка, яка через кілька днів зникла. Дуже важливо, що оздоровчо-енергетичну продукцію «Енергія Тибету» можна приймати разом з медикаментами та іншими засобами, які призначив лікар. Вони доповнюють і пришвидшують лікування. Після свого одужання я не можу мовчати. Мені хочеться поділитися цією інформацією з усіма людьми, щоб на світі стало менше хворих і нещасних людей.

ДОПОМОЖІТЬ СВОЄМУ ОРГАНІЗМУ

Якщо вам набридло хворіти, ви прагнете очистити судини від холестерину; нирки, сечовий і жовчний міхур від конкрементів у вигляді камінців і піску, хребет і суглоби від сольових відкладень, якщо хочете прозбутися болю в суглобах, нормалізувати стан серцево-судинної системи, познайомтеся з оздоровчою продукцією, створеною на основі природної медицини та надсучасних медичних технологій “Енергія Тібету”. Одяг з біофотонами (шапочка, пояс, наколінник, наліктник, напульсники, жилети, шкарпетки, піжами, чоловічі і жіночі труси, очисні пластирі,), структуризатори води (кухоль, стакан), очисні пластирі ( пластир “Детокс”, травяний протизастуднний, пластир для нормалізації роботи статевої системи чоловіків, пластир для очищення молочної залози в жінок) допоможуть вам позбутися страждань від артрозів, аритмій, проблем з артеріальним тиском, запальних процесів в органах сечостатевої системи, головного болю, нормалізувати роботу печінки, жовчного міхура, шлунку, підшлункової залози, нирок і сечового міхура.