Уже 23 роки історією свого одужання й оздоровчими порадами, зібраними з різних джерел і перевіреними на власному досвіді, Анатолій Дерун надихає та повертає віру в життя багатьом хворим, і зокрема тим, хто має злоякісні новоутворення.
Оперувати терміново!
Звідки взялася пухлина в прямій кишці в молодого 38-річного чоловіка, який не курив, не зловживав алкоголем, натомість вів здоровий спосіб життя? Щодня Анатолій робив гімнастику, займався спортом, обливався холодною водою, ходив на працю – й тут, як сніг на голову, діагноз: онкопухлина прямої кишки. Лікарі наполягали на терміновій операції.
Усі вісім днів, доки був у лікарні, очікуючи операції, дивував пацієнтів і медичний персонал тим, що зранку обливався холодною водою та робив зарядку. Таким чином Анатолій підтримував сам себе, ця звичка допомагала йому вистояти перед страшним діагнозом, не вибитися із звичайного ритму життя. «Ви знаєте, - запитує Анатолій Іванович, - що відчуває онкохвора людина? Для багатьох здається, що настав кінець світу».
Операція в Анатолія була дуже складною й тривала довго: «Розрізали мене, як жабу, - згадує він, - від пупка аж до самого низу». Ще довшим був час реабілітації після видалення пухлини: замість кількох тижнів, Анатолій Іванович пролежав у лікарні три місяці. Опромінення, медичні препарати й температура - 40 градусів, яку не можна було нічим знизити…
Підтримували рідні й друзі, завжди були поряд дружина Лариса та її мама, чергували по тижнях. Якось одна знайома принесла для Анатолія чотири томи книги Геннадія Малахова «Цілюща сила». Ці книги, за словами Анатолія Деруна, перевернули все в голові. А потім була інша література, все це допомогло дійти висновку, що організм – система, якщо система дає збій, то там, де слабке місце, з’являється хвороба. Треба природними засобами створювати такі умови, такий стан організму, за якого він працював би на здоров’я.
У лікарні Анатолій мав удосталь часу для читання та для роздумів. «Лежав, - розповідає чоловік, - і Бога молив про допомогу, пробачення просив. Хвороба дає можливість переосмислити, переглянути своє життя, гріхи, що зроблено не так. Що треба виправити».
Перевірена система відновлення організму
Коли вийшов із лікарні, насамперед попрямував до церкви, помолитися й подякувати Господу, що залишив його жити. Анатолій Дерун – віруюча людина, любить відвідати храм, постояти серед намолених образів… Хоча переконаний: якщо немає можливості побувати й помолитися в церкві, Господь почує щиру молитву з будь-якого місця.
Серед багатьох оздоровчих систем і способів шукав свої. Тоді ж спробував лікувальне голодування, захопився сироїдінням тощо. Три роки Андрій Іванович оздоровлювався уринотерапією за системою Малахова. Зараз він залишив для себе лише оздоровчий масаж тіла з упареною уриною (сприяє виведенню токсинів, насичує тіло мінералами та гормонами). Каже, що повертає шкірі здоров’я та пружність. А на моє зауваження щодо «пахощів» під час упарювання урини, запевнив, що в сироїдів (а він на 90% такий) – урина «ароматна».
Основна страва Анатолія Деруна - салати із сирих подрібнених овочів, найчастіше – із вичавок. М’яса він не вживає. «Сік випиваю, - розповідає чоловік, - а вичавки додаю в салати. Або ще готую з них котлетки, скріплюю «фарш» сирим яйцем. На сьогодні я зупинився на 1 склянці свіжовичавленого соку з овочів-фруктів уранці».
А людям, що мають новоутворення, на думку Анатолія Івановича, варто збільшити кількість соку червоного буряку. Наприклад, відомий лікар-натуропат Бройс радив пити 42 дні по 1 склянці соку з буряку й селери (де бурякового більше).
Відмовившись від вживання урини всередину, Анатолій Іванович уже 20 років приймає суміш олії з горілкою за методом Шевченка. «У майонезній баночці збиваю разів 30 цю суміш (по 30 мл кожного компонента). Олію брав нерафіновану, холодного пресування (зараз перейшов на лляну). Спочатку пив тричі на день за 30 хв до їди. Робив аналізи крові – показники поліпшилися, перейшов на дворазовий прийом суміші. Тепер для профілактики вживаю раз на день».
«Із рідини - вранці я п’ю сік, - говорить Анатолій Дерун, - а протягом дня – талу воду. Набираю в емальовану каструльку профільтрованої води та ставлю в морозильну камеру (не накриваю). Потім чекаю, доки замерзне майже вся вода (70%). Виливаю акуратно воду, яка лишилася, даю розтанути льоду до невеликої грудки, яку також викидаю. Усі шкідливі речовини залишаються в тому крижаному шматочку і в незамороженій воді». .
Сніданок в Анатолія Івановича із сирих тертих яблук, бурячка , двох морквинок. На обід, увечері - теж сирі овочі чи фрукти. Щоправда, взимку, холодної пори року він вводить у свій раціон каші з різних крупів, які є хорошою енергетичною стравою. Наприклад, по 0,5 склянки крупів (гречки, ячмінних, пшеничних, пшоняних, перловки) залити водою, дати час, аби набубнявіли, й варити до готовності. «Але каші я їм обов’язково із салатами. Узимку можна салати трішки тушкувати до напівготовності. У салати додаю волоські горіхи (за день з’їдаю до 10 горіхів), подрібнене на млинку для кави насіння соняшнику та гарбуза, лляне насіння, кунжут тощо».
А ще Анатолій Іванович рекомендує всім, кому виповнилося 40 років, вживати йод чи в морській капусті, чи синій йод, чи розчин Люголя (2-3 каплі з 0,5 склянки води). Бо, вважає він, у цьому віці майже в кожної другої людини спостерігаються проблеми зі щитоподібною залозою. А це означає, що порушена робота всієї гормональної системи організму.
«Крім сироїдіння, оздоровлююся також лікувальним голодуванням, яким займаюся вже 15 років поспіль. Найбільший термін, коли відмовлявся від їжі, становить майже 30 днів, за рік у сумі виходило три місяці. Але воду талу пив. Організм в цей час самооздоровлюється й очищається, знищуючи (поїдаючи) всі хворі клітини.
Обов’язковою умовою гарного здоров’я є рух. Тому Анатолій Дерун багато рухається сам і рекомендує це іншим: «Щодня біг по 30 хв або 60 хв швидкої ходьби. Не повільної, а саме – швидкої, щоб кров розганялася по тілу, й тоді не буде різних застійних явищ, згущення та новоутворень. Це - як у гірських річках: де швидка течія, там вода не цвіте».
Щодня в унісон з природними біоритмами
Хоч як би недоброзичлива й зла людина намагалася позбутