НАСТОЯНКА ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ

Поділитися:
Настоянка для поліпшення зору

Цей рецепт допоможе значно поліпшити зір за багатьох захворювань очей: катаракти, глаукоми, сльозоточивості, далекозорості, короткозорості. Потрібно приготувати настоянку з календули й кореня аїру. Ці трави не є рідкісними, їх можна купити в аптеці.

 

Візьміть жменю сухої календули (багата на каротиноїди, які відновлюють функції очей) і стільки ж кореня аїру (знімає запалення, сприяє нормалізації кровообігу). Залийте сировину 0,5 л горілки, залишіть у темному місці для настоювання на 2 тижні. Струшуйте настоянку періодично. Після настоювання ліки можна не відціджувати.

Вживати по 1 ч. л. тричі на день за півгодини до їди.
На курс лікування знадобиться випити 4 пляшки. Можна приготувати відразу 4 порції (пляшки) настоянки. Однієї пляшки вистачає на 2 місяці. Потім треба зробити перерву рівно на 1 місяць. І так - надалі, поки не вип’єте 4 пляшки.
Ліпше настоювати трави в літровій банці, а потім переливати до зручнішої ємності.
Настоянку потрібно приймати довго, протягом року. За цей час зазвичай відбувається помітне поліпшення зору. До того ж, цей засіб чудово очищує судини.
Обережними слід бути з цим рецептом людям із гіпотонією: обидва компоненти настоянки можуть впливати на артеріальний тиск у бік зниження.