ЧАРІВНІ ЛІКИ ВІД МЕЛАНХОЛІЇ

Поділитися:
ЧАРІВНІ ЛІКИ ВІД МЕЛАНХОЛІЇ

Чула, що можна лікувати меланхолію за допомогою спецій. Хотіла б дізнатися думку фахівця з цього приводу. З повагою Ніна. с. Липовець Київської обл.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена Світко.

Позбутися меланхолії, поліпшити кровопостачання судин головного мозку, усунути депресію допоможуть так звані чарівні ліки - суміш кардамону, куркуми, чорнушки (нігелли), червоного гіркого перцю, шафрану або сафлору (чи пелюсток календули й квітів чорнобривців). Усі складові в сушеному вигляді беруть у рівних частинах, наприклад, по 50 г кожної, і ретельно перемелюють. Порошок вживають по 1 ч. л. тричі на добу протягом 7-14 днів (залежно від стану людини). Робити це бажано на Місяць, що спадає.

Для ефективного лікування варто пройти три таких курси . Потрапляючи в рот, така суміш спричиняє легке печіння. У ротовій порожнині розташовані спеціальні точки, які реагують на печіння й посилають сигнали про це в мозок, а той своєю чергою продукує для захисту велику порцію ендорфінів – гормонів щастя. Власне, вони й поліпшують настрій. Добре запивати порошок соком алое. Вичавити сік (можна в блендері) з листя алое (не менш як 3-річного віку), витриманого кілька днів у холодильнику. Сік можна розвести відваром шипшини, морквяним соком у пропорції 1:1.