ЗА ЦИСТИТУ ДОПОМОЖЕ ВІДВАР ЛИСТЯ БРУСНИЦІ

Поділитися:
ЗА ЦИСТИТУ ДОПОМОЖЕ  ВІДВАР ЛИСТЯ БРУСНИЦІ

Хворію на цистит. Лікувався антибіотиками.  Порадьте, будь ласка, народні методи лікування.
З повагою Петро Коломійчук.
м. Жмеринка.

Лист коментує директор клубу «Здоров-є» лікар, фітотерапевт, дієтолог Борис СКАЧКО.
За циститу раджу читачу скористатися відваром листя   брусниці або мучниці (толокнянки – рос.).  Одну столову ложку сировини залити 300 - 350 мл окропу, витримати     30 хв на водяній бані,    настояти 10 - 15 хв і процідити.   Випити  невеликими ковтками протягом дня.  Приймати  2 - 3 тижні. Такий відвар є гарним   сечогінним засобом і природним антибіотиком. 
  За цієї хвороби також помічно прогрівати нижню частину живота. Раніше наші предки навіть гріли цеглину чи камінь і клали на ділянку сечового міхура. Часто для прогрівання використовують звичайну пляшку з-під шампанського,  в яку заливають дуже гарячу (майже окріп)  воду і щільно закривають пробкою. Потім махровим рушником  укутують пляшку і  горловину.  Перевернувши  догори дном, її кладуть між ноги так, щоб з незакритого донця   тепло йшло на низ живота. Зверху накритися ковдрою чи пледом.    Варто пам’ятати, що за аденоми прогрівання протипоказане! 
Унікальним очисним і підтримувальним засобом є відвар вівса , який буде дуже доречним     у рік Коня. На  1 л води взяти  5 - 6 ст. л.  неочищених якісних  зерен, довести до кипіння, витримати 30 - 60 хв на малому вогні. Процідити відвар гарячим і залити ним в термосі чи іншій ємності жменю сухофруктів (курага, родзинки тощо). Випити відвар протягом дня, фрукти з’їсти.