ЦІЛИТЕЛЬСТВУ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО!

Поділитися:
ЦІЛИТЕЛЬСТВУ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО!

Новий час вимагає нових підходів до нетрадиційної медицини

Нещодавно в Українській академії наук відбулася науково-практична конференція представників нетрадиційної медицини та козацьких організацій, присвячена створенню гнучкої системи охорони здоров'я на основі інтеграційно-оздоровчих методів для надання допомоги соціально незахищеним верствам населення та дітям.
Захід організувало Всеукраїнське об'єднання громадян «Українська федерація спеціалістів народних і нетрадиційних методів оздоровлення людини і довкілля». У конференції брали участь близько 10 установ та організацій, які займаються оздоровленням населення, а також фахівці нетрадиційної медицини, валеологи та психологи. Учасники обговорили критичну ситуацію, що склалася  сьогодні як у традиційній, так і нетрадиційній медицині України, ознайомилися зі станом здоров’я населення, внесли свої пропозиції та побажання щодо втілення звернень до вищих гілок влади та Громадської Ради при МОЗ України, запропонували власні методики лікування. Також у рамках заходу відбулися майстер-класи й презентація книги Лідії  Миколаївни Юзепчук «Откровение».

Відкрив конференцію завідувач відділу  Інституту фізики АН України, директор Українського інституту екології людини, професор Михайло Васильович Курик. Він  розповів, що минулого року Міністерство освіти та науки ввело для дітей у навчальних закладах питний режим. «Якщо дитина хоча б один раз на день буде мати можливість пити якісну воду, то за 2 місяці у 2-2,5 разу поліпшиться показник її рівня здоров’я, - наголосив пан Курик. – Нарешті Міністерство освіти та наук підтримало наші методичні рекомендації з моніторингу, профілактики та питного режиму».
Також Михайло Васильович розповів про винахід, який може бути вагомою допомогою у роботі цілителя. Цей апарат дає можливість швидко визначати зовнішній вплив на людину та рівень її здоров’я.
Продовжив конференцію Юрій Павлович Батулін, віце-президент міжнародної Академії «Біотехнологій». У своєму виступі він зазначив про помилковий підхід наукової медицини у питаннях збереження здоров»я людини. «Новоявлена медицина, довго не роздумуючи, узяла на себе фізичне тіло людини (вторинну основу земного існування), відкинувши первинну основу мислячої істоти, створеної Богом. Тобто прихильники новоявленої медицини звільнили себе від визнання природно-енергетичного зв'язку мислячої людини з Творцем і не проявленою сферою земного існування. … Державний діяч XIX століття Роберт Тролл писав: «Система медикаментозної медицини помилкова, неправильна з філософської точки зору, ворожа природі, суперечить здоровому глузду, катастрофічна за результатами». …
…За вікном початок XXI століття. Світ змінився. Медицина стала досконалішою, а система лікування залишилася такою, як була. Останніх 50 років у світі лідирують хвороби серцево-судинної системи, від яких щорічно помирає 17,5 млн людей. Кількість ліків з кожним роком збільшується, а показник смертності - зростає.».
Зупинився Юрій Батулін і на ролі цілителів у сфері здоров’я. Зокрема, він зазначив: «Цілитель не лікує проявленої хвороби, порівняно з класичним лікарем, а впливає на захворювання через відновлення енергетики, психіки й кислотно-лужного балансу в тілі хворого. У цілительстві не прийнято втручатися в природну структуру тіла людини (операція, видалення й пересадження органів тощо), без чого не може існувати сучасна медицина. Цілитель, взаємодіючи з хворим, використовує тільки природні засоби впливу (слово, природна енергія, вода, рослини, мінерали і т.п.)».
Як на підтвердження цього виступу наступні доповідачі поділилися з присутніми своїми практичними напрацюваннями.
Народний цілитель з  Нікополя Світлана Юріївна Кайгородова розповіла про  цікавий метод наповнення себе й інших людей Світлом Любові. Для цього потрібно уявити  над своєю головою сонце, промені якого входять всередину через тім’я. На рівні серцевої чакри вони трансформуються в Світло Любові, яке можна посилати звідти кому завгодно, зокрема людям, з котрими складно знайти спільну мову. У результаті такої практики через 3-4 дні ставлення  до вас кардинально зміниться.
Академік Міжнародної Академії медицини та валеології, народний цілитель, біонерготерапевт міжнародної категорії Олена Олександрівна Єроміна продемонструвала учасникам конференції на світлинах вражаючу роботу з кістковими тканинами. За її методикою в людей вирівнюються не лише хребти, а й ноги, носи, овали обличчя, зуби тощо. Вона поділилася цією технологією з цілителями, аби вони теж могли застосовувати її у своїй практиці.
Валерій Михайлович Акуленко, цілитель, член ВОГ УФОЛД, зазначив, що сьогодні починають «пробуджуватися» тисячолітні знання наших предків. Ці знання записані в ДНК кожної людини, яка може отримати доступ до них практично за кілька секунд. Для цього достатньо перебувати в стані Ясни  - тобто усвідомленості, інтуїтивного осяяння, це ключ до самопізнання. Перший раз у стан Ясни людина може увійти за 9 секунд, усі наступні рази це відбувається миттєво. «Часто багато людей протягом життя в силу різних причин (щира молитва, стан закоханості, стрес тощо) спонтанно входять у стан зміненої свідомості, тобто стан Ясни, навіть не усвідомлюючи всієї значущості моменту, – зазначає пан Валерій. - З моєї точки зору, навчання людей стану Ясни повинно починатися ще з дитячого садка чи хоча б зі школи. У цьому стані зміненої свідомості людина може розв’язувати всі свої проблеми, стає врівноваженою й гармонійною, поліпшується якість і прискорюється енергообмін між Людиною і Всесвітом».
Також пан Валерій розповів про свою унікальну методику самопізнання, саморегуляції, самотрансформації й прискореного духовного зростання - Систему осягнення Аспектів Свідомості (СПАС) «Родослав», засновану на найдавнішому духовному досвіді наших пращурів - слов'ян й аріїв, а також його авторських розробках.
На конференції прозвучало багато інших цікавих і змістовних виступів. А в кінці форуму його учасники прийняли звернення до вищих гілок влади, зокрема Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики, Громадської Ради при МОЗ України з низкою пропозицій про удосконалення  надання медичної допомоги населення.

Алла ГРІШИЛО.