ЗНАННЯ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ БУТИ ЗДОРОВИМИ

Поділитися:
ЗНАННЯ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ БУТИ ЗДОРОВИМИ

У молодості ентузіазму нам зазвичай не бракує. Ми прагнемо пізнавати світ, себе, вивчати й досліджувати різноманітні сфери діяльності. Нам здається, що все ще попереду, усе під силу й усе встигнемо. Та з часом моторності та ентузіазму стає все менше й менше і все частіше з’являються думки на кшталт: «Тепер уже пізно, мій потяг пішов, треба було раніше…».
Такі думки - це якорі, гальма, що гальмують наш рух уперед і зумовлюють прихід старості – й не стільки фізичної, скільки душевної. Адже фізичної старості людині, на жаль, поки ще не вдається уникнути – це один із етапів нашого існування на планеті Земля.
А ось подовжити активне довголіття цілком імовірно, й один із чинників, який цьому сприяє, - душевна молодість, прагнення до нового та невідомого. Якщо людина, незважаючи на свій вік, не костеніє душею й дивиться на світ очима дитини, якій усе цікаво, то духовний розвиток не припиняється ні на мить. Такою людиною є Олександр Аксентійович Максимович, який у свої 82 не втомлюється навчатися й пізнавати найпотаємніші грані Буття.
А почалося все з того, що перед виходом на пенсію у пана Олександра з’явився букет хвороб: і гіпертонія, і захворювання хребта (остеохондроз, радикуліт, зміщення дисків), печінки, травного тракту тощо. Але лікування з боку офіційної медицини виявилося, на жаль, малоефективним. Однак пан Олександр не здався й став самостійно шукати вихід зі скрутного становища. Зацікавився народною медициною і у 2005 році закінчив повний курс за програмою «Біоенергоіформотерапія» при Медичному інституті Української асоціації народної медицини в м. Києві. Це допомогло йому не тільки відновити своє здоров’я, а й оздоровити рідних, друзів та знайомих.
На сторінках нашої газети пан Олександр поділиться своїми знаннями та досвідом, аби надихнути читачів на постійне вдосконалення та розвиток. Адже це, без сумнівів, - шлях до здорового довголіття, й не лише свого…

Біополе – захист фізичного тіла

Людям, яким не байдуже своє здоров’я, насамперед слід знати, що дуже часто причиною таких симптомів, як дискомфорт, слабість, головний біль, нервовість, підвищений тиск, є порушення енергетичної структури організму, тобто біополя.
Біополе людини (його ще називають аурою чи енергетичним полем) - це особливий вид енергії, яка обволікає кожен предмет, кожну живу істоту й слугує захистом фізичного тіла У здорової людини воно має форму витягнутої кулі, радіусом понад 10 метрів, і світлий колір (в основному голубий чи його відтінки). У хворої – радіус біополя зовсім невеликий, а колір - темний.
Біополе може бути деформоване через зміну полярності. Із уроків фізики відомо, що кожен предмет у природі є диполем, тобто має на кінцях різний заряд (полярність): плюс і мінус. Полярність у здорової людини така: на голові - плюс, а на ногах - мінус. Нейтральна лінія проходить перпендикулярно до вертикальної осі тіла на рівні низу тулуба й початку ніг. У хворих ця полярність часто порушена й може бути повернута на 90 чи навіть 180 градусів. Людина при цьому почувається не дуже добре: спостерігається підвищений тиск, дискомфорт, імовірна слабкість, сонливість, апатія, злість, роздратування. Якщо ж відкоригувати біополе, то стан людини нормалізується.
Нерідко бувають й інші види деформації біополя.

