Рицинова олія ― чудовий рослинний потужний очисний засіб, який люди застосовували здавна. Він настільки потужний, що тягне в просвіт кишечнику всі негативні накопичення з організму.
Починаємо в п’ятницю ввечері
У рициновій олії міститься багато органічних кислот. Завдяки їм посилюється перистальтика кишечнику (автоматичний змієподібний рух). Рицинова олія не просто подразнює слизову оболонку кишечнику, вона змушує її ворсинки здійснювати високочастотні коливання (як трава на вітрі). Навіть клітини самих ворсинок активно пульсують, починаючи працювати, як помпа... І саме ця дія зумовлює посилений приплив крові й виведення токсичних метаболітів та рідини з крові в просвіт травного тракту.
Найліпший день для рицинової атаки на різні відходи ― п’ятниця. Ізвечора взяти 1 - 3 ст. л. рицинової олії, запити перевареною водою. Три ложки ― людям із великою масою тіла, понад 100 кг. Ефект буде відчутно вже під ранок. Уранці в суботу знову прийняти 1 - 2 ст. л. олії, але з дому вже нікуди далеко не йти. Через три години ― легкий сніданок. Увечері, десь о 19-й, ― ще один прийом олії, щоб травний тракт добре відреагував, і перед сном встигнути знову сходити в туалет. Тобто, приймати рицинову олію всього три рази.
Неділя ― день відпочинку. Рицинову олію вже не приймати, можна піти на прогулянку, подихати глибоко й повільно, думати про вічне, добре зайнятися йогою і т.ін. Щоденний рух, ходьба, біг (близько 15 км чи еквівалент цього) очищують психіку від перенапруження, а рицинова олія звільняє тіло.
У понеділок після такого очищення ― з новими силами на роботу, в поїздки, словом, можна займатися своїми справами.
Такі очисні заходи добре проводити три тижні поспіль. У кого занедбаний організм ― можна провести курс: 4 - 5 тижнів. Разом із прийманням рицинової олії обов’язково треба пити велику кількість мінеральної води, тому що зі звільненням кишечнику організм втрачає багато мінеральних солей.
Усуває шлаки та зайві кілограми
Звісно, прийом рицинової олії ― це легкий шок для організму, він «розгублений»: стільки ж усього накопичилося, стільки належить прибрати. Тому потрібно дати час організмові на адаптацію до нового стану внутрішнього середовища. Процес очищення благотворно впливає за алергійних та автоімунних захворювань. Зокрема, астми, ревматизму, поліартриту та інших...
Їсти після прийому рицинової олії можна через три години. Рекомендую вівсянку на воді чи кефір із сухарем і більше нічого. Увечері добре випити чаю з лимоном.
Під час очищення взагалі треба вживати багато лимона. Він допоможе печінці в нейтралізації вільних радикалів. Лимон можна вживати у вигляді своєрідного лимонаду. Для цього взяти 1 л чистої води, додати дрібно порізаний лимон (приблизно половинку середнього), мед чи цукор за смаком, дві гілочки м’яти (порізані), часом додають свіжий огірок. Розмішати все й поставити в холодильник чи льох. Опісля акуратно перелити в інший посуд, якщо хочеться лимонаду без гущі.
Іноді радять приймати рицинову олію разом із лимоном. Від утворення такої «гримучої суміші» відбувається взаємна реакція нейтралізації. Я не раджу.
Увага! Рицинова олія протипоказана вагітним і людям із гострими запальними захворюваннями травного тракту, виразковою хворобою шлунка.
Володимир Болсун, лікар-невролог.