«ПІЗНАВАЙМО УКРАЇНУ РАЗОМ»

Поділитися:
«ПІЗНАВАЙМО УКРАЇНУ РАЗОМ»

Під таким гаслом в Українській академії цілительства ведеться дуже цікава й насичена робота з вивчення історичних, духовних, енергетичних, найкрасивіших місць України, які не тільки є «родзинкою» нашої країни, а й належать до унікальних скарбів усієї планети.

Гору Тотоха, що міститься біля села Медвин на Київщині, дослідники називають одним із «пупів Землі», центром позитивної енергії. Ще це місце називають «відкритий канал». За оцінками НАСА (США), вважається, що енергія на горі Тотоха може зрівнятися з енергією Алтаю, Тибету чи Байкалу. Учені-уфологи визнають це місце прямим каналом зв’язку з Космосом, про що й свідчить становлений Реріхівський прапор (знак тріади) на вершині.
Гора Тотоха майже в будь-якій точці випромінює позитивну енергію. Тому на Тотосі людина відпочиває, поповнює запас енергії. Відбувається збільшення біополя людини, прояснюється розум, поліпшується самопочуття. Одночасно здійснюється відновлення енергетичних структур біополя і вирівнювання потенціалу енергетичних точок в організмі людини. А що більше й щільніше біополе людини, то потужніший енергетичний захист і то менше людина піддається хворобам та невдачам.
У районі Тотохи незвичайно буйна рослинність. Кажуть, що зібрані тут трави володіють унікальними лікувальними властивостями.
Кожен, хто побуває на Тотосі, може переконатися в цьому на власному досвіді, випробувавши на собі унікальність енергетичних потоків гори, відновивши свій енергопотенціал, спробувати вилікувати хвороби чи, як мінімум, зарядитися позитивним настроєм, споглядаючи й вдихаючи красу навколишньої природи.

Українська академія цілительства запрошує всіх охочих узяти участь у семінарі «Як навчитися не втрачати зв'язок зі своєю силою», який проходитиме на горі Тотоха 1 червня.
Саме тут, у цьому унікальному місці, вам надається можливість провести духовні практики, попрацювати з енергіями Землі й Космосу та навчитися не втрачати зв'язок зі СВОЄЮ СИЛОЮ. Вестиме семінар Валентина Кальна - заступник генерального директора Української академії цілительства з навчально-просвітницької роботи, консультант з діагностики аури та чакр.

Із організаційних питань звертайтеся телефонами: 096 386-48-56, 095 452-06-38.