Чакри можна активувати мантрами

Полярність біополя, повернута на 180 градусів, свідчить, що всі чакри людини заблоковані. Чакри - це центри сили й свідомості, розташовані у внутрішньому (тонкому) тілі людини, якими тече життєва енергія (прана). У фізичному тілі чакрам відповідають нервові сплетення й залози. Різноманітні джерела вказують на різну кількість чакр, але традиційно виділяють 7 основних - Муладхара, Свадхістана, Маніпура, Анахата, Вішуддхі, Аджна, Сахасрара.
У здорової людини всі чакри відкриті. Це означає, що енергія Космосу вільно циркулює її тілом. У цьому разі людина живе в гармонії з Природою і собою. Якщо ж одна з чакр чи кілька закриваються - це гальмує потік енергії, і, як наслідок, виникають хвороби.
Про чакри написано багато книжок, які можна придбати і в книжкових магазинах чи знайти в Інтернеті. Кожна чакра має свою частоту вібрації, колір та мантру. Наприклад, Муладхара розташована в ділянці куприка, має червоний колір і пов’язана з куприковим сплетенням - через нього вона передає енергію ногам, хребту, нижньому відділу кишечнику. Активізується мантрою «ЛЯМ».
А Сахасрара – остання, 7-ма чакра, нагадує лотос, що розкрився. Розташована над маківкою й пов’язана з епіфізом, має фіолетовий колір, активізується за допомогою мантри «ОМ» Через неї відбувається керування всією ендокринною системою й найтоншими функціями мозку.
Коли людина потрапляє в несприятливе середовище, то від потоку негативної енергії автоматично спрацьовує механізм самозбереження – й чакра закривається, тобто блокується. Якщо на заблоковану чакру спрямувати потік позитивної енергії, то вона відкриється. У цьому і є сенс лікування! Тонка світла енергія має властивість розмивати темну важку. Це подібно до того, як ми змиваємо на віконному склі бітумну пляму тампоном, змоченим гасом чи бензином. Так і цілитель бачить на біополі людини пляму негативної енергії хворого органа й спрямовує на неї потік позитиву - і вона розмивається, зникає.
Крім того, дуже позитивний ефект спостерігається від співу мантр. Наведу такий приклад. Мого 4-річного внука покусав пес. Рани перев’язали. Вони, звісно, з часом загояться, а ось що робити зі стресом, який дитина отримала? Це, до речі, зумовило закриття 4 і 7-ї чакр. Я разом з онуком почав співати мантри, які відповідають вібраціям цих чакр, і наслідки стресу було знято, а чакри знову запрацювали у своєму режимі.

Перетікання енергії

Знову ж таки повернімося до фізики. Як відомо, енергія від тіла з більшим потенціалом перетікає до тіла з меншим потенціалом. Так і людина з високим енергетичним потенціалом біополя може передавати енергію хворому з низьким потенціалом. Цей процес відбувається мимовільно, наприклад у колективі, сім’ї, чи свідомо – під час лікування цілителем.
Таку властивість енергії, як перетікання, я спостерігав під час своєї роботи з біополями однієї людини, а потім і цілої родини. І якщо раніше, відновивши біополе пацієнта, через зовсім короткий час (2-5 діб) мені доводилися знову його «лагодити» (оскільки, перебуваючи в колі сім’ї, він швидко втрачав відновлену здорову енергетику), то тепер, коли я перейшов на роботу відразу з усією родиною, - результат став набагато тривалішим.
Тож можна зробити висновок: якщо одна особа з негативною енергією буде перебувати в сумарному позитивному біополі сім’ї, то її негатив нейтралізується сам собою. Проте може бути й навпаки: якщо особа з позитивною енергією перебуватиме в гурті людей з сумарним негативним біополем, то її позитив буде нейтралізовано, й вона отримає негатив.

