РУБРИКИ

ВІД АДЕНОМИ РАДЯТЬ ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ ТА ПЕРЕПЕЛИНІ ЯЙЦЯ

ВІД АДЕНОМИ РАДЯТЬ ГАРБУЗОВЕ НАСІННЯ ТА ПЕРЕПЕЛИНІ ЯЙЦЯ

Хворію на аденому передміхурової залози. Читав про різні складні рецепти від цього захворювання. А чи можна отримати кілька простих порад від цілительки Олени Світко?
З повагою Михайло Никифорович.
Харківська обл.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

Серед доступних за своїм складом рецептів є настій вербени лікарської, споришу та якірців, за відсутності останніх можна обійтися вербеною і споришем. Змішати в однакових кількостях подрібнені рослини, 1 ч. л. суміші залити склянкою окропу, настояти 5 хв, пити невеликими ковтками протягом дня. Крім того, читачу (як і всім чоловікам) бажано з’їдати на день 100 г сирого гарбузового насіння, тому що все, пов’язане з передміхуровою залозою, має прямий зв’язок із підшлунковою. Якщо підшлункова залоза не засвоює цинк, то від того страждають і передміхурова залоза, й нирки. Гарбузове насіння якраз і забезпечує надходження цинку в організм.
Для оздоровлення передміхурової залози можна скористатися ягодами ялівцю. Для цього 100 г сухих ягід перемолоти на млинку для кави й о 15-й, коли задіюється меридіан сечового міхура, який, нагадаю, безпосередньо пов’язаний із передміхуровою залозою, випити 0,5 ч. л. порошку з 5 краплями аптечного уролесану.
І ще є такий цікавий народний метод від аденоми передміхурової залози. Щодня в другій половині, можна після обіду, протягом тривалого часу (мінімум 3 тижні) потрібно з’їдати 3-5 круто зварених перепелиних яєць. Причому всередину, в жовток, хоча б трьох із них запхнути по горошині чорного перцю. Цей засіб чинить гарну зігрівальну дію на нирки та всю сечостатеву систему, зокрема на передміхурову залозу, посилюючи в них кровообіг і сприяючи усуненню застійних явищ.

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття", що виходить з 2004 року і розповідає про здоровий спосіб життя, про збереження та відновлення здоров'я методами народної медицини. З кожного номера газети, що виходить по вівторках, на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету на пошті: передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання, або передплативши електронну версію, що відповідає друкованій, на сторінці ПЕРЕДПЛАТА.