ЗАСІБ ДЛЯ «ДОМАШНЬОЇ АПТЕЧКИ» ПРОТИ БОЛЮ, ЗАПАЛЕНЬ, НАБРЯКІВ, РАН

Поділитися:
 ЗАСІБ ДЛЯ «ДОМАШНЬОЇ АПТЕЧКИ» ПРОТИ БОЛЮ, ЗАПАЛЕНЬ, НАБРЯКІВ, РАН

ЛАЗЕРНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИЛАД «ЕНЕРГІЇ ТИБЕТУ», ЯКИЙ МАЄ ВИГЛЯД ЛАЗЕРНОЇ ЩІТКИ-МАСАЖЕРА, ОСЕЛИВСЯ В ДОМАШНІХ АПТЕЧКАХ БАГАТЬОХ ЛЮДЕЙ.

ШИРОКИЙ СПЕКТР ДІЇ

Передусім тому, що прилад дуже швидко знімає навіть гострі больові синдроми в разі найрізноманітніших порушень в організмі: радикуліту, міжхребцевих гриж, артрозів, головного болю, зубного болю, невралгій (запалення сідничного та трійчастого нерва), тяжкості в ногах, нападів кольки (печінкової, ниркової, кишечнику) тощо. Однак його дія не обмежується протибольовим ефектом.

Під дією приладу зменшуються набряки в різних частинах тіла, зникають запальні процеси, гояться рани (навіть трофічні виразки), опіки, збільшується рухова активність суглобів.

У разі гострого нападу болю зазвичай поліпшення самопочуття настає вже після першого застосування. Якщо хвороба задавнена (міжхребцеві грижі, трофічні виразки), то перші результати людина помічає через 3-7 днів застосування.

Лазерна щітка є ефективною й у разі гаймориту, ларингіту, трахеїту, бронхіту тощо. Якщо її застосовувати за цих хвороб на проекцію хворих органів (носові пазухи, горло, бронхи), вже за кілька днів спостерігатиметься зменшення болю, набряків, слизових виділень, кашлю, відбудеться полегшення дихання.

Лазерну щітку з успіхом застосовують для зміцнення й поліпшення росту волосся. Для цього нею повільно водять по волосяному покриву голови. У багатьох випадках за її допомогою вдалося відновити ріст волосся навіть на місцях залисин.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Принцип дії лазерного багатофункціонального приладу базується на поєднанні в ньому технологій магнітної терапії, малопотужного лазера, а також механічного вібраційного масажу. Унаслідок цього в ділянці тіла, на яку впливають лазерним приладом, посилюються кровопостачання, обмінні процеси в тканинах, надходження потрібних речовин.

Лазерну щітку прикладають до хворого місця на 5-20 хвилин, повільно рухаючи нею по проблемній ділянці тіла. У разі трофічних виразок, екзем, псоріазу, фурункулів, опіків, обробки післяопераційних швів, укусів комах прилад не прикладають до тіла, а діють ним на відстані 3-5 см над ураженою ділянкою. Цю процедуру можна проводити 2-3 рази на добу.

ЦІКАВИЙ ДОСВІД

Ось лише два з багатьох відгуків на застосування багатофункціонального лазерного приладу.

Розповідає Олена Міщенко: «Мені зателефонувала мама з неприємною звісткою: через біль у спині вона практично не могла рухатися й виявилася буквально прикутою до ліжка. Найнестерпніші відчуття були в ділянці попереку (в неї там було діагностовано міжхребцеві грижі), звідти біль поширювався на всі інші відділи хребта, віддавав у кінцівки: вона тягла ногу, не могла високо підняти руку. Остеохондроз є давньою проблемою мами. Подібні напади в неї вже траплялися. І я знаю, як тяжко й тривало вона з них виходить.

Напередодні співробітниця розповіла мені про лазерну щітку, її швидкий протибольовий ефект. Я вирішила випробувати цей прилад, щоб хоч трішки полегшити страждання мамі. Адже вона не могла навіть добратися до районної поліклініки, щоб зробити обстеження й отримати приписи лікаря. Заїхала до мами після роботи й попрацювала з лазерним приладом (водила по всьому хребту) протягом 10 хвилин. Після закінчення сеансу мама зазначила, що хоча в попереку біль не зменшився, в шийному відділі хребта стишився й вона змогла піднімати руку. Це обнадіювало. Я залишила прилад мамі, щоб вона попрацювала з ним перед сном та наступного дня.

Через день зранку я зателефонувала їй, щоб дізнатися про самопочуття. І почула незрозумілі шуми в трубці. «Це я в Ощадному банку роблю комунальні платежі», - пояснила мама. «Ти вже можеш виходити з дому?» - не повірила я своїм вухам, згадуючи її нерухоме тіло. «Дивовижно, але так», - відповіла мама.

А ввечері розповіла про ще одне «диво». До неї заїхала перевідати сестра (моя рідна тітка). Кілька років тому вона перенесла гостре запалення трійчастого нерва, внаслідок чого ліва частина обличчя залишилася нерухомою й зовсім нечутливою. «Мені можна виривати зуби з цього боку без анестезії, я все одно нічого не відчуваю», - скаржилася вона. Мама запропонувала їй випробувати лазерну щітку. І через десять хвилин роботи з нею тітка зазначила, що до лівої щоки повертається чутливість. Ще не повною мірою, але все ж вона почала відчувати. У неї з’явилася надія, що через деякий час цей процес ще просунеться й до обличчя повернеться не лише чутливість, а й рухомість. Тож ми придбали відразу дві щітки: для мами та її сестри. Бо на власному досвіді пересвідчилися, що репутацію «швидкого помічника» вона завоювала недарма».

Галина Олексієнко. «Рік тому чергове обстеження на магнітно-резонансному томографі засвідчило, що в мене більше немає міжхребцевих гриж. А відчула я це значно раніше: через 3 місяці застосування багатофункціонального лазерного приладу та біофотонового пояса. Нестерпний біль, який не давав мені спати по ночах, нормально ходити та сидіти вдень (віддавав у ногу, сковував поперек), завдяки цим оздоровлювальним засобам перестав мене турбувати. Зараз лазерна щітка - наш незамінний «домашній лікар».

Восьмирічний онук сам знімає цим приладом біль у разі забиття, зупиняє кров з ран на розбитих колінцях. Донька успішно застосовує в разі головного болю, нежитю та ларингіту. Ми використовуємо його для швидкого загоєння в разі опіків, боротьби з грибками на нігтях».