Поради цілителям-початківцям

Виникає запитання, чи можна самостійно навчитися зцілюватися методами біоенергетики? Так, цього можна навчитися. Проте це довготривалий і творчий процес. Такі здібності можуть проявитися й самі. Однак це відбудеться лише в тому разі, якщо вчинки та думки людини спрямовані на любов, добро та співчуття до всіх та всього навколо.
Слід знати, що під час лікування цілитель віддає не свою енергію, а Космосу: він виконує роль посередника між пацієнтом і Всесвітом. Однак лікувальна здатність цілителя все ж залежить від рівня його енергетичного потенціалу та розкриття чакр. Якщо потенціал достатній і всі чакри відкриті – лікування буде ефективним, якщо ж ні - цілитель не зможе передавати космічну енергію, а, навпаки, забиратиме її від хворого. А це вже - вампіризм!
Практика показує, що біоенергетик, який має деформоване біополе, не може робити діагностику та лікувати. Тому перед сеансом я насамперед перевіряю розкриття своїх чакр та енергетичний потенціал. Для цього заплющую очі й концентруюся на міжбрів’ї. Якщо бачу голубий колір - то чакри достатньо розкриті. Далі підношу до середини долоні лівої руки маятник (у мене це - гайка М-6 на звичайній нитці) й прошу показати мій потенціал. Якщо амплітуда обертів маятника виходить за межі долоні, то це означає, що він достатній. Енергетичний потенціал можна виміряти й за допомогою рамки, три оберти якої за годинниковою стрілкою вказуватимуть на його високий рівень.
Крім того, важливо, щоб частота вібрації тіла цілителя була теж неодмінно високою. (Про це була в газеті «Здоров’я і довголіття» за 2012 рік об’ємна інформація фахівця з біоенергетики Ігоря Павловця). За моїми дослідженнями, частота вібрації тіла в людей на початок 2014 року не перевищувала 15 Гц. Вібрація Землі становить 37 Гц. А сьогоднішня вібрація мого тіла - 28 Гц (це дуже гарний показник).
До того ж своє біополе слід обов’язково регулярно очищати від «енергетичного бруду». Для цього слід щотижня відвідувати церкву, кожного дня чи через день (уранці чи ввечері) очищати чакри за допомогою мантр. Також добре приймати душ чи ходити до лазні, адже вода теж очищує людину на всіх рівнях.
Проконтролювати, як відбувається очищення, можна в такий спосіб: сядьте, заплющте очі й сконцентруйтеся на міжбрів’ї. Спочатку ви можете побачити щось невиразне та темне, запам’ятайте це й починайте співати мантру чи читати молитву (можна в цей час перебувати в церкві чи в середині піраміди – це посилить в рази процес очищення). Через 10 хв ви помітите, що в очах посвітлішало. Не зупиняйтеся, продовжуйте молитися чи співати мантри. Світло поступово ставатиме все яскравішим та яскравішим. В ідеалі – ви маєте побачити колір голубого неба.
Точніший контроль за своїм енергетичним станом можна здійснювати за допомогою маятника чи енергетичної рамки. Про те, як користуватися цими предметами, можна прочитати в езотеричній літературі, якої зараз багато і в книжкових магазинах, і на ринках, і в Інтернеті. За допомогою маятника чи енергетичної рамки можна навчитися виявляти хворі місця на тілі людей, зони негативної енергії в приміщенні та ще багато чого іншого.
Не зупиняйтеся! Працюйте над собою, експериментуйте, удосконалюйтеся, підвищуйте свій духовний рівень. А вміння зцілювати руками, бачити біополе чи навіть діагностувати й лікувати на відстані прийдуть поступово.
Знаю, що багато хворих потребують такого нетрадиційного лікування. Воно природне, безмедикаментозне, не має побічних реакцій, не потребує багато часу. В Україні є умови для широкого використання напрацювань біоенергетики в державних закладах. Є й потрібні для цього фахівці. Я вважаю, що кожній поліклініці варто мати лікарів-біоенергетиків, які здатні на найбільш ранніх стадіях за станом біополя пацієнта виявляти захворювання. Це дало б змогу в більшості випадків уникнути хірургічних втручань, ускладнень, прийому ліків, які дають побічні реакції, й навіть запобігти летальним випадкам.
Підсумком моєї праці є метод дистанційного, заочного, анонімного діагностування та лікування діабету та інших хвороб. Хотілося б, аби він був юридично оформлений і став власністю держави.
Вірю й маю надію, що Україна в найближчому майбутньому почне використовувати потенційні можливості біоенергетики, що значно поліпшить якість оздоровлення та лікування.

Олександр МАКСИМОВИЧ,
дослідник в сфері здоров’я.