ГЕМОРОЙ. КОРЕКЦІЯ НЕДУГИ - НА ВІСТРІ П’ЯВКИ

Поділитися:
Геморой. Корекція недуги - на вістрі п’явки

Коли виникає геморой, особливо в гострому стані, людина вже ні про що, окрім нього, й думати не може. Вона страждає від кровотечі, випадання гемороїдальних вузлів, дискомфорту, пов’язаного зі свербінням, болем у задньому проході, особливо під час  випорожнення. Пацієнтку з такими саме симптомами лікар народної та нетрадиційної медицини Юрій Нечипоренко запримітив на обході під час свого чергування по шпиталю. Вона з великими зусиллями пересувалася по коридору відділення хірургії, кривлячись від болю. Лікар не пройшов повз, а підійшовши, запитав, чи їй так боляче після операції. Та жінка, ніяковіючи, відповіла, що операції ще не було, має пікантну проблему:  її мучить загострення геморою. Уже 3 доби вона лежить в лікарні, їй приписали ставити свічки в анальний отвір, лежати з піднятими ногами, але  нічого з цього не допомагає.

Підходи гірудотерапії

Тоді Юрій Борисович запросив її пройти в його відділення нетрадиційної медицини. Оглянувши, пересвідчився, що в жінки тромбоз гемороїдальних судин, що є прямим показанням, щоб поставити  безпосередньо на тромбовану судину та прилеглі до неї судини п’явки, які розсмоктують тромби. Тромб - це згусток крові, що утворився у варикозно розширених венах. Приставка п’явок спрацювала,  як «швидка допомога». Уже за 20 хвилин, коли п’явки напилися крові й відпали, жінка, вставши після процедури, з подивом помітила, що гострий біль минув.
Коли вона прийшла до Юрія Нечипоренка на огляд наступного ранку, вузли втратили набряк, не свербіли, не боліли. Лікар ще кілька сеансів приставив їй п’явки, допоки гемороїдальні вузли не набули природної, здорової форми, та порекомендував змащувати анальний отвір двічі на добу маззю або ж ставити свічки з екстрактом п’явки протягом 10 днів. 
При загостренні геморою, окрім свічки з гірудином, тобто екстрактом п’явки, можна також застосовувати свічки на основі апіпродуктів: маточного молочка та  прополісу.  Курс - також 7-10 днів.
Лікар зазначає: такий підхід є дуже помічним, особливо  в разі гострого  геморою, він допоміг і цій жінці уникнути операції. Хоча традиційні медики їй наполегливо рекомендували оперативне втручання, бо, мовляв, геморой буде загострюватися.
Однак так не сталося. Якось під час диспансерного огляду один із лікарів зауважив у лікарняній книжці пацієнтки раніше поставлений діагноз «геморой» і запитав, чи вона на нього не скаржиться. Але проявів  цієї недуги  в жінки вже не було понад 5 років.

Поради щодо профілактики та подолання геморою

Таке успішне подолання геморою та уникнення рецидивів недуги можливе в разі дотримання кількох правил. Важливо, щоб у людини не було закрепів, застою в органах черевної порожнини й малого таза, бо саме вони й провокують появу венозної слабкості. А геморой, власне, -  це і є варикозна хвороба вен малого таза на тлі застою крові.
Тому з метою профілактики застійних явищ треба щодня їсти достатньо клітковини - термічно оброблених овочів. Вони формуватимуть і сприятимуть природному виділенню калових мас із кишківника. Також потрібне своєчасне лікування органів малого таза в разі  гінекологічних чи урологічних проблем. Це суміжні органи і якщо в них якісь негаразди, це позначається на стані гемороїдальних вузлів також.

Інше правило - підтримувати в тонусі органи черевної порожнини та м’язи тазового дна. Із загальнозміцнювальних помічні ходьба та плавання.
Одна з дієвих вправ для зміцнення м’язів тазового дна:  в положенні лежачи,  ноги зігнуті в колінах, розведені на ширину плечей, ступнями торкатися поверхні на підставці, піднімати таз догори з фіксацією та з напруженням стегон на кілька секунд у верхній точці. Так робити 20-30 разів підйоми стегон у середньому темпі,  рахуючи 1-2-3, і  на лік 1-2-3 опускати. Перепочивши, можна ще раз повторити. Якщо не тримати м’язи тазового дня в тонусі, з віком почнеться опущення внутрішніх органів, які висять на зв’язках, прикріплених до хребта. Коли слабшає тонус зв'язок, органи  тиснуть вниз і провокують загострення геморою.

Обов’язково слід дбати й про стан печінки. Якщо печінка в  напруженні, не справляється з функцією детоксикації на тлі надмірного прийому алкоголю, промислових продуктів з усілякими шкідливими добавка, ліків, це позначається на всьому організмі й венозній системі. Коли капсула печінки через токсичне навантаження набухає, то перетискує  відтік крові, від чого страждають усі відділи тіла, розміщені нижче печінки, підвищується тиск у судинах, вони розширюються й розвивається геморой. Тож дуже важливо харчуватися якісною домашньою їжею, не зловживати медикаментами, алкоголем тощо.

У цей час корисно приймати  рослини-гепатопротектори: приміром, шрот розторопші, засоби на основі артишоку, що підтримуватимуть і відновлюватимуть  функції печінки. Препарати артишоку слід приймати згідно з інструкцією, а шрот  розторопші  - по 1 ст. л. 2 рази на день, запиваючи водою, протягом 1-2 місяців.

Перед застосуванням рекомендацій обовязково порадьтеся з вашим лікарем.