Медова вода — гарна речовина, яка може бути в домі у кожного. Благотворну дію медової води на нас із вами не можна не помітити.
Як правило, медову воду приймають вранці до їди, відразу ж як ви встали (за чверть години до вживання їжі) й ближче до ночі перед сном (десь за півгодини до того, як ви лягаєте спати). Ефект посилюється, якщо спершу після пробудження прийняти склянку звичайної води, а незадовго - склянку медової. Вона має бути теплою, щоб її легко було ковтнути одним духом. Не бійтеся приймати воду перед сном, вона бореться з набряками, оскільки дає перепочинок ниркам. Фундаментальне правило — вживати свіжу воду. Це вкрай потрібно!
Саме свіжа вода потрібна нашому тілу, оскільки вона «природна». Свіжа вода — це будь-яка вода для пиття без газу, що стоїть в аптеці, в магазинах, на ринку, в холодильнику, в скляних і пластикових ємностях, чи вода з крана, очищена через фільтр. Вода після кип’ятіння — це нежива вода, яка затримується в нашому тілі та призводить до набряків.
Зробити медову воду досить легко: в склянку води потрібно додати чайну ложку меду. Обов’язково ретельно розмішати й проковтнути залпом, краще відразу. Медова вода зберігає свої властивості лише 20 хвилин від моменту отримання. Потім вона стає звичайною «рідкою їжею», й запасатися нею про запас — марна справа, не буде впливу.
Також треба визначитися із сортом меду. Обирайте той мед, який вам найбільше до смаку (звісно, якщо ви його вживаєте).
Яка дія медової води на тіло людини? Вжита за раз, медова вода:
1. Допомагає під час травлення їжі, усуває неврози. Переживання неврозів стане легшим, вони швидко минатимуть.
2. Налагоджує біополе людини. Рівень біополя тим більший, чим більша фортеця імунної системи, а на стан нашого імунітету впливає здоров’я дванадцятипалої кишки: основа біополя міститься в зоні дванадцятипалої кишки. Біополе ще іншими словами позначають як зону комфорту. Приміром, коли хтось тихо підступає до вас зі спини, ви це відчуваєте, тому що втручаються у вашу зону комфорту. Тому й зона комфорту залежна від роботи дванадцятипалої кишки. Усе пов’язане одне з одним.
3. Служить речовиною проти паразитів. Усі паразити, які живуть усередині травного тракту, не переносять жовтого кольору. Якщо на них впливати жовтим кольором, вони перестають ділитися.
4. Має антибактеріальні, противірусні, протигрибкові, протиглисні властивості тощо. Будь-яке хвороботворне життя поїдає цукор, при цьому не виносить меду. Паразити вживають довгі цукри (сахарозу), але якщо такого шкідливого загарбника опустити у тридцятивідсотковий розчин меду, той гине.
5. Прискорює травлення в кишечнику, а також прибирає калові камені. Якщо перетравлена їжа затримується в організмі більш як належить, то її розпад провокує інтоксикацію організму, спричиняє нудоту, нездужання, запаморочення. Регулярні випорожнення — ознака здоров’я організму, в разі порушення періодичності випорожнень імовірні порушення здоров’я.
6. Налагоджує функціонування товстого кишечнику. У товстій кишці живе понад 200 видів мікробів, вони допомагають нам отримувати те, що наш організм не продукує сам, розщеплюють органіку на молекули, іншими словами - прискорюють засвоєння продуктів. У здоровому організмі в кожному відділі травного тракту мешкають свої корисні бактерії, це явище біоценозу. Якщо один вид замінює його конкурент, весь симбіоз перемішується, замість того виду, що відійшов, починає працювати інший. Коли щось зникає з нутрощів, скажімо, лактобактерії, туди приходять ті, для кого місце на стінках підходитиме для їх функціонування. Виникне дисбактеріоз — перекіс мікроорганізмів, які мешкають у нутрощах.
Для подолання дисбактеріозу корисно приймати молочнокислі продукти, житній хліб і сухарі, мед, які дають живильне середовище для здорових бактерій і допомагають вигнати з кишечнику загарбників.
Щоб уникнути дисбактеріозу, не вживайте алкогольних напоїв, оскільки
етиловий спирт випалює все живе на своєму шляху; не їжте дуже багато солодкого, бо надмірний цукор посилює бродіння, порушує природне травлення.
Якщо організм не виробляє потрібної кількості ферментів, то в кишечник увійдуть неперероблені частинки, а в лімфосистемі з’являться токсини та шлаки, що призводять до інтоксикації.
7. Допомагає одужати під час затяжних застуд і ГРВІ. Разом із медовою водою із нутрощів виводяться шкідливі речовини, які таїлися по всьому організму.
Вживання меду допомагає лікувати застуджене горло і є гарною профілактикою від застудних захворювань. Мед має бактерицидні властивості та пригнічує патогенні організми, які розмножуються в горлі під час застуди.
8. Допомагає подолати енурез у дітей. В ужиткових поняттях енурез — це проблема у вигляді нетримання сечі під час сну, яке буває зазвичай у дітей. Мед має гігроскопічні властивості, він вбирає в себе воду, даючи відпочити під час сну й ниркам, і сечовому міхуру.
Також для подолання енурезу в дітей слід підтримувати правильний режим прийому рідини: не давати занадто багато пити перед сном. Якщо дитина хоче пити, треба дати їй трохи води, яка зніме спрагу. Уночі бажано розбудити дитину й повести її в туалет для того, аби в неї виробився рефлекс: наповнився сечовий міхур — прокинутися — сходити в туалет.
У науковій парадигмі енурез — це нестача даних у нервовій системі про стан клітин тіла. Кожна клітина організму оточена водним середовищем, одночасно вона скорочується, переміщається, скеровує сигнали в сусідню рідину. Міжклітинна волога накопичується в лімфі, в крові, в нирки фільтрується й накопичується в сечовому міхурі. Отже, сечовий міхур — це накопичувач, у якому збирається інформація від усіх тканин організму.
У здоровому стані вивільнення сечового міхура, починаючи з дванадцятирічного віку, відбувається три-чотири рази на добу з паузою в проміжку з сьомої вечора до п’ятої ранку (в цей, час як правило, не повинна виходити сеча). Нерв сечового міхура — найдовший в організмі, він відходить від епіфіза і йде до сечового міхура. Коли вночі міхур збирає сечу (по суті, фільтровану кров), то сигнал надходить безпосередньо в епіфіз. Це найважливіша залоза в мозку. Епіфіз дає вказівки всім іншим органам, як працювати, щоб повернути здоров’я.