ЦІЛЮЩА СТОПА ЛЮДМИЛИ ПЛАЩУК

Поділитися:
ЦІЛЮЩА СТОПА ЛЮДМИЛИ ПЛАЩУК

Під пальцями ноги цілительки оздоровлюється хребет, нормалізується робота внутрішніх органів

Уперше на прийом до Людмили Плащук моя знайома Марина потрапила років 10 тому, коли вже тривалий час страждала від тяжкої депресії після втрати близької людини. Ні прописані лікарем пігулки, ні сеанси психотерапії не могли вивести її зі стану байдужості до життя. Родичі та друзі не на жарт злякалися, що зламається психіка Марини. Ось тоді хтось і згадав про знахарку з Хмельницького Людмилу Плащук. А вже за кілька днів, під час прийомів у Людмили Василівни, в її намоленій кімнаті, серед ікон, при свічках відбувалося відродження колишньої Марини, вона вчилася жити заново, не забуваючи про минуле, а вибудовуючи з нього щабель для майбутнього, вчилася радіти кожному прожитому дню. Нині Марина і Людмила Василівна – майже приятельки, вже де й ділася та депресія, але моя знайома за будь-якої проблеми зі здоров’ям (чи то спину, бува, прихопить, чи печінка нагадає про себе) звертається до цілительки. На все в пані Людмили є свій рецепт і свої диво-ліки.

«ШУРИ-МУРИ КЛОБАТУРИ»

Це вже пізніше перед кожним прийомом будуть молитви, вранці і ввечері – прохання благословення Господнього на таку надзвичайну працю -цілительки. А першими словами Людмили, якими, жартуючи, супроводжувала маніпуляції своїх рук, «знімаючи» головний біль у напарниць по роботі, була саме ця абракадабра: «Шури-мури клобатури». Хоча, власне, коли комусь боліла голова, а то й узагалі було зле, вартувало Людмилі й без слів торкнутися руками хворого місця чи просто потримати руки поблизу – біль минав. - Уже тоді я відчула, - згадує пані Людмила, - що це не моя заслуга, це такий дано мені Божий дар, і маю тепер допомагати людям. Згодом вирішила свої природні вміння доповнити знаннями й практичними навиками з масажу і закінчила спеціальні курси (цілителька також закінчила Інститут народної та нетрадиційної медицини). - А підштовхнув мене до цього один випадок, - розповідає Людмила Василівна. – Моя кума десь защемила сідничний нерв, не могла ходити, бідна, ногу тягло. А я несподівано для самої себе взяла та запропонувала їй масаж. І таки зробила, видно, Господь підказував, куди і що натискати та масажувати. Де й сила взялася! Кума згадувала: «Що в тебе за руки - пальцями немов цвяхи-сотки забиваєш». А через деякий час Людмила Плащук помітила, що після її рук не лише минає біль, але й звичайна вода теж стає цілющою. Її можна пити (навіть для виведення солей з організму), прикладати до хворого органа, до ран – обов’язково поможе. Інколи робочу кімнату Людмили Василівни називають кабінетом краси, бо, позбуваючись хвороб та різних життєвих проблем, люди справді молодшають і аж гарнішають. Хто не в змозі приїхати до Людмили Василівни на Хмельниччину, інколи телефонує їй, і вона з Божою допомогою надає водичці по той бік телефону справжньої життєдайної сили. Така водичка помічна і дорослим, і діткам. - Нещодавно приходила мама з дівчинкою, в якої дисбактеріоз, - говорить Людмила Василівна, - запальні алергійні висипання. Дитинка водичку попила, повмивалася нею й одужала.

ВІД ПАЛЬЦІВ І СТОПИ ЦІЛЮЩЕ ТЕПЛО ЙДЕ В РІЗНІ ОРГАНИ

Нерідко допомогти можна лише під час особистого прийому, це стосується і випадків з ураженнями хребта, бо, як не втомлюється повторювати пані Людмила, хребет – то стовбур нашого життя. Досить незначного защемлення нервових закінчень у певній ділянці хребта, і людина може стати нерухомою. Проте днями масажувати тіло пацієнтів, витягувати і лагодити хребет – дуже важка справа, руки й уві сні боліли. А одного разу, коли вже зовсім знесилена сіла на стільчик біля хворого, який лежав на підлозі, пальці ноги, немов хто ними керував, потяглися до хворого місця на хребті і почали виробляти своєрідний масаж! Здивувалися обоє: і пані Людмила, і хворий, у якого під теплими, аж гарячими пальцями жінки відступав біль. Це був початок, що відкрив для Людмили Плащук лікувальні можливості її стоп, зокрема пальців. - Я тривалий час не міг пересуватися без милиць, - розповідає сивочолий пацієнт у черзі до Людмили Василівни. – Тепер, гляньте, ходжу майже рівно, - пройшовся чоловік коридором. – А вся проблема була в хребті, де тільки не лікувався, а зцілення знайшов тут. Пальцями ноги, від яких аж гаряче, Людмила Плащук не лише хребет оздоровлює, а й безліч внутрішніх хвороб усуває. Під її цілющою стопою нормалізується діяльність печінки, шлунка, усуваються жіночі проблеми тощо.

