КОЖНИЙ ДЕНЬ МАЄ БУТИ ЦІКАВИМ

Поділитися:
КОЖНИЙ ДЕНЬ МАЄ БУТИ ЦІКАВИМ

Олена ЄРЬОМІНА побудувала своє життя саме за цим принципом: кожний день має бути сповненим інтересу. Старше покоління пам'ятає її з чудової телепередачі про історичні культурні пам'ятки «Фрески». Вона не тільки вела цю програму, а й була її автором. А перед тим уся Україна насолоджувалася талантами «Сонячних кларнетів», які Олена Єрьоміна знаходила в найвіддаленіших куточках нашої співучої країни.

Сьогодні цю талановиту, надзвичайно сонячну, добру й унікальну цілительку знає весь світ. Вона — визнаний біоенерготерапевт міжнародної категорії, академік Міжнародної академії альтернативної медицини і валеології, член-кореспондент Міжнародної академії холістичного здоров'я людини, гемолог, директор Центру альтернативної медицини. І ще — цікава співрозмовниця... 24 лютого, здавалося, було звичайним днем. Хіба що весна прийшла під кінець зими. За вікном офісу Олени Єрьоміної яскраво світило сонце, принаймні, сама кімната була заповнена світлом, що його випромінювала моя співрозмовниця. Наша бесіда стосувалася дуже багатьох аспектів, дотичних до здоров'я людини. І дивовижних історій із цілительської практики, яка триває вже 25 років...

 День Сварога — епоха довголіття

- А ви знаєте, ми з вами розмовляємо в неймовірно цікавий день, - заінтригувала Олена Олександрівна. - У давньослов'янському віруванні існує пантеон слов'янських богів (вони втілюють духовні сили, що зберігаються в нашій генетиці). У ньому особливе місце посідає бог Сварог. Слов'яни й арії шанували його як Верховного Небесного Бога, й із ним була пов'язана перебудова нашого Всесвіту

Дослівно «Сва» означає — небесний, «Ро» — рід, «Г» — найвищий, тобто Найвищий небесний Бог, Родоначальник усього сущого в нашому Всесвіті. Він установив Небесні Закони Сходження Золотим Шляхом Духовного розвитку, за якими слідують усі Світлі Гармонійні Світи, й за слов'янськими традиціями є таке поняття, як Ніч і День Сварога. Отож, вчора закінчилася Ніч Сварога. І почався День Сварога. Прикметно, що слов'янські цикли збігаються з індуїстськими.
В індуїстському літочисленні завершилася Калі Юга — епоха, що характеризувалася занепадом моральності,
коли добро у світі меншає до однієї чверті від початкового стану, це — «ера демона Калі», «доба розбрату». Це — найгірша епоха, коли зменшується тривалість життя людей — максимум до 100 років. Настає загальна економічна й духовна деградація, люди проявляють найжахливіші й найогидніші якості. А їхньою поведінкою керують злість, заздрість і марнославність. Вони стають брехливими, нерозбірливими в їжі.

- Що для нас означає завершення «доби розбрату», зміна Ночі Сварога Днем Сварога?

- Це — колосальний поворот на світлий шлях. Це перемога світлих сил над темними. Сили Світла об'єднуються. Ідуть абсолютно інакші енергетичні вібрації. Зараз ми стоїмо на переході до нової раси людства — шостої. Діти народжуватимуться з даром ясновидіння та яснослухання. Вони зможуть займатися телепортаціями (переміщення тіла за допомогою думки) та телепатією (спілкування без слів на рівні думки).
І я на своїх семінарських заняттях пояснюю бабусям, мамам, дідусям, татам: не калічте своїх дітей. Якщо у вашої дитини раптом проявляється ясновидіння, не тягніть її до психіатра. Не
пригнічуйте та не нищіть її. А з такими випадками мені доводиться стикатися постійно. Адже перші незвичайні для нас діти вже з'явилися.

Змінена маса протона змінила наш організм

- Ви хочете сказати, що настав час жити в тонкому світі, де все керується думкою, як казали свого часу Олена та Микола Реріхи?

- Наразі ми ще не осягли такої концентрації думки та усвідомлення себе. Але вже дуже багато що змінилося. Епоха Сварога пов'язана з квантовим переходом, який відбувся 2013 року. Почали діяти інші закони фізики, й учені поки самі не розуміють, що відбувається. Наприклад, змінилася маса протона (головна частинка, з якої складається все у Всесвіті, в тому числі й людина), а також його швидкість, обертання, напрям, діаметр.
Як пояснюють фізики (фахівці 10 провідних світових наукових інститутів), ці зміни зумовили нову величину атома водню. І новий водень миттєво перебудовує структуру води, з якої на 60-80% складаються всі живі істоти. Ті закони, що діяли до 2013 року, раптом перестали працювати, бо щільність Матерії зробилася іншою
.

- А на нашому здоров'ї як це позначається?

- Відбуваються зміни в організмі: в нервовій, ендокринній системах, у мозку, клітинах. Тепер на другий план відходять поради щодо харчування та інших складових здорового способу життя.

А чільне місце для збереження здоров'я та для всіх інших життєво важливих аспектів посідає — думка. Наприклад, є чарівна фраза: «У мене все виходить». Вимовіть її легко й граційно, сказали — й робіть свої справи. Але треба відчути те, що ви кажете, усвідомити. І довіритися Простору.Це можна застосовувати до будь-чого: до самопочуття, стосунків із дітьми, до своєї роботи, бізнесу, до купівлі чогось. Імунна система відстежує кожну людську думку та працює відповідно до її посилання.

У ході експериментів було доведено, що активна свідомість змінює властивості води. Причому досить секунди, щоб відразу змінилася вся біохімія.
Ви навіть можете послати добру думку воді
й зробите самі собі ліки. І не має значення, чи буде ця вода з крана чи свячена. Написали на папірці: «це мої ліки від такої чи такої хвороби, я швидко відновлююся», поклали під банку, а саму банку поставили в узголів'ї свого ліжка. А вранці випили. Вода при цьому змінює структуру. І що легше ми ставитимемося до сучасної дійсності, то швидше й краще все буде виходити, й ми будемо здоровшими.

Багато хто вже помітив зміни на рівні відчуттів фізичного тіла. Приміром, якось дивно поводиться температура тіла. Ви можете захворіти, у вас озноб чи жар, а термометр показує 36,6 або 35,5. Але не варто лякатися цього. Така температура вже не є показником здоров'я чи нездоров'я. Чому це відбувається? А тому, що такі короткочасні підвищення енергетичної щільності в організмі й у клітині потрібні для переходу людського тіла на інший рівень буття. Іншими словами, завдяки зменшеному водню наше тіло почало немовби «розріджуватися» й переходити на світловий рівень.

Часто буває незрозуміло, звідки беруться нездужання. А це організм перелаштовується на тонші вібрації. Тобто, це не деструктивний процес, а позитивний.
Змінюються
й наші можливості. Учені, які досліджують цей феномен, кажуть, що інакшими стають наші очі. Так звана сліпа пляма (це зоровий нерв, що заходить глибоко в череп і затикається певною білковою тканиною, як заглушкою, затуляючи три чверті нашого сферичного зору) розчиняється. Тепер людям починає відкриватися доступ до бачення багатовимірності Всесвіту.

Пошліть хорошу думку

- Стало важливим уміти думати! Усе в організмі «переписується» на рівні клітинного механізму. Він перемикається на усвідомлене сприйняття. Замість страху, яким керувала лімбічна система (сукупність низки структур головного мозку, бере участь у регуляції функцій внутрішніх органів, нюху, автоматичної регуляції, емоцій, пам'яті, сну, неспання тощо), починає проявлятися усвідомлене сприйняття поточного моменту. Тобто, не боятися й не думати: «А як там воно буде?», а — «Я прийду й розберуся». І якщо раніше ми відповідали за свої вчинки, то тепер доведеться вчитися відповідати за свої думки!
Ми не
маємо забувати, що в нашому житті спрацьовує закон бумеранга, закон причини й зв'язку: якщо ти йдеш до когось зі злом, то рано чи пізно воно тобі вернеться. Та ж таки дисгармонія тіла, порушення пропорцій, з якими мені доводилося працювати багато років, можуть виникати силою навіть психологічних причин.

Сколіози, погана постава, похилені плечі виражають депресивний внутрішній стан людини, а також свідчать про агресивне оточення.
Щоб виправити хоч би й той сколіоз і надати гарної постави тілу, треба просто-напросто зняти ці негативні програми й відродити первинні позитивні.

Наприклад, кривизна ніг у дівчат може бути зумовлена тим, що їх недолюбили в дитинстві. Будь-яке прикре слово, послане на дитину, може скалічити їй життя. Але слово народжується з думки, а вона — матеріальна.

Стукайте — й вам відчиниться

 Мабуть, настав час вогненних енергій, як казали Реріхи. І вони говорили про те, що якщо людина не буде адаптована, точніш, її тіло, до сприйняття цих енергій, вона руйнуватиметься. Якщо адаптована — вона це минає та йде далі.

- А як адаптуватися?

- Передусім треба вести нормальний спосіб життя й бути духовною людиною. Коли ти перебуваєш на певній духовній хвилі, твої вібрації синхронізуються з тими вібраціями, що приходять із Космосу. Таким чином, людина виходить із зони проблем. Стукайте — й вам відчиниться...

- Із якими ж проблемами до Вас «стукають» сьогодні?

- Кісткова система, виправляю кривизну ніг, плоскостопість, неправильний прикус, поліпшую форму носів, овали облич, усуваю міжхребцеві грижі, допомагаю за артритів, артрозів, кіфозів, виправляю сколіози, на які хворіють діти поголовно. Після чорнобильського вибуху практично в усіх кістки зробилися крихкими.
Крім того, багато звернень з приводу поліпів, новоутворень, затяжних синдромів, психічних розладів — різних проблем і звернень дуже багато.
Я використовую метод Голограми, за технологією якої працюю з 1997 року. Метод унікальний. Навколо фізичного тіла людини утворюється певний енергетичний каркас, і він зберігає абсолютно правильно гармонійну форму людини. Отож, у неї під час сеансу й вбудовується хворе тіло.
Працюючи з пацієнтом
, я не торкаюся його руками. Відкривається дуже потужний потік енергії — на стику енергії Космосу й енергії Землі, і цей потік перетворює абсолютно все, й вирівнюється будь-яка деформація. І він після цього стає моїм другом на все життя...

Олена Єрьоміна вважає себе провідником цієї чудодійної Божої енергії. Але це — верхівка айсберга, каже вона, треба бачити, які й де зв'язки працюють і чому вони працюють. Дуже часто хвороби передаються з минулого життя. І вона розв'язує ці кармічні вузли. Світ такий цікавий і різноманітний, що нема коли... хворіти. Просто треба розширювати свою свідомість, що й робить Олена Єрьоміна вже багато років.

Така позиція розкрила в ній незвичайні можливості, які за нової раси людства тільки будуть розкриватися.

Про унікальні технології цілительки ми ще поговоримо в наступних номерах газети...