ХТО З ВІРОЮ ПРИХОДИТЬ, ТОМУ ВІРА Й ДОПОМАГАЄ

Поділитися:
ХТО З ВІРОЮ ПРИХОДИТЬ, ТОМУ ВІРА Й ДОПОМАГАЄ

ЗУСТРІЧ У ЦЕРКВІ, ЯКА ЗМІНИЛА ВСЕ ЖИТТЯ

Переконаний Валерій Степанов, людина, яка зуміла не лише позбутися власних хвороб, а й стала допомагати оздоровитися іншим. Він навчився усувати руками гнійні ангіни, хвороби шлунка, різні запалення тощо. Попервах чоловіка вважали в селі якщо не шаманом, то диваком. І навіть дружина Люба деколи бурчала, мовляв, з тебе люди сміятимуться, але коли почула, що Валерій насправді допомагає хворим, то й сама повірила. «Я задоволена: маю власного доктора. Тепер не треба й ліків собі шукати», – усміхається Люба. -. Давно, понад 10 років тому, - згадує Валерій Дмитрович, - узимку відморозив ногу, коли, ремонтуючи трактор, пролежав під ним на холоді. – Думав, що то вже кінець мені, молодому, калікою буду немічним на все життя. Аж якоїсь неділі, під час Богослужіння в церкві привидівся мені образ чоловіка. Замість обличчя в нього був тільки овал, мав довгий сріблястий плащ. Я саме молився, коли він промовив: «Житимеш, і сам собі зарадиш». Потім чоловік розповів, що саме треба робити: помолитися, пальцями біля ран поводити, натиснути й пучками розім’яти найгарячіші місця». Удома Валерій доторкнувся до ран і в певних місцях відчув дуже гарячі точки, які немов аж обпікали його. Чоловік понатискав біля ран так, як радив йому голос чоловіка в церкві, а вже наступного дня йому стало легше. Згодом повторив процедуру кілька разів, і нога загоїлася. Після того випадку в церкві він заприсягнувся Господу, що допомагатиме людям. Валерій пригадує, як зцілив місцевого жителя Володимира Середу: «У нього в коліні почала набиратися рідина, казав, що десь ударився. Лікарі мали б шприцами витягувати, а я руками поводив – і рідина зникла». В іншого знайомого Валерія Дмитровича справи взагалі кепські зі здоров’ям були. У молодості його на нововолинській шахті вдарила стійка, чоловіка ледь витягнули з-під землі. Півроку лежав нерухомо, згодом ходити не міг нормально: під час ходьби ногу тягнув. Коли вийшов на пенсію, стан здоров’я погіршав, і чоловік від болю не міг заснути. Уже за кілька прийомів у Валерія Степанова щиро дякував: «Валерко, я спав, як убитий, а раніше й години не міг. Ногу спокійно підіймаю, лікоть не болить». - Я завжди молюся до Господа перед тим, як починати процедури, - розповідає Валерій Дмитрович. - Читаю молитву, прошу Бога допомогти хворому. Так само й пацієнта прошу помолитися. Роблю так, бо саме під час молитви в церкві стався випадок, який змінив усе моє життя.

РУКИ РОЗПІЗНАЮТЬ ХВОРИЙ ОРГАН

Нині в багажі 58-річного народного оздоровника - десятки перемог у двобоях із недугами, яким не дали ради лікарі. Валерій Дмитрович діагностує хворобу на дотик, наприклад, проводить, масажуючи, по животу рукою, і відчуває, що «не так стоїть». Пальці відчувають ушкоджене місце, як каже пан Валерій, ніби до чогось гарячого торкнулися. - З автозаводу хлопці часто звертаються, коли шлунок «підірвуть», - розповідає. - Так часто буває, якщо різко вантаж підняти. Я ставлю шлунки на місце. Рукою визначив Валерій Степанов причину значно збільшених і запалених мигдаликів у хлопчика, якого привезли з Нововолинська. Малому призначили вже операцію з їх видалення. - Я подивився, - каже знахар, - і відчув його хворобу рукою. Зрозумів, що там не в мигдаликах проблема, а в запальному процесі у вусі – малий глухнути починав. «Попрацював» з ним, і він аж повеселішав, став усміхатися, все минулося… Допоміг Валерій Дмитрович і двом вагітним, яким теж мали оперувати гланди. Коли після візиту до пана Валерія майбутні мами показалися медикам, ті лише руками розвели від здивування й допитувалися в них: «Де ви були? Що робили?» А якось прийшла старенька, в якої руки й пальці так боліли, що навіть фартуха без допомоги не могла зав’язати. А через якийсь час пан Степанов побачив доньку тієї жінки, і вона жартома висварила його: «Ти її вилікував, а ми тепер не можемо за нею вгледіти. Он поглянь, на яку високу сливу залізла!»

НАСТОЯНКА ЛИМОНА НА СИРОВАТЦІ ПОМІЧНА ЗА АТЕРОСКЛЕРОЗУ

Для трав’яних настоїв і примочок лікарські рослини Валерій Дмитрович збирає власноруч. Каже, головне – йти до них з молитвою. Має і свої рецепти від різних недуг. Наприклад, атеросклероз Валерій Степанов радить лікувати настоянкою лимона на сироватці. На 3 літри свіжої сироватки додати 1 лимон, тертий на тертці. Закрити кришкою, настояти добу. Приймати двічі на день за 30 хв до їди. Коли закінчиться настоянка, приготувати нову. Тільки вже на три літри сироватки взяти два лимони, на наступну порцію – три. Тоді зробити перерву на місяць, і курс можна повторити. Цілитель має й рецепти заспокійливих засобів, зокрема такий: узяти 32 листочки вишні, шість бутонів дикої троянди, кілька листочків м’яти та меліси і залити це все пляшкою 40-градусної горілки. Настояти 10 днів. Приймати по 1 ч. л. тричі на день.

…Після сеансів, хай яка погода, Валерій Дмитрович проводить ритуал очищення – купається в річці. Таким чином він немовби скидає з себе негативну енергію та хвороби пацієнтів. Дорогою до водойми ступає босими ногами по м’якій траві, по землі, набираючись від них сили для свого покликання зцілювати людей.

Ірина СТЕПАНЯН,