ПОЗБУВАЄМОСЯ РОДОВИХ ХВОРОБ ЗА ДОПОМОГОЮ ДУХОВНИХ ПРАКТИК

Поділитися:
ПОЗБУВАЄМОСЯ РОДОВИХ ХВОРОБ  ЗА ДОПОМОГОЮ ДУХОВНИХ ПРАКТИК

Цього разу гостем редакції був лікар-невролог, лікар народної та нетрадиційної медицини Ігор ЯНЧИНСЬКИЙ. Численним додзвонювачам Ігор Богданович допоміг розібратися в причинах багатьох хвороб, складних сімейних ситуаціях, порекомендував духовні методи їх усунення. Пропонуємо вашій увазі деякі з них, переконані, що вони стануть у пригоді багатьом.

Пані Валентина (м. Київ): Хворію на аритмію, зокрема екстрасистолію. Приймала таблетки, прописані лікарем, гомеопатичні препарати від серця, зокрема арніку, але якихось позитивних змін не відчула.
Ігор Янчинський (І. Я.): Можна самому приготувати помічну для серця суміш настоянок валеріани, глоду та собачої кропиви. Для цього треба змішати усі три аптечні спиртові настоянки й приймати 2-3 рази на день до їди. Починати потрібно з 3-4 крапель, поступово доводячи до 0,5-1 ч. л. на прийом. Дозу корегуйте з огляду на відчуття й таким чином спробуйте відрегулювати серцевий ритм.
Пані Катерина (Київська обл.): Хворію 8 років на неврит лицьового нерва, пройшла різні методи лікування, є значні успіхи, але обличчя не повернулося до нормального стану, є спазми.
(І. Я.): Причин може бути кілька, зокрема, застуда, протяг чи наявність інфекції в організмі, наприклад, у лімфатичних вузлах. У цьому разі варто зробити вегето-резонансний тест, який допоможе виявити збудника інфекції. Від причини захворювання залежить і терапія, зокрема, в разі нейроінфекції чи збільшених лімфатичних вузлів може допомогти комплексне лікування, яке передбачає біорезонансну терапію, а згодом точковий масаж чи голковколювання.
Неврит лицьового нерва може мати психосоматичний характер і свідчити про велике бажання внутрішнього контролю, який не дуже вдається людині, людина перенапружена, усе це призводить до болісних відчуттів. Крім того, згідно з психосоматикою, будь-який «-ит» (неврит) означає пригальмовану, приховану агресію. У вас можуть бути певні проблеми в сім’ї, а ви не можете нічому зарадити й усе контролювати настільки, настільки хочете, тож це у вас проявилося станом пригніченості, запаленням лицьового нерва, й на тому тлі ви страждаєте.
Важливу роль в одужанні відіграє ставлення людини до своєї проблеми: чи є розуміння, що це відпрацювання й вона мусить це робити. Подібні проблеми лікуються психокорекцією та молитвами. Можете приїхати до мене на прийом.
Пані Ніна (Полтавська обл.): Син хворіє на шизофренію.
І. Я.: Ви знаєте, якщо в нього справді шизофренія – то це лікується лише фізичними методами. Токсоплазмоз може давати симптоми шизофренії. Вилікувати токсоплазмоз ефективно можна методом біорезонансної терапії.
Пані Людмила ( м. Вишневе): Протягом 4 років страждаю від алергії, яка переходить у бронхіальну астму.
І. Я.: Усі алергії починаються зі шлункового тракту. На тілесному рівні спричинити алергію, астму може паразитарна інфекція. Тож вам треба встановити збудника, почистити печінку й відповідно - почистити кров, вигнати паразитів тощо. Насамперед треба змінити своє харчування, пройти протипаразитарне лікування, почистити печінку жовчогінними й гепатопротекторними препаратами, це займе близько місяця, а потім уже долікувати ваші легені.
Проте астма належить до психосоматичних захворювань. Якщо хворієте на астму 4 роки – це означає, що є якась психологічна проблема, це можуть бути стосунки з близькими, які вас турбують і «душать». На ці душевні проблеми нашаровуються фізичні. Насамперед треба шукати причину в психосоматиці – в стосунках з близькими. Треба, щоб ви поміняли своє ставлення до якихось психологічних подразників, переглянули своє ставлення до близьких.
Пані Олена (м. Суми): Порадьте, будь ласка, що мені робити з донькою. У нас з нею складні стосунки, мені здається, вона повторює мої помилки. Я вийшла у 24 роки заміж не за того чоловіка, який мене залишив з малою дитинкою. І дочка також у 24 роки вибрала собі погану людину й не слухала мене. Вони розійшлися, вона повернулася додому, але мене ігнорує, не поважає.
І. Я.: У дочки своє життя й вона має право на свої помилки. Питання в тому, чи хоче вона їх усвідомлювати і якось вирішувати. Вам і їй треба навчитися поважати чоловіків. А ви, пані Олено, не нав’язуйте свою думку й не принижуйте її, наберіться терпіння та моліться за неї.
Пані Олександра (м. Хмельницький): Маю дітей, нормальні стосунки з ними. Але три роки тому захворіла, дуже схудла без видимих причин, хоча всі аналізи в нормі. Щоправда, ще страждаю від коліту. Можливо, це якесь наврочення, бо на порозі були якісь підливання?
І. Я.: Схуднення без очевидних причин може бути на тлі прихованої депресії, щось вас тривожить у глибині душі. Проблема коліту може свідчити про дисбактеріоз, який перешкоджає нормальному травленню й усмоктуванню їжі.
Можливо, однією з причин вашого стану є наврочення. Раджу вам звернутися до священика, який почитав би над вами молитви, підказав, які молитви вам треба читати. Добре було б сповідатися й причаститися, пройти соборування, якраз перед Великоднем дуже сприятливі для цього дні. Під час соборування Господь дає людині зцілення душі та тіла. Також можна посвятити воду й сіль у церкві, а потім свяченою сіллю посипати біля дверей, у хаті й почитати молитву до Святого Духа. Ліпше, аби це зробив священик. Крім того, варто замовити службу за ворогів і заздрісників.
Візьміть благословення священика на читання молитви священомученику Кипріяну. Також читайте «Нехай воскресне Бог», псалом 90. І менше печалі, зневіри, більше довіряйте Богу. Вам треба більше спілкуватися з дітьми, онуками, близькими.
Пані Марія (м. Львів): Переживаю за дочку, їй 38 років. Після розлучення з чоловіком у неї стали дуже болісними менструації.
І. Я.: Тут треба знати причину розлучення – бо це проблема, яка показує соматизований конфлікт, внутрішню образу на себе, на чоловіка, чоловіків узагалі. Може бути й родова проблема, яка перейшла на вашу дочку за несприятливих для неї особистих умов. На фізичному рівні біль можна зняти голками, гомеопатичними засобами. А якщо ваша дочка – віруюча людина, вона може читати, коли болить, Богородичну молитву: «Богородице Діво, радуйся…» Є таке Богородичне правило – читати 150 разів цю молитву. Це допоможе їй усунути духовні проблеми, переживання, несприйняття себе, колишнього чоловіка й усуне гострий біль.
Пані Людмила (м. Фастів): Порадьте, будь ласка, що робити: після святкування дня народження добу тому у восьмилітньої внучки з’явилися висипання по тілу невірусного походження (я сама медсестра, тож орієнтуюся в цьому).
І. Я.: Насамперед рекомендую звернутися до педіатра, аби переконатися у відсутності якоїсь інфекційної хвороби. Добре було б зробити очисну клізму, давати дитині більше пиття, аби вивести токсини в разі харчового чи іншого отруєння. Ну і, звісно, ніякої гострої, жирної їжі. Можна подавати сорбент (очисний препарат). Якщо висипання не минеться за добу, обов’язково поведіть дитину до педіатра.
Пані Віра (м. Київ): Маю проблему із судинами голови й ніг.
І.Я.: У Центрі, де я працюю, є природний препарат, який позитивно впливає на мікроциркуляцію крові, розріджує кров і очищає судини. Він розрахований на курс прийому 2 місяці. Рекомендую скористатися ним.
Пан Володимир (Одеська обл): Я живу з мамою і сестрою. У мене основне захворювання – дитячий церебральний параліч. Крім того, протягом 10 років (мені 40) страждаю від виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, визначають гастродуоденіт, рефлюкс, турбує печія. Приймаю медичні препарати, пробував лікарські трави, але не відчув, щоб помагали.
І. Я.: Насамперед треба виявити збудника захворювання - чи то вірус, бактерія, гельмінт (можливо, лямблії). Рекомендую поїхати в Івано-Франківськ, пройти комп’ютерну діагностику (за методом Фоля) чи вегеторезонансне тестування, які допоможуть у цьому. Крім того, вважаю, що вам потрібна консультація хорошого психолога й призначення грамотного гомеопата.
Щодо психосоматичного аспекту хвороби – є проблема вашого внутрішньоособистісного конфлікту, неприйняття або себе, або життєвої ситуації, або когось із близьких. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки є, як кажуть, чисто психосоматичною хворобою, котра у вас просто набула хронічного характеру, бо ви дуже делікатна людина: маєте певні фізичні вади, а при цьому - тонку душу. Тому є внутрішня слабкість, коли сприймаєте й коли долаєте життєві проблеми. Вам треба ці речі усвідомити й зрозуміти, що хімічні ліки чи лише фітотерапія одужання не принесуть. Зокрема, й від печії, бо печія – це непроявлений гнів.
У вас є почуття кривди, непрощена образа. Подумайте, може, ви почуваєтеся скривдженим через те, що не реалізували себе як чоловік, батько. Спробуйте прийняти це й змиритися. Моліться Богу, щоб Він дав зцілення, допоміг найти «правильного» лікаря, який зуміє підібрати комплексне лікування, поєднати традиційні та альтернативні методи.

Народні методи від гастродуоденіту

Відвар кореня оману високого (дивосилу): 1 ст. л. з верхом подрібненого кореня залити 0,5 л окропу, кип’ятити 5-10 хв на слабкому вогні. Настояти 30 хв, процідити. Відвар випити впродовж дня за 3 прийоми за 20-30 хв до їди. Курс лікування - 1 місяць.
Другий курс лікування: пити відвар зерен вівса посівного: 1 склянку (250 мл) вівса залити 1 л води. Кип’ятити 20-30 хв на слабкому вогні. Настояти до охолодження, процідити. Відвар випити впродовж дня до їди.
Перевіреним народним методом від печії є несмажене гарбузове насіння. Як тільки відчули неприємну печіння, з’їжте 5-7 насінинок і настане полегшення.

Пані Ніна (м. Обухів): Чоловік дуже пиячить, що мені з ним робити?
І. Я.: Алкоголізм – це духовна недуга. Якщо людина, алкоголік (ігроман, наркоман) і вона визнає себе хворою, хоче лікуватися – недугу пияцтва можна подолати. Якщо ваш чоловік не вважає себе хворим, йому нормально, комфортно жити в такому стані, лікувати його дуже проблематично. Його треба змотивувати на те, що він має щось робити, має вийти з цього стану, щоб він захотів щось міняти. Наприклад, ви можете йому пригрозити, що підете від нього, можливо, страх втратити вас, сім’ю змусить його замислитися й кинути пиячити. І разом подолати цю недугу можна за 2-4 місяці, але це кропітка робота й дуже важливо, аби було особисте бажання вашого чоловіка кинути пити.
Пані Тетяна (м. Київ): Після смерті мами почалися рясні кровотечі, дуже знизився гемоглобін, з’явилася кіста. Так хворіла й мама.
І. Я.: Якщо у вашої мами були такі проблеми, то вона, так би мовити, просто передала, залишила їх вам - це чисто причинно-наслідкові речі, які мама не вирішила у своєму житті. Також це може бути некротичний зв’язок з душею померлої. Це усувається духовними практиками. Пропоную вам приїхати до мене на прийом у Центр.
Пан Михайло (м. Корсунь): Постійно відчуваю на собі сторонній негативний вплив, знаходжу у дворі підсипані речі, щось підлите тощо. У сім’ї немов усі задихаємося.
І. Я.: Якщо Бог допускає таку ситуацію, то, мабуть, певний час у вашому роду були подібні речі щодо інших людей. Треба, щоб усі люди, які живуть на вашому обійсті, вийшли на подвір’я та влаштували спільну молитву, молебень за своїх ворогів. Треба висвячувати двір, посипати свяченою сіллю. А головне - треба вірити, що Господь почує вас, звільнить від гріхів пращурів, захистить від негативного впливу. Обходьте час від часу із запаленою свічкою навколо обійстя тощо. Візьміть благословення у священика на читання молитви святому мученику Кипріяну, читайте охоронний 90-й псалом, молитву Трифону Задонському.
Пан Микола (Черкаська обл.): Хворію на аденому простати, коліт. Лікуюся медикаментозним препаратом у капсулах, але результату не бачу.
І. Я.: До ваших медикаментів треба призначити певний комплекс препаратів народної медицини. Зокрема, раджу скористатися фунгопрепаратами (препарати виготовлені з лікувальних грибів), свічками, які допоможуть за аденоми простати, усунуть дисбактеріоз і коліт.
Пані Надія (Черкаська обл.): Страждаю від гіпертонії, дратівливості. Постійно турбує ситуація в країні, злюся на владу.
І. Я.: Оця гіпертонія пов’язана з вашими психологічними проблемами. Ви немов би й добра людина, але маєте якусь внутрішню злість, на когось образу. Якщо ви не дасте собі з цим ради - лікарі не допоможуть. Змініть своє ставлення до родичів, сусідів, до країни. Ви сама – причина своєї гіпертонії та страждань. Вам треба трішки більше любові, все треба прийняти й сказати: «Слава Богу за все». Займіться городом, якщо його маєте, господарством. Гнів і агресія на суспільство – тільки погіршують ситуацію. Ви ліпше моліться з християнською любов’ю за тих хлопців, які воюють за вас, за Україну, які загинули. І не зліться на державу – вона проходить процес становлення, нелегкий, але обов’язково успішний. Це переживали багато держав, і ваша допомога країні та собі – любов і християнська молитва за все.

Народні методи від гіпертонії

Настій листя брусниці: 3-4 ч. л. подрібненої сировини залити 2 склянками окропу. Настояти 20 хв. Процідити. Пити по півсклянки 3-4 рази на день. Помічним за високого тиску є такий збір: квіти і листя глоду, трава омели білої, квіти бузини чорної (по 30 г), трава хвоща польового (15 г), корені меліси лікарської, корені валеріани лікарської (по 10 г) і трава м’яти перцевої (5 г). Залити суміш 300 мл окропу і кип’ятити на малому вогні 5 хв. Охолодити і процідити. Пити по 2 ст. л. тричі на день.

Ті наші читачі, хто не зміг поспілкуватися з лікарем, можуть зателефонувати Ігорю Янчинському на мобільний чи робочий номер. Телефон запитуйте в редакції «Здоров’я і довголіття».