НА КОЖНУ ДОШКУЛЬНУ ХВОРОБУ Є СВОЇ ЛІКИ

Поділитися:
На кожну дошкульну хворобу є свої ліки

Кілька місяців тому в редакцію зайшов наш постійний читач. Виявилося, що Олексій Миколайович Захаревич - колишній військовий, льотчик, служив у різних куточках колишнього радянського союзу й усюди колекціонував цікаві рецепти оздоровлення. Вони неодноразово приходили на допомогу йому та його знайомим.

Олексій Миколайович розповів і нам кілька дуже цікавих, ефективних і перевірених на практиці рецептів. Із задоволенням публікуємо їх нижче, бо впевнені, що вони стануть у пригоді багатьом.

А ще Олексій Миколайович нас надзвичайно здивував. Виявилося, що цей енергійний та елегантний чоловік має 100 років. Завдяки цікавості до народної медицини та небайдужому ставленню до свого здоров’я, він залишається активною людиною, яка любить життя, намагається допомагати ближнім. І доводить, що активне довголіття - це не міф, а реальність.

Шавлія від радикуліту

Після чергового польоту я мав два дні відпочинку. Та першого ж дня зліг із тяжким нападом радикуліту, - згадує Олексій Миколайович. – А під вечір несподівано мені повідомили, що завтра потрібно вийти на роботу, щоб вирушити в рейс. З огляду на свій стан, я був стривожений і розгублений, коли до мене в кімнату зайшла знайома вірменка. Вона трішки зналася на цілительстві.

Жінка порадила мені: «Завари 20 пакетиків шавлії у відрі води (в ті часи шавлію продавали не в пачках, а в чайних пакетиках приблизно по 5 г трави в кожному), вилий у великий таз (ванн тоді не було), щоб відвар покривав на кілька сантиметрів дно, й ляж на спину. Через 20-30 хвилин, коли вода стане прохолодною, процедуру слід припинити, добре витерти спину».

Я так і зробив. Наступного дня почувався зовсім здоровим. І відтоді забувся, що таке радикуліт.

Про цей випадок я розповів своїм товаришам по службі. І одного разу до мене підійшов колега зі скаргами на хворобу дружини: вона вже майже рік практично не встає з постелі через тяжкий радикуліт, а медичне лікування не допомагало.

- Чим можу зарадити? - здивувався я.

- Кажуть, ти знаєш дієвий рецепт від цієї недуги.

Я детально розповів, як сам лікувався. А через три дні в мій кабінет увійшов уже радісний колега. «Дружина встала з ліжка, біль минув», - повідомив він.

Вправа, яка назавжди виліковує від геморою

Під час чергового щорічного медогляду (я мав уже близько 50 років) лікар виявив у мене геморой. Через рік, знову під час медогляду, цей само лікар повідомив, що геморой став дуже великим і потрібно обов’язково прооперувати його. Інакше наступного року він не допустить мене до служби. Я не збирався робити операцію.

Однак, коли через рік знову проходив медогляд, лікар із подивом повідомив, що геморой зник без операції, й запитав: що я робив, як лікувався. Я щиро відповів, що ніяк не лікувався й куди подівся геморой, не знаю.

Однак невдовзі зрозумів, що стало моїми ліками. Прояснити ситуацію мені допомогли колеги з Ленінграда. Треба сказати, що геморой - одне з професійних захворювань льотчиків. Але ленінградські «служителі неба» розповіли, що серед них немає жодного, хто не позбувся б цієї патології.

Допомогла в цьому дуже проста вправа. Лягти на ліжко спиною, ноги й сідниці підняти й обперти на стіну, при цьому ноги треба розсунути по боках (ліву - в лівий бік, вправу — в правий), щоб утворилася літера V. У такій позі перебувати 15 хвилин. Бажано це робити 2-3 рази на день. За 1-1,5 місяця геморой минає. У деяких, задавнених випадках, для одужання потрібно 3 місяці.

Довідавшись про цю вправу від геморою, я зрозумів, як вилікувався від своєї хвороби. Річ у тім, що я робив йогівські вправи, зокрема, щодня стояв на голові. Ця перевернута поза й стала моїм «порятунком від операції».

«Бутерброд» проти фурункульозу

П’ятнадцять років я служив в Азербайджані. Якось отримав завдання займатися перевезеннями сірки. Я був командиром літака. Мій бортмеханік дуже потерпав від фурункульозу. Його шия вся була вкрита глибокими й болючими наривами, які переходили на плечі. Страждальцю тричі робили переливання крові, застосовували різні інші лікарські методи, але нічого не допомагало.

Одного разу до мене підійшов чоловік і запитав: «Ваш механік хворий? Чому він не повертає шиї?» Я розповів йому про проблему. А мій співрозмовник несподівано запевнив, що знає, як за кілька днів вилікувати хворого. Чоловік знайшов невеличкий шматочок сірки (розміром як горошину чи трішечки більший), порадив засунути його в шматочок хліба й проковтнути. Через день наш механік відчув значне полегшення. А ще через деякий час назавжди позбувся хвороби.

Описані методи й випадки одужання своєю простотою та дієвістю схожі на диво. Проте вони абсолютно реальні. Сподіваюся, що вони допоможуть повернути здоров’я багатьом людям.

P.S. Олексій Миколайович пообіцяв невдовзі знову завітати до нас у редакцію й поділитися своїми рецептами довголіття та розповісти ще багато цікавих і неймовірних історій зі свого життя.