ЗДОРОВЕ ТІЛО – ПРОДУКТ ЗДОРОВОГО РОЗУМУ

Поделиться:
Здорове тіло – продукт здорового розуму

Початок нового року – потужний енергетичний час, коли хочеться вірити в диво, переосмислювати теперішнє, планувати майбутнє. І не треба думати, що цим займаються лиш безнадійні мрійники. Це  практична справа, що спроможна розкрутити колесо змін у вашій реальності. Адже саме на рівні думок, свідомості й зароджується наше рішення, бажання до чогось рухатися, щось змінювати в житті.
Але щоб омріяне реалізувалося – потрібні непохитна віра та внутрішня енергія. Підтвердження цьому знаходимо навіть на сторінках священних книг. Пам’ятаєте відомі Ісусові слова: «Істинно кажу вам: якщо матимете віру, як зерно гірчичне, й скажете горі цій: перейди звідси туди, й вона перейде; й не буде нічого неможливого для вас».
Сучасні дослідження також доводять цю істину: сила думки має ефект потужного магніту, що притягує зміни, потрібних людей, інформацію, ситуації й трансформує реальність. Та, щоб думки отримали цю силу, потрібно щодня тренувати свідомість і підвищувати запас внутрішніх сил.
Передусім працювати з думками та емоціями: очистити розум від страхів, образ, заздрощів, сумнівів і гніву, що з’їдають енергію, а також трансформують вашу дійсність до гіршого. Якщо цього собі не бажаєте, час сказати «стоп» і нарешті почати контролювати, які образи та установки продукує ваш розум.
Звісно,  завдання не з простих, якщо вже десятиліттями звикли думати негативно, але воно цілком під силу кожному. На допомогу прийдуть різноманітні практики.
Більшість із сучасних технік, які поширюють психологи та енергопрактики, походять із давніх ведичних індійських знань. Тому повернімося до першоджерел, до потужної практики щодо зцілення та зміни різноманітних ситуацій у вашому житті на краще, які роблять йоги Гімалаїв багато століть.
В Індії просвітлені вчителі передають її своїм учням. Саме так цю практику майстер карма-йоги Девіндер джі Сінгх Судан (Індія) отримав свого часу від свого вчителя святого Гімалаїв Балака Йогешвара Дас джі Махараджа. Він навчає цієї трансформаційної практики   українців у своїй відкритій групі в інтернеті, а нині поділився нею з нами. 

- Для розв’язання яких цілей покликана ця практика та кому вона якнайкраще підійде?

- Я думаю, що ви чули дивовижні історії про те, як йоги Гімалаїв можуть переміщуватися в просторі й навіть перебувати в кількох місцях одночасно. Насправді, це не фантастика. Це під силу духовним вчителям, які робили щоденні багатогодинні медитативні та інші практики. Цей приклад свідчить, що людина, яка вміє контролювати свій розум, емоції та напрацювала багато енергії, отримує величезні можливості. Їй можливо, здавалося б, неможливе.
     Сьогоднішня практика також працюватиме на розкриття наших прихованих ресурсів, і вона покликана допомогти розв’язати різні завдання. Передусім,  це наповнення енергією та внутрішньою силою. Потому цю енергію можете направляти конкретно у хворі органи, посилаючи їм заряд здоров’я, світла, любові. А також - на успіх у справах, розв’язання складних ситуацій у родині, як для себе так і інших.

- Що це за практика? Як правильно виконувати ці 2 етапи, щоб отримати максимальний ефект зцілення та допомоги?

- На першому етапі слід навчитися входити в стан розслаблення та наповнення енергією. Для цього сядьте в зручне положення, бажано йогівську позу, коли сидите на сідницях зі схрещеними ногами, якщо складно, то на стільці. Спина рівна, усміхайтеся, заплющте очі й розслабтеся. Нехай ваше тіло стане легким, розум спокійним, концентрація на диханні.
Відчуваємо точку трішки нижче пупа, світло та енергію, що пульсують там. Візуалізувавши її, прокачуємо енергію, що йде по центру тіла від низу живота до верхньої точки голови. На вдиху піднімаємо світло, енергію вверх, на видиху опускаємо від маківки до місця нижче пупка. Відкиньте всі думки, будьте спокоєм, диханням, енергією, що, рухаючись по тілу,  наповнює та  гармонізує вашу внутрішню силу.
    Коли відчуєте, що опанували це, й разом із  диханням вам вдається піднімати цей згусток енергії, ви відчуваєте й бачите його внутрішнім зором, далі вчимося додатково отримувати енергію із  зовнішніх джерел. Продовжуючи сидіти в попередній позі із заплющеними очима, усміхаючись, перенесіться в уяві на галявину. Ви сидите, дивлячись у хмари. На вдиху відчуйте, що ваша енергія рухається від пупка, а далі, проходячи через усе тіло вгору, ця світлова куля вилітає через маківку й торкається хмар.
Ви спостерігаєте, як при зіткненні вашої енергії з хмарою виникають  блискавка й грім, і ваша енергія, помножена цією неймовірною силою, на видиху повертається в тіло, наповнюючи його, й доходить до пупка. Так дихаємо 15-20 хвилин.
Потому повністю зосереджуємося на відчуттях у тілі: наскільки більше енергії, світла, радості змогли акумулювати в собі. Коли станете майстром на цьому етапі, час переходити до наступного
На другому етапі направлятимемо енергію на зцілення або допомогу собі чи іншим. Завжди робимо її після практик першого етапу, під час яких наповнили все тіло та передусім енергоцентр на 2 пальці нижче пупка. А тепер звідти будемо черпати енергію на благо.
Практика на оздоровлення хворого органа  Продовжуєте сидіти в попередній позі із заплющеними очима, з максимальною концентрацією, відчуваємо, як на вдиху енергія від пупка йде у хворий орган у вашому тілі: як вона наповнює, освітлює затемнені недугою ділянки, як регенерується кожна клітинка, наповнюючись любов’ю й радістю, як енергія любові розчиняє біль та інші неприємні відчуття.
Побачте внутрішнім зором, як цей орган сяє. За кожного вдиху піднімаєте все новий заряд акумульованої в пупку енергії до хворого місця, аж поки не відчуєте, що ви повністю наповнили його світлом і здоров’ям.
Практики на гармонізацію здоров’я інших людей, ситуацій, стосунків
Техніка дещо нагадує попередню. Ви також сидите з рівною спиною, очі заплющені, відчуваєте енергію в енергоцентрі нижче пупка. Тепер уявіть людину, ситуацію, стосунки, які б ви хотіли гармонізувати силою енергії любові. Спрямуйте з диханням свою енергію від пупка до середини грудей і вже звідти поширте її в людину чи об’єкт із посиланням, що ви даєте цю енергію, як силу (тим найкращим шляхом, як хоче простір) на розв’язання проблеми, чи розвиток бізнесу, чи примноження любові в парі.
Якщо ж хочете допомогти зі здоров’ям іншому, візуалізуйте цю людину. І за кожного вдиху енергію з пупка піднімайте  до серцевого центру, а далі відчувайте, як посилаєте її у хворий орган іншої людини. Робіть так, допоки не відчуєте полегшення, що ситуація покращилася енергетично. 
Залежно від складнощів  ситуації чи стану здоров’я робити ці практики слід 2-3 рази на день протягом кількох тижнів або ж допоки ситуація не розв’яжеться.

- Це неймовірно  - стати цілителем собі та ближнім. Чи має ця практика застереження?

- Їх кілька. Щоб направляти енергію на благо, нею слід навчитися наповнюватися. Адже з порожнього глечика не наповниш горнятко. Тому початківцям, перш ніж починати зцілення тіла, ситуацій чи стосунків, рекомендую добре опанувати першу частину практики. Робити її протягом 2 тижнів зранку та ввечері по 20-40 хв. Лише коли відчуєте, що є сила, спокій і рух енергій у тілі, можна переходити до другої частини.  
    Друге - цю енергію не можна використовувати для заподіяння зла комусь, адже, за законами карми, заподіяне бумерангом, з подвійною силою, повернеться до вас.
    Третє – направляючи енергію, відчувайте, як ситуація змінюється просто зараз, та не ставте обмежувальних установок. Наприклад, якщо в  когось проблеми по роботі, не програмуйте, щоб бос зробив щось конкретне, що зробить вас щасливими.
Просто побачте цю ситуацію, що виникла, та спрямуйте туди енергію з любов’ю, з проханням до Бога владнати все найкращим чином. Знайте: ви не бачите всієї ситуації, на відміну від Вищих Сил, тому певна, закладена  вами ж, програма може діяти проти вас. Навчіться в проханні приймати й довіряти розв’язання ситуацій Богові, але пам’ятайте, що й ви маєте робити все можливе від вас.
    Другу частину практики робіть, лише опанувавши першу, й лише тоді, коли ваш мозок і дихання спокійні, ви контролюєте їх, розслаблені, усміхнені, відчуваєте зв'язок із Вищими Силами, перебуваючи в медитативному стані.
   Бажаю вам навчитися зцілювати, стати людиною, що змінює реальність на краще як для себе так і  інших. І пам’ятайте: всі ми та все навколо нас – це енергія. Тож, зумівши трансформувати ваші думки та енергію, ви закличете й красиві зміни у власне життя. 

Підготувала Валентина Берник.