ЯЙЦЕ ОЧИЩУЄ ЖИТТЄВЕ ПОЛЕ ЛЮДИНИ

Поділитися:
ЯЙЦЕ ОЧИЩУЄ ЖИТТЄВЕ ПОЛЕ ЛЮДИНИ

Чи можна отримати на сторінках газети пояснення, чому саме свіжі курячі яйця використовують цілителі для викачування, наприклад, переляку? І чи можна користуватися таким методом самостійно? З повагою Ірина Н. м. Кривий Ріг.

Лист коментує фізик, народна цілителька Лариса КУШКА.

Метод викачування яйцем найчастіше спостерігається в роботі народних цілителів. І не випадково: яйце несе в собі зародок нового життя і середовище для його розвитку. У яйці є всі структури життєвих станів можливого зародка. Маючи певні знання і навики, людина за допомогою яйця створює механізм, який втягує в себе всі негативні стани, що є на тонких планах людини, котру «чистять» за допомогою цього методу. Особливо очищаються зовнішні життєві поля людини, оскільки структура яйця чистить їх найперше. Але за допомогою викачування яйцем очищення і гармонізація людини відбуваються дуже повільно, інколи треба чистити до десяти і навіть більше разів.

Лист коментує цілителька із с. Страхолісся, що на Київщині, Надія Федорівна.

Звичайно, за серйозних проблем одного лікування лише за допомогою яйця недостатньо, і цілитель застосовує багато молитов, інших духовних методів. Проте, якщо немає до кого звернутися по допомогу, близькі (найчастіше, це мама) справді можуть полегшити стан чи то дитини, чи чоловіка, чи ще кого за допомогою викачування яйцем. Для цього беруть сире яйце і, торкаючись людини (починаючи з середини голови), «обкочують» її за годинниковою стрілкою зі словами: «Яєчко, витягни з мого Сергійка (інше ім’я) все погане, нечестиве...» і також тричі промовляють «Отче наш». При цьому треба уявляти, як ви накручуєте на яйце, немов витягуєте, збираєте з дитини чи дорослого все погане, весь негатив. Потім розбити яйце в півлітрову банку, до половини наповнену водою. Банку з яйцем поставте біля ліжка дитини, справа чи зліва від голови. Уранці вміст банки з яйцем, яке за ніч убере в себе увесь негатив від хворого, вилити в місце для відходів. Роблять це протягом 7 днів за Місяця, що спадає.