СОДА ДОПОМОЖЕ ЗАВАГІТНІТИ

Поділитися:
СОДА ДОПОМОЖЕ ЗАВАГІТНІТИ

Спринцювання - це маніпуляція, яка проводиться з лікувально-профілактичною метою й полягає в промиванні піхви розчинами лікарських засобів. Деякі жінки використовують спринцювання як гігієнічну процедуру. Вважається, що це допомагає захиститися від інфекції. Але це не так. Наш організм самодостатній, і він чудово справляється з функцією очищення. Допомагати спеціально йому в цьому не треба. Інакше можна отримати зворотний ефект у вигляді пересушування слизової оболонки піхви, інфекції або алергійної реакції.
Спринцювання змінює кислотно-лужний баланс, що може призвести до розмноження шкідливих мікроорганізмів і, як наслідок, різних захворювань статевих органів. Категорично забороняється проводити спринцювання під час вагітності, після пологів, за гострих запальних захворювань статевих органів.
Але в деяких випадках спринцювання є корисним. Дуже часто бувають ситуації, коли вагітність не настає з-за нез’ясованих причин. Начебто й аналізи всі в нормі, й патології жодної та захворювань не виявляють, а вагітності все нема й нема. У цьому разі можна припустити, що середовище в піхві перекислене. У нормі воно й має бути кислим, але якщо кислотність понад норму, то сперматозоїди гинуть, так і не досягнувши своєї мети. Отож їм потрібно штучно створити лужне середовище за допомогою спринцювання содою.
Спринцювання содою проводять таким чином: 0,5 ч. л. соди загасити невеликою кількістю окропу й змішати з 1 л теплої води. Цей розчин вилити в кварту Есмарха або спринцівку. Спринцюватися в положенні сидячи або лежачи у ванні (лягти на дно ванни, ноги підняти на краї) за 30 хв до статевого акту. Процедуру робити щоранку з 11-го по 18-й день циклу. Щоб не занести інфекції, до й після процедури спринцівку потрібно всередині продезінфікувати слабким розчином марганцівки, а зовні протерти спиртом.
Спринцювання содою створить сприятливе кислотно-лужне середовище для зачаття.
Крім того, содовий розчин є найдоступнішим і найпростішим засобом від пліснявки (рос. – молочница).

Підготувала Алла ГРІШИЛО.