МЕТОД, ЯКИЙ СПРАВДІ СТАВИТЬ ЛЮДЕЙ НА НОГИ

Поділитися:
МЕТОД, ЯКИЙ СПРАВДІ СТАВИТЬ ЛЮДЕЙ НА НОГИ

Впроваджують у практику в Інституті технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині»

Метод пневмопресингу відомий уже понад 200 років, проте для України – це новітня технологія, якою не так давно займаються у нас, зокрема в ІТО «Нове в медицині», генеральним директором якого є Людмила Таршинова.

ВІД ПРИМІТИВНОГО «ЧОБІТКА» ДО «БІОРЕГУЛЯТОРА»

 

Почалося з того, що Людмила Олександрівна захворіла на онкологію. Після операції, курсів хіміотерапії та опромінення в неї виявили лімфостаз нижніх кінцівок, кожен крок давався жінці невимовно складно. Лікарські консиліуми в один голос пропонували ще одну операцію, запевняючи, що лімфостаз терапевтичним шляхом не лікується. Людмилі Олександрівні призначили другу групу інвалідності без права працювати. Але, на її щастя, в одній із провідних клінік України проводили випробування радянського приладу АПКУ-5, так званого чобітка, куди з великими труднощами влаштували й жінку. Експеримент провалився, і зараз цей прилад «канув у Лету», але хвора встигла пройти на ньому два сеанси.

Чоловік Людмили Таршинової, заслужений винахідник СРСР, доктор технічних наук Ігор Вікторович Таршинов, сказав дружині: «Я зроблю для тебе кращий!» І зробив, назвавши прилад ім’ям жінки. Коли згодом Людмила Олександрівна прийшла до свого районного онколога, той здивувався: «А де ж лімфостаз?» Жінка розповіла про прилад, який зробив її чоловік. «Хіба можна, щоб на всю Україну був один такий апарат? У нас ціла асоціація хворих на лімфостаз», - сказав лікар. Це й стало початком Інституту технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині». Нині медична техніка, розроблена в його стінах, перевершує всі відомі аналоги. Наприклад, Галину В. з Івано-Франківщини, хвору на інфекційний деформівний поліартрит, скрючену і з нестерпним болем, брати привезли в ІТО на камазі. Потягом року жінка пройшла кілька курсів, завдяки яким значно зменшився біль і випрямилося тіло. Нині пані Галина стрибає зі скакалкою, сама більш як кілометр ходить до церкви, пише чудові вірші, керує дитячим колективом, який на її вірші виконує постановки. У неї змінилася якість життя. Звичайно, вона проходить щорічні підтримувальні курси терапії на «Біорегуляторі» в ІТО, але це вже, скоріше, нагадує зустріч добрих друзів.

ЛІКУВАТИ ЛІМФОСТАЗ ПРИЇЗДЯТЬ В УКРАЇНУ З-ЗА КОРДОНУ

Нині лікувати лімфостаз приїздять в Україну звідусіль – від Лос-Анджелеса до Магадана. Навіть німецька фірма «Лімфомат», яка займається цим методом з 1913 року, направила в ІТО свого пацієнта, бо лімфостаз шиї, який розвинувся після операції з видалення онкологічної пухлини, вона лікувати неспроможна. П’ятдесят розвинених країн світу застосовують зараз цей метод, але кожна з них має свій прилад і називає метод по-своєму. Проте скрізь він базується на примусовому пришвидшенні мікроциркуляції крові та лімфи, стимуляції організму до самовідновлення. А. Залманов (видатний фізіолог, лікар сім’ї Ульянових) у книзі «Тайная мудрость человеческого организма» писав, що в організмі людини 100 000 км капілярів, і що кров – єдина рідина, яка підходить до кожної клітини. Отже, метод можна назвати ще капіляротерапією, а його дію системною, бо, впливаючи на капіляри, він задіює одночасно весь організм.

