ГЕМОРОЙ ПОЛІКУЮТЬ ТЕРТІ БУРЯКИ, МОРКВА ТА ВПРАВИ

Поділитися:
ГЕМОРОЙ ПОЛІКУЮТЬ ТЕРТІ БУРЯКИ, МОРКВА ТА ВПРАВИ

 Порадьте, будь ласка,  як вилікувати внутрішній геморой (збільшені гемороїдальні вузли). Ніякі аптечні мазі й свічки не допомагають.
З повагою Анастасія Федорівна.
м. Пустомитів Львівської обл. 

Лист коментує автор оздоровчої системи «Можливості людини в екстремальній ситуації» Юрій БАТУЛІН.

Геморой - це патологічне розширення кровоносних судин, розміщених під слизовою оболонкою. Судини прямої кишки, накопичуючи кров, розтягуються й утворюють болісні вузли   та шишки.  Прихильникам самолікування насамперед раджу позбутися закрепів чи поносів (у кого які проблеми). За наявності гемороїдальних  вузлів і шишок, якщо процес випорожнення затруднений, не слід тужитися й напружувати анус, ліпше скористатися  послаблювальними рослинними засобами. Наприклад, настоєм листу сени (александрійський лист), відваром кори крушини тощо.
Із харчового раціону  треба вилучити алкоголь (особливо пиво),  жирну, гостру (аджику, гірчицю, приправи й перець зокрема), смажену та пересолену їжу, а також каву. Натомість потрібно  харчуватися овочами й фруктами, що справляють послаблювальну дію. Допомагають позбутися геморою житній сухий хліб, овочі та фрукти, чорнослив, каші (вівсяна, гречана, ячна), часник, цибуля. Бажано вживати більше клітковини та рідини.
Остерігайтеся сидіти на холодному, проте підмиватися  потрібно частіше саме холодною водою. Регулярно виконуйте спеціальні вправи, зокрема лежачи на спині, намагайтеся підняти ноги  під кутом 90 градусів, при цьому втягуйте й розлабляйте анус. За один підхід - не менш як 30 разів.    
До гемороїдальних шишок  прикладають (ліпше на ніч)  тампони з тертим буряком чи морквою. Курс лікування 7-10 днів.  Помічними є компреси з тертої картоплі, яку  прикладають на марлі до запалених місць. Якщо буде печіння - не треба лякатися, воно минеться. 
На день чи на ніч  можна ставити свічку із сирої картоплини  завтовшки як палець  (аби не дуже груба, щоб не спричинити додаткового болю). Свічку  потрібно змастити  медом. Курс лікування 7-10 днів. Крім того, гірудотерапевти успішно застосовують від гемороїдальних шишок  звичайні п’явки.  Нассавшись крові, п’явка сама відпадає. Прикладають п’явку доти, доки вона не впиватиметься в тіло.  Тоді лікування  ними припиняють.
Корисно приймати сидячі ванни. Налити в тазик  1 л холодної води й робити процедуру протягом 1-3 хв двічі на день, можна прикладати в кілька разів змочену  в холодній воді полотнинку чи марлю. Як тільки полотнина нагріється,  знову змочити холодною водою.