ЗАСОБИ ПРОТИ ЦИСТИТУ

Поділитися:
ЗАСОБИ ПРОТИ ЦИСТИТУ

Цистит — це запалення слизової оболонки сечового міхура, в разі якого порушується його функція. Це захворювання зазвичай починається із хворобливого сечовипускання. Також можуть з’явитися біль, різі внизу живота, відчуття свербіння, у деяких хворих підвищується температура. Справляти малу нужду людина починає часто, але сеча виділяється маленькими порціями, буквально по краплині. Часто цистит з’являється після переохолодження.

У народній медицині використовують для лікування циститу різні засоби, ось деякі з них.

Пшенична водичка: зерно швидко промийте (0,5 склянки), залийте двома склянками теплої води та енергійно перемішайте. Коли рідина стане білястою, її можна вживати для лікування: пийте по півсклянки 3—4 рази на день незалежно від їди.

Журавлина і брусниця: журавлину та брусничне листя заварюйте як чай і пийте за бажанням протягом дня.

Ягоди ялівцю: 2 ч. л. подрібнених плодів ялівцю залийте двома склянками окропу, доведіть до кипіння, прогрійте на водяній бані 10 хв, охолодіть, процідіть. Пийте по 1 ч. л. тричі на день перед їдою.

Кропива: столову ложку сухого листя або коріння кропиви залийте 200 мл окропу, витримайте 30 хв, процідіть та приймайте по столовій ложці через кожні дві години (до 150 мл на день). Овес: насипте необлущений овес до половини будь-якої ємності та залийте доверху водою, доведіть до кипіння і варіть 30 хв на середньому вогні, потім додайте квіти календули та настоюйте ніч, тепло укутавши. Процідіть і пийте в теплому вигляді по одному літру на день два тижні.

Насіння кропу: подрібніть насіння кропу в млинку для кави. Чайну ложку кропового борошна заваріть 200 мл окропу, витримайте 1—1,5 години. Пити настій потрібно разом із осадом один раз на день натще протягом одного тижня. За гострого хронічного циститу й слабкого сечового міхура лікуйтеся настоянкою бруньок осики на горілці (1:10, настояти один тиждень). Пити по 25—30 крапель тричі на день.