ПРАВИЛА ЗДОРОВ’Я ВІД ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРИЧА

Поділитися:
 ПРАВИЛА ЗДОРОВ’Я ВІД ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРИЧА

Звернутися по допомогу до доктора медичних наук Олександра Федорича змусила мене моя приятелька Світлана. Точніше, змусила її я, оскільки не могла спокійно спостерігати, як ця молода симпатична жінка мучиться від псоріазу й надмірної маси тіла, що перейшла в ожиріння. Ні, Світлана не сиділа склавши руки: вона перепробувала й випробувала на собі купу рекомендацій офіційних лікарів, місяцями сиділа на різних оздоровчих системах, випила літри трав’яних відварів. Але навіть після незначного поліпшення симптоми хвороби поверталися.
Якось у телефонній розмові з Олександром Володимировичем ми торкнулися теми надмірної маси тіла, порушення обміну речовин, і він сказав, що в принципі ці проблеми можна розв’язати.

Позбутися паразитів і приборкати апетит

Олександр Володимирович зустрів нас у своєму кабінеті. Він був так само привітний, бадьорий, як і під час нашої останньої зустрічі, але при цьому помітно схудлий. Реагуючи на моє здивування, лікар пояснив, що приблизно через півроку у Світлани можуть бути такі ж результати. Щоб позбутися «букета» хвороб, зокрема псоріазу, підлікувати печінку, судини, усунути артроз і схуднути, їй усього лише потрібно набратися терпіння й… вигнати паразитів.
Починати потрібно саме з них, упевнений Олександр Федорич. «Лісове дерево, - розповідає лікар, - є оселею й для себе самого, й для птахів, що гніздяться на нім, і для білок, що сидять у дуплі, й для різних личинок і комашок, що живляться його корою. А хворі дерева вражаються пліснявою (коростою). У науково-популярній літературі невиправдано мало говориться про роль паразитів, зокрема й гельмінтів, у тілі людини. Як дерева в лісі, так і наші тіла несуть у собі різну «живність», яка живиться й живе в нас».
Тоді як пояснити, чому аналізи часто не показують наявності цих самих паразитів? «Річ у тім, - відповідає Олександр Володимирович, - що науковці на початку XX століття виявляли гельмінтів практично в усіх, але нині екологія значно погіршилася, а наші природні захисні механізми ушкоджені, тому гельмінтів знаходять дуже рідко. Організм просто не бачить і не бореться з цими чужорідними тілами».
Як зауважив лікар, це схоже на вагітність, коли плід теж є свого роду чужорідним тілом в організмі жінки, але імунітет не реагує на нього як на «порушника» й не намагається його позбутися.
Річ ще й у тім, що гельмінти, яких не стало менше всередині організму, з просвіту кишковика йдуть у саме тіло, поселяються в різних органах, аж до серця. І дуже важливо, щоб імунна система розпізнала цих паразитів і почала боротися з ними Виявити різного роду паразитів, приховані інфекції та інвазії можна за допомогою комп’ютерної діагностики. А щоб їх позбутися, Олександр Володимирович рекомендує скористатися спеціальним протипаразитарним приладом. Запрограмований на виявлених паразитів, цей прилад випромінює нешкідливі для людини хвилі, які проникають у всі середовища організму людини й убивають їх.
Позбувшись паразитів, що з’їдають людину зсередини, руйнують органи та системи, порушуючи обмін речовин, спричиняючи, зокрема, й такі хвороби, як у Світлани (ожиріння, псоріаз, артроз тощо), можна займатися оздоровленням усього організму. А щоб зменшити апетит, спровокований раніше паразитами, Олександр Федорич радить скористатися спеціальним кільцем. Таке є і в нього: лікар демонструє кільце на мізинці правої руки. Це один із останніх винаходів лікаря-вченого. Розміщене в правильній позиції, кільце сприяє припливу енергії, зменшенню апетиту тощо.
«!Головне, - усміхається лікар, - увечері, приймаючи душ і знявши кільце, не забути потім надіти його знову. Інакше, наприклад, на мене холодильник «накидається».
Ну й, звісно, всім товстунам Олександр Федорич радить зменшити вміст вуглеводів у своєму раціоні, дотримувати основних принципів так званої кремлівської дієти.

Ідіть до мети та бережіть життєву енергію

У цілому, кожна людина, впевнений Олександр Володимирович, може змінити своє життя на краще, потурбуватися про своє здоров’я самостійно, якщо вона, звісно, справді цього бажає. Охочим набути здоров’я професор Федорич пропонує свою авторську відновну систему, своєрідний звід правил. Їх регулярне виконання, переконаний лікар, викликає ефект спонтанного самозцілення.
Отже, правило перше. Треба знати своє життєве призначення й постійно працювати для досягнення поставленої мети. Це питання кожна людина розв’язує сама.
Правило друге. Потрібно, як мінімум, ухилитися від дії геопатогенних зон. В ідеалі - треба влаштувати зону сну чи праці в максимально сприятливому місці. Важливо, щоб ваша енергетика не руйнувалася потоками енергії геопатогенних зон, які «здувають» життєву силу, зумовлюючи розлади здоров’я.

Заземляйте місце сну

Правило третє. Заземляймо місце сну. У тілі відбувається рух електрики. Сила біострумів досить висока (76 ампер), і тому тіло людини має бути обов’язково заземлене. Лікар вважає, що мінімальне заземлення припускає наявність його джерела до 1 м від куприка людини. У місті, там, де люди живуть у висотних будинках і відірвані від поверхні землі, що має величезну електричну ємність на багато десятків метрів, потрібно обов’язково заземлятися. Під’єднати таке заземлення можна до металевих частин системи центрального опалення (батареї).
Щоб виготовити прилад для заземлення своїми руками, треба взяти рівний (без завитків) дріт, прикріпити один його кілець до труб, а інший - до великого мідного предмета (таз чи будь-який інший мідний предмет приблизно такого розміру), який розміщують під ліжком під крижами сплячої людини.
Правило четверте, про яке ми говорили спочатку, - позбуваймося паразитів.

Щодня приділяйте увагу хребту

Повертаємося до правил. Отже, правило п’яте. Треба зробити так, щоб нервова система керувала тілом. Унаслідок особливостей сучасного способу життя в більшості людей недостатньо розвинений м’язовий корсет хребта. Адже м’язи, що оточують хребет, можна порівняти з розтяжками, які утримують щоглу на кораблі. Якщо таких розтяжок недостатньо, то щогла може впасти чи зламатися. Те ж відбувається й з хребтом. Якщо недостатньо розвинені глибокі м’язи спини, в хребті, як у запасній системі стабілізації, з’являються постійні підвивихи чи прояви сколіозу.
До вичерпання межі можливостей ця система стабілізації функціонує, але як тільки цієї межі досягнуто, виникають зміни хребта, що виражені і в порушенні його форми, й у постійному стискуванні нервових корінців, розташованих між тілами хребців. Розв’язанню проблеми сприяє відновлення глибоких м’язів спини. Цього досягти можна за допомогою тренажера, винайденого Олександром Федоричем.
Робота на тренажері передбачає виконання однієї вправи: впродовж дня треба 30 разів підняти й опустити ноги, лежачи животом на робочій поверхні тренажера. При цьому хребці мимоволі прибирають своє природне положення й швидко відновлюються потужні глибокі м’язи спини. Сумарний час виконання вправ на тренажері - менше однієї хвилини на день.

Харчуйтеся продуктами, націленими на довголіття

Правило шосте. Харчування. Перш ніж сперечатися про те, як слід харчуватися, треба розібратися в тому, чим і навіщо треба харчуватися людині, спрямованій на здорове довголіття. На перше місце треба ставити «протиракову дієту». Для здорового довголіття вкрай потрібно систематично приймати антиоксиданти. Це можуть бути чи фірмові препарати, чи «Протиракова дієта за Д. Бадвіг». Щодня людині треба поснідати 120 г зернистого знежиреного сиру, змішаного з 3 ст. л. лляної нерафінованої олії холодного віджиму та 30 мл молока (кефіру). У цю суміш можна додати 1 ч. л. меду. Суміш гомогенізувати в блендері (обов’язково!) й відразу спожити.
«Так потрібно чинити щодня, - говорить Олександр Володимирович. - Це краща протиракова дієта всіх часів, розроблена професором-біохіміком. Я пропоную цю суміш спожити як другий сніданок. Із лляної олії ви отримаєте ще й потрібну кількість жиророзчинних вітамінів».
На друге місце треба ставити вживання життєво важливих водорозчинних вітамінів в їх природній формі. Для цього досить на сніданок з’їсти 250 г пюре з цвітної капусти, одну варену морквину (100 г) і один варений буряк (100 г). Цей гарнір дуже добре поєднується з яєчнею чи з м’ясом.
Здоров’я серця та суглобів. Насправді все дуже просто. Треба пити впродовж дня два літри підсоленої води (0,2%) й приймати достатню кількість аскорбінової кислоти. Найсмачніше це робити так: відварити у двох літрах води протягом не менше десяти хвилин яблучну шкірку чи сушені яблука, відцідити відвар, додати до нього 4 г морської солі. Після охолодження у відвар додають 1 ч. л. настоянки глоду. Цей компот треба випити до вечора.
Аскорбінову кислоту (натуральну) приймаємо чи в пігулках, чи зі склянкою грейпфрутового соку. У разі задавнених форм артрозу потрібно їсти холодці з великою кількістю хрящів чи ж пити добавки для відновлення хрящів і суглобів. Як варіант обіду, після роботи добре випити склянку бульйону зі спеціями й з’їсти порцію холодцю з гарніром, хроном чи гірчицею.
Хліб можна вживати тільки житній і бездріжджовий! У крайньому разі, добре обробляйте заводський хліб тостером, щоб знищити в ньому культуру термофільної кандиди - збудника дисбактеріозу та холодової алергії. Якщо є бажання вечеряти перед сном (не менш як за 4 години до сну) - їжте цибулеву юшку й тверді сорти сиру.
Правило сьоме. Не допустити дефіциту всередині тіла. Продукти харчування, отримані промисловим способом, не містять потрібної кількості вітамінів, мікроелементів, амінокислот, тому треба додатково приймати препарати цих речовин ззовні. Наприклад, брак в організмі деяких важливих речовин може призвести до таких проблем здоров’я:
Виразку шлунка спричиняє дефіцит в організмі звичайної води та вісмуту.
Для профілактики раку потрібно приймати подвійну дозу вітамінів А та С, цинк, рибофлавін, молібден. Для лікування - вітамін Е, каротин, селен.
- Для лікування артриту потрібно 3 місяці вживати желатин з натуральним соком грейпфрута. На ніч у склянці води замочують 1 ст. л. желатину. Їдять ложкою, запиваючи склянкою соку.
- Достатня кількість кальцію допоможе від каменів у нирках, пародонтозу, гіпертонії, судом, постменструального ????синдрому.
- Дефіцит міді спричиняє біль у попереку, зморшки, сивину та варикоз.
- Червоні й рожеві плями - дефіцит селену.
- Діабет - недостатність хрому та ванадію.
- Дефіцит бору спричиняє остеопороз та імпотенцію.
- Втрата нюху - дефіцит цинку.
- Опірність організму зростає від кухонної солі.
Для довголіття й здоров’я треба приймати препарати колоїдних мінералів, вітамінів і ненасичених жирних кислот.

Тала вода прискорить зцілення

Правило восьме. Якщо потрібно вилікувати важке захворювання, треба пити багато якісної води, не менше 1,5-2 л упродовж дня. Це дасть можливість уникнути передчасного старіння, гіпертонії, астми, діабету, ревматизму, болю в суглобах, спині й хронічної втоми. У разі зневоднення кров поступово стає схожою на холодець. Щоб не наповнювати холодцем свої судини, слід пити достатню кількість води. Найбільше від зневоднення страждають хрящі й суглоби, адже вони отримують воду останніми.
Треба у великій кількості пити талу воду, що є ідеальним і «зрілим» природним розчинником! Неодмінно слід пити талу воду в разі ущільнень у тілі, каменів у нирках і в жовчних протоках до повного їх зникнення. Без талої води украй проблематично лікувати пухлинні утворення в організмі. Фільтровану воду треба довести до кипіння (емальований посуд) і швидко остудити в холодній проточній воді, залити воду в пластикову пляшку й заморозити. Розморожувати воду треба повільно в прохолодному й темному місці. Останній маленький шматочок льоду викидають.
Активність талої води зберігається впродовж шести годин після розморожування. Але вона буде ще кориснішою, якщо «дозріє» протягом доби в темному чистому місці за температури не вище 7 градусів Цельсія. Не варто її нагрівати. Зберігати в темному й прохолодному місці (там, де вона відтавала). Носити її потрібно в термосі. Пити - дрібними ковтками та холодною.
Правила не складні, й для того, щоб відновити здоров’я, потрібно зовсім небагато: просто треба щиро бажати зцілитися.

Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА.