КИСЛОМОЛОЧНІ ПРОДУКТИ ПРОТИ ГНИЛЬНИХ БАКТЕРІЙ

Поділитися:
КИСЛОМОЛОЧНІ ПРОДУКТИ ПРОТИ ГНИЛЬНИХ БАКТЕРІЙ

Ми з чоловіком - люди  вже немолоді, давно на пенсії. Любимо випити   кілька склянок молока на день. Донька свариться, каже, що треба пити кефір, бо він корисніший. Чи це так?
З повагою
Анна Павлівна, Яків Антонович.
м. Лубни.

Лист коментує натуропат, народна цілителька  Олена СВІТКО.

Мій улюблений лікар Луї Пастер рекомендував обов’язково  на ніч пити скислі молочні продукти, мотивуючи це своїми дослідженнями з довгожителями.  Пастер  науково довів, що кисломолочні  продукти пригнічують гнильні бактерії в кишечнику. Він проводив  сотні експериментів з людьми похилого віку і всім на ніч рекомендував пити маслянку (рос. – пахта). 
Нині багато реклами про сніданки з йогуртами на основі лактобактерій, це  справді корисно,  проте такі кисломолочні продукти  ліпше вживати  перед сном. Корисними є ацидофільні бактерії. Особливо ефективні живі молочнокислі бактерії в разі дисбактеріозів, захворювань печінки, проблем підшлункової залози й травного тракту,  гарно діють  вони на імунну систему. Хоч як це видається дивним,  але під час  вживання лактобактерій, зокрема біфідобактерій,  минає багато  гінекологічних хвороб, насамперед пліснявка,  якої жінки інколи  не можуть позбутися роками. 
Особливо корисне таке «щеплення» із живих молочнокислих бактерій  у разі будь-яких інфекційних процесів, грипозних, кишкових та інших інфекцій. 
Можна приготувати так званий буряковий кефір.   Узяти по 0,5 склянки свіжого соку червоного буряку та кефіру, перемішати й поставити в холодильник.  Через 2-3 години знову розмішати й випити маленькими ковточками. Бажано так робити вранці й увечері протягом місяця.  Одночасно очищається кишечник у разі хронічних  закрепів, підліковується анемія,  яка часто супроводжує хронічну ниркову недостатність. Цей напій також ефективний як профілактичний протипухлинний засіб.