ЗА ЇЇ ПАЦІЄНТАМИ МОЖНА ГЕОГРАФІЮ УКРАЇНИ ВИВЧАТИ

Давно вже по здоров’я до Людмили Плащук звертаються не лише мешканці Хмельниччини, їдуть сюди й з інших областей України – бо добра слава розноситься швидко. - Не повірите, - ділиться своїми враженнями від оздоровлення методами Людмили Плащук Василь Демідас, - сюди мене привезли машиною з Вінниці, на ношах, повністю паралізованого: хребет у корсеті, між дисками – грижі. А після кількох лікувальних сеансів у цієї жінки пішов від неї своїми ногами. Відтоді Василь Демідас, заслужений працівник культури України, частенько разом із сім’єю відвідує свою рятівницю. Галина Федченко приїхала до Хмельницького аж із Ялти, почувши про місцеву цілительку під час перебування в Трускавці, куди їздила щороку, намагаючись мінеральними водами полікувати нирки. - Уже на третьому прийомі у Людмили Василівни відчула значне полегшення, немов хто тягар зняв з ділянки нирок, - розповідає жінка. - Крім того, виконувала всі її рекомендації, зокрема, й воду з медом прикладала, і ванни з кам’яною сіллю приймала.

У КАБІНЕТІ ЦІЛИТЕЛЬКИ ЗНИКАЮТЬ ПУХЛИНИ І НАВРОЧЕННЯ

Нерідко Людмилі Плащук доводиться не лише зцілювати своїх пацієнтів від хвороб, а й рятувати ще ненароджене людське життя. Так було і з Олею: на половині терміну вагітності лікарі встановили молодій жінці діагноз «пухлина нирки», можливе переривання вагітності. За порадою родичів перелякана Ольга звернулася до пані Людмили. А та її заспокоїла, помолилася, водичкою відпоїла і з Божою допомогою відвела біду. Проте через деякий час знову Оля прибігла до жінки: цього разу лікарі рекомендували термінову операцію на збільшеній щитоподібній залозі. Знову молитви, свічки, чудодійні пальці та вода від Людмили Василівни – і Господь допоміг видужати без операції. Нині в Олі ростуть двоє здорових діток. Наврочення - теж проблема багатьох і дорослих, і діточок. Цього разу до Людмили Василівни принесли немовлятко: зовсім не хоче їсти, погано спить і майже не набирає масу тіла. Пані Людмила стверджує, що було пороблено матері, а постраждала дитина. Тож доводиться працювати з обома… На зцілення у Людмили Плащук сподівається і Тетяна Н. з Дніпропетровська, яка страждає від наврочення і чужих негативних посилів. - Очевидно, хтось із заздрісників Тетяни зробив свою справу, - пояснює цілителька, - аби людина танула як свічка, втрачала інтерес до життя, інколи так можна довести аж самогубства. Нічого, - заспокоює пані Людмила, - з Божою поміччю цю нечисть виженемо.

ЖИТИ З ВІРОЮ І НЕ ЧИНИТИ ЗЛА

У затишній кімнаті-кабінеті Людмили Плащук панує особлива енергетика, для кожного відвідувача знайдеться своє особливе слово розради, адже тут лікують не лише тіло, а й душу. Як і годиться, на стінах, на поличках – образи, в кімнаті приємно пахнуть, згораючи свічки і наповнює відчуття надійності та захищеності. - Я віруюча людина, - говорить пані Людмила, - і своїм пацієнтам також раджу ходити до церкви, жити з вірою в Бога, не чинити зла, піклуватися про ближнього. Потрібно спочатку лікувати свою душу, а згодом оздоровиться й тіло. Сама Людмила Василівна постійно в неділю та на свята – в храмі, як випадає нагода, обов’язково відвідує православні святині, ось і нещодавно приїхала з Києва, де молилася в Києво-Печерській лаврі та Видубицькому монастирі. Виконуючи таку благу справу зцілення людей, намагається і сама бути в граничній чистоті, аби не підвести Господа і отця Веніаміна з монастиря, що на Тернопільщині, який багато років тому благословив Людмилу Плащук на лікування людей від фізичних і духовних немочей. Бо одне з найбільших наших благ - міцне здоров’я.

Надія Маринич, Любов Польова-Саханда. Фото Миколи Моспана.