У РАЗІ ЦИСТИТУ ЇЖТЕ… ВАРЕНІ ЯЙЦЯ З МАСЛОМ

Поділитися:
У РАЗІ ЦИСТИТУ ЇЖТЕ… ВАРЕНІ ЯЙЦЯ З МАСЛОМ

Порадьте, як народними методами лікувати хронічний цистит, бо медпрепарати не допомагають.
З повагою Тамара.
м. Кам’янець-Подільський.

Лист коментує автор оздоровчої системи «Можливості людини в екстремальній ситуації» Юрій БАТУЛІН.

Цистит - запалення слизової оболонки сечового міхура, є найбільш поширеним захворюванням цього органа. Причому, жінки хворіють на цистит частіше, ніж чоловіки. Причиною циститу можуть бути різні інфекції: кишкова паличка, стрептококи, стафілококи тощо, грип, ангіна. Також спричинити цистит можуть хворі нирки, проблеми з товстим кишечником (геморой тощо). Тобто перш ніж вдаватися до лікування, дуже важливо визначити, звідки бере початок захворювання.
Під час лікування бажано припинити статеві контакти, адже тоді відбувається переміщення бактерій із травного тракту в сечостатеву ділянку й безпосередньо в сечовий міхур. Не рекомендують вживати мінеральну воду, яка містить мінеральні солі, натомість треба збільшити споживання очищеної, ліпше джерельної (намагніченої, «срібної») води. Варто відмовитися від кави та міцного чаю, що сприяють розширенню уретри. Не приймати ліки, які подразнюють слизову оболонку сечового міхура. Почати прийом фітопрепаратів і перейти на роздільне харчування, яке сприяє самолікуванню.
Є цікавий народний рецепт оздоровлення сечового міхура за будь-якого захворювання: треба вживати щодня до поліпшення стану яйце, зварене некруто. Яйце їдять з 1 ч. л. вершкового масла 1-2 рази на день.
Гірчак зміїний: 10 г подрібненого коріння рослини залити 0,5 л води й кип’ятити 15 хв. Настояти 1-2 години. Приймати по 0,5 склянки тричі на день за 30-40 хв до їди. Курс - від 2 до 6 тижнів (підкаже самопочуття).
Настоянка мучниці: залити 20 г трави третиною склянки горілки, настояти в теплому місці 15 днів. Процідити. Приймати по 30 капель з водою (0,5 склянки) після їди.
Коріандр: насіння подрібнити в порошок і приймати по 0,5 ч. л. тричі на день до їди, запиваючи теплою перевареною водою.
Крім того, в разі запалення сечового міхура організму потрібні вітаміни С (має протимікробну дію), А та Е (виявляють противірусну дію). В їжу рекомендують вживати селеру, петрушку, кабачки, кавуни, журавлину (без цукру!), капусту, рибу (короп, сазан), качку тощо. Людям із захворюваннями сечового міхура, й циститом зокрема, не бажано переохолоджуватися.