РУБРИКИ
Реклама

ВІД АДЕНОМИ РАДЯТЬ ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ ТА ПЕРЕПЕЛИНІ ЯЙЦЯ

ВІД АДЕНОМИ РАДЯТЬ ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ ТА ПЕРЕПЕЛИНІ ЯЙЦЯ

Хворію на аденому передміхурової залози. Читав про різні складні рецепти від цього захворювання. А чи можна отримати кілька простих порад від цілительки Олени Світко?
З повагою Михайло Никифорович.
Харківська обл.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

Серед доступних за своїм складом рецептів є настій вербени лікарської, споришу та якірців, за відсутності останніх можна обійтися вербеною і споришем. Змішати в однакових кількостях подрібнені рослини, 1 ч. л. суміші залити склянкою окропу, настояти 5 хв, пити невеликими ковтками протягом дня. Крім того, читачу (як і всім чоловікам) бажано з’їдати на день 100 г сирого гарбузового насіння, тому що все, пов’язане з передміхуровою залозою, має прямий зв’язок із підшлунковою. Якщо підшлункова залоза не засвоює цинк, то від того страждають і передміхурова залоза, й нирки. Гарбузове насіння якраз і забезпечує надходження цинку в організм.
Для оздоровлення передміхурової залози можна скористатися ягодами ялівцю. Для цього 100 г сухих ягід перемолоти на млинку для кави й о 15-й, коли задіюється меридіан сечового міхура, який, нагадаю, безпосередньо пов’язаний із передміхуровою залозою, випити 0,5 ч. л. порошку з 5 краплями аптечного уролесану.
І ще є такий цікавий народний метод від аденоми передміхурової залози. Щодня в другій половині, можна після обіду, протягом тривалого часу (мінімум 3 тижні) потрібно з’їдати 3-5 круто зварених перепелиних яєць. Причому всередину, в жовток, хоча б трьох із них запхнути по горошині чорного перцю. Цей засіб чинить гарну зігрівальну дію на нирки та всю сечостатеву систему, зокрема на передміхурову залозу, посилюючи в них кровообіг і сприяючи усуненню застійних явищ.

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття". З кожного номера газети на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформивши передплату на електронну версію газети.