МЕТОДИКИ ОЧИЩЕННЯ ВІД АНАТОЛІЯ РИЖОВА

Поділитися:
МЕТОДИКИ ОЧИЩЕННЯ ВІД АНАТОЛІЯ РИЖОВА

В одній із подач на сторінках «ЗіД» щотижневого календаря «Місяць і людина» згадуване прізвище автора оздоровчої системи А. Рижова. Хотілося б детальніше дізнатися про цього фахівця. Віктор Миколайович. м. Херсон.

Анатолій Рижов був одним із кращих учнів Павла Глоби. З часом він заснував свій напрямок, так звану Школу астройоги. За основу Школа взяла найдавнішу з відомих арійську астрологію, яка, за даними дослідників, охоплює найбільш повне зведення знань про космічні закони, структуру часу та вплив небесних тіл. Яскравим прикладом методичних розробок Школи астройоги є система очищення організму, заснована на даних індивідуального гороскопа. Кожен орган тіла пов’язаний з певною планетою, яка в гороскопі має індивідуальне положення. Тому час початку очищення або планового лікування розраховується персонально. Крім того, залежно від даних гороскопа народження підбираються конкретні методи очищення й оздоровлення. Школа астройоги розробила оригінальні системи омолодження, оздоровлення, системи корекції подій, станів, стосунків, розвитку усвідомленості та ін. Поряд з астрологією Школа астройоги широко досліджує можливості роботи з мінералами, металами, рослинами й іншими носіями інформації та енергії. Особливу роль Школа приділяє роботі зі свідомістю, думками, емоціями, енергією. На початку 90-х Анатолій Рижов читав лекції в Школі Глоби — разом із Павлом Глобою, і самостійний курс «чисток» — методик очищення організму. Нижче описано кілька його методик. Очищення серця. На думку А. Рижова, 1—2 рази на рік потрібно звільняти серце від усього зайвого — ослаблених клітин, слизу, надміру солей та ін. Для цього слід випити вранці натщесерце третину літра теплого молока, потім відразу вичавлений заздалегідь сік 1 лимона, повторити те ж саме о 12 годині й перед сном. На день знадобиться 3 лимони і 1 л молока. Курс триває 2 тижні. На період очищення бажано перейти на вегетаріанське харчування. Крім того, починати курс бажано в день, коли транзит Місяця буде в опозиції до радикального Сонця. Але це можна визначити, лише склавши індивідуальний гороскоп.

Очищення статевих органів. Очищення спринцюванням для жінок. - Розвести 1 ст. л. меду в 0,5 л молока. Цей розчин застосовують у разі запальних захворювань статевих органів та ерозії шийки матки. - Змішати 1 частину спирту, 3 частини води й 1 частину меду. Цей розчин можна застосовувати 3 дні поспіль. Після спринцювання жінці рекомендується на 5 хв прийняти позу йоги — «свічка», або «берізка». - Розчин ляпісу (нітрату срібла) очищає й оновлює слизову оболонку. - Для спринцювання в разі патологічних білей (світлі виділення з піхви, велика кількість яких є ознакою захворювання статевих органів) можна використовувати відвар звіробою: залити 2—4 ст. л. звіробою 2 л води, прокип’ятити 20 хв, перецідити.

Очищення для чоловіків. Якщо існує небезпека зараження інфекцією, що передається статевим шляхом, А. Рижов рекомендує очищення ляпісом. Для процедури потрібно 1,5 л 5—8% розчину ляпісу. Набрати в гумову грушу розчин, в її отвір вставити соломинку для коктейлю, оплавлену з одного кінця, щоб вона не подряпала м’які тканини. На зразок катетера соломинку вставити в статевий член і заливати через неї воду з груші. Грушу наповнюють кілька разів до використання всього приготовленого розчину (соломинка, звісно, залишається на своєму місці). Таку процедуру треба виконати кілька разів. При цьому, як стверджує А. Рижов, можуть виходити навіть камені з нирок, тому промивання ляпісом треба проводити обов’язково після очищення нирок.

передплата