ІМБИР ПРОТИ ІНСУЛЬТУ

Поділитися:
ІМБИР ПРОТИ ІНСУЛЬТУ

А також проти інших порушень мозкового кровообігу

МОЗОК СТРАЖДАЄ ВІД АТЕРОСКЛЕРОЗУ Й ІНФОРМАЦІЙНОГО СТРЕСУ

У наше стрімке століття одними з найпоширеніших хвороб уважають різні судинні порушення. Малорухомий спосіб життя й, головне, потужний інформаційний вплив призводять до енергетичного перевантаження (перегріву) різних зон головного мозку. Надалі це призводить до зриву адаптації автономної регуляції судин головного мозку. Набуті порушення кровообігу головного мозку зараз широко поширені вже й у зовсім молодих людей. Якщо ці порушення в людей похилого віку можна пояснити стенозом і атеросклерозом судин, то в молодих людей це насамперед тривалий інформаційний стрес. Працюючи лікарем невропатологом-голкотерапевтом, я давно шукав такий ефективний, а головне, доступний метод, який би змогла освоїти сама людина, яка страждає. Пропонована східна методика прекрасно підходить людям і старшого, і молодого віку, оскільки в ній поєднуються прогріваючий, рефлекторний вплив і активізація енергетики всього головного мозку. Методика полягає в тому, що тонкі пластини свіжого імбирного кореня одночасно прикріплюються до активних рефлексогенних зон, створюючи тим самим замкнутий енергетичний контур. Цей контур підсилюватиме, прокачуватиме енергетику самої людини за системою китайських меридіанів.

ПРОГРІВАННЯ АКТИВНИХ ТОЧОК ПІДСИЛИТЬ ЕНЕРГЕТИКУ ЛЮДИНИ

1. Зі свіжого кореня імбиру нарізати тонкі пластинки діаметром із п’ять копійок, товщиною 2-5 мм. П'ять штук на один сеанс. 2. Маківку голови (зона великого тім’ячка в дитини) зволожити водою й накласти туди першу товсту пластинку - 0,5 см. Сам хворий або його рідні мають злегка помасувати цю зону впливу. Якщо людина не відчуває легкого прогрівання, то треба, злегка придушуючи пальцями пластинку, поводити нею по цій зоні невеликими спіральними рухами. Після цього залишити пластинку на місці. Для кращого контакту імбирної пластинки зі шкірою на неї можна покласти невеликий мішечок із сіллю. 3. Наступні дві пластинки розміщують у центрі долонь. Щоб їх краще притиснути, потрібно зробити невеликий валик (кулька із тканини), щоб він зручно розміщувався в кулаку. Ця зона енергетично відповідає сонячному сплетенню (Маніпура чакра). Якщо людина не може стиснути кулаків, то валики треба щільно прибинтувати. 4. Наступну пластинку прикріплюють пластиром в ділянці шлунка, «під ложечкою». 5. Останню пластинку, найтоншу - 2 мм і найважливішу, вкладають у рот, для того щоб людина притиснула її язиком до верхнього піднебіння й утримувала там до повного зникнення пекучого смаку. Якщо пацієнт не в змозі цього зробити, це легко може зробити помічник, притискаючи пластинку вказівним пальцем до верхнього піднебіння. Змінювати після зникнення смаку 1 раз за сеанс. 6. Увесь сеанс триває 10-15 хвилин. Усього за день потрібно провести 1-2 сеанси,ранковий - натще. Таке лікування проводять п'ять днів поспіль, потім перерва 3 дні, і знову повторити протягом 5 днів. Пластини на маківці й на піднебінні розміщуються строго навпроти одне одного. Перебуваючи на одній осі, вони прогрівають, наповнюють силою цей центральний канал, у такий спосіб збільшуючи енергетику всього головного мозку. Пластинки на животі й руках збільшують енергетику всього організму, створюючи енергетичну базу для верхніх пластин. Також рекомендовано пити імбирний чай з медом. Сухий імбир можна додавати в тісто, наприклад, під час випікання печива.

ОЧИЩЕННЯ ВІД ТОКСИНІВ ПРИСКОРИТЬ ЕФЕКТ

Часто інсульт, особливо в лежачих хворих, супроводжується порушеннями в роботі кишечника, інтоксикацією всього організму. Прекрасними природними ентеросорбентами, що виводять токсичні продукти обміну, є рослинна клітковина й пектин. Усе це міститься в салаті «Мітла»: кисла капуста (3 частини), морська капуста (2 частини), морква сира (2 частини), солодка консервована (відварена) кукурудза (2 частини) або відварений буряк, цибуля ріпчаста (2 частини), листя салату або китайська капуста. Соняшникова олія й сіль за смаком. Отриману суміш повинна перемішати здорова людина. Їсти потрібно повільно, ретельно пережовуючи їжу. Таким салатом перегодувати неможливо. Гречана каша з висівками, родзинками і чорносливом сприятиме профілактиці закрепів у лежачих хворих. Під час цього інтенсивного лікування організм немов би прокинеться від сплячки й почне боротися за внутрішню свободу.

Владимир БОЛСУН, лікар-невропатолог.