ІНСУЛІН У КРОВІ ЗНИЖУЄТЬСЯ БЕЗ ХІМПРЕПАРАТІВ, І БЕЗ ОПЕРАЦІЇ ЗНИКАЄ ВАРИКОЗ

Це дає можливість одним приладом, в одному місці лікувати одразу кілька захворювань. Наприклад, Ефективність лікування такої тяжкої хвороби, як цукровий діабет (ЦД), що має багато супутніх патологій, починаючи від гіпертонії, вторинної глаукоми, серцево-судинних негараздів, захворювань нирок і закінчуючи діабетичною стопою, досліджували у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. За даними досліджень, 10 сеансів на «Біорегуляторі» дають змогу знизити добову дозу інсуліну на 6-10 одиниць. Ефективність лікування ЦД другого типу «Біорегулятором» вивчали в санаторії «Сосновий Бір» Полтавської області. За отриманими даними, за курс лікування на «Біорегуляторі» цукор у крові знижується на 15-33% від початкового рівня. При цьому немає потреби застосовувати хіміопрепарати, антибіотики, електропроцедури, різні види опромінення. Неможливі алергії та несумісність, бо лікувальна дія відбувається всередині організму, силами самого організму. Метод неінвазивний, тобто виконується без проникнення під шкіру людини. Красномовним підтвердженням ефективності роботи «Біорегулятора» є те, що такі апарати використовують у відомчих клініках та урядових санаторіях.

ТЕПЕР ПНЕВМОПРЕСИНГ МОЖНА ЗАСТОСУВАТИ І ВДОМА

У 2010 році Інститут закінчив працювати над темою психічних відхилень у дітей таких, як аутизм, епілепсія, ДЦП, розумова відсталість, гіпердинамічний синдром. МОЗ України затвердив Інформаційний лист, де пропонує головному психіатру, невропатологу АР Крим, обласним, міським лікарням під час лікування згаданих вище патологій використовувати «Біорегулятор». Нервові розлади, стреси, депресії, синдром хронічної втоми, вегетосудинна дистонія, а також гіпертонія, неоперабельний гайморит, невралгія трійчастого нерва, -ефективність лікування цих захворювань досліджували на антарктичній станції «Академік Вернадський», де ІТО разом з іншими науковими організаціями працює за міжнародною темою з 1998 року. Тема досліджень – «Реабілітація людей небезпечних професій». Ще багато тяжких захворювань піддаються ефективному лікуванню новим для України та країн СНД методом. Наприклад, проблеми зору (глаукома, відшарування сітківки, макулодистрофія, опікові захворювання, що виникають під час використання лазеротерапії) досліджували за державною темою разом із Національним медичним університетом. Розроблено методичні рекомендації лікування. Нещодавно в Інституті створено новий прилад «Біо-1», призначений для використання в домашніх умовах. Його дія спрямована на лікування судинних захворювань верхніх і нижніх кінцівок та остеохондрозу. Прилад отримав високу оцінку на Олімпійських іграх у Ванкувері. За цю розробку Інститут нагороджено Золотою медаллю Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Орденом «Доброта спасет мир» нагородила ІТО міжнародна організація інвалідів-спінальників МОДІ. У квітні 2012 року Сократівський комітет на Європейському відкритому науковому форумі в Дубліні нагородив Генерального конструктора ІТО «Нове в медицині» орденом «Ім’я в науці» із занесенням його імені у Всесвітній реєстр видатних учених. У грудні 2012 року ІТО «Нове в медицині» святкуватиме своє 20-річчя. За цей час разом із провідними НДІ досліджено ефективність лікування близько 200 захворювань. Серед них облітеруючий ендартеріїт, атеросклероз, тромбоз глибоких вен, діабетична ангіопатія, лімфостаз, тобто хвороби, для лікування яких вітчизняна класична медицина пропонує здебільшого операційне втручання. Варикозне розширення вен в ІТО лікують як в Європі, без застосування скальпеля, в той час, як нашим державним керівникам з цього приводу робили операції. Сьогодні в Інституті технологій оздоровлення «Нове в медицині» працюють над широким впровадженням цього ефективного, екологічно чистого, комфортного методу лікування, який не лише наблизить медицину України до європейського рівня, а, головне, буде доступним кожному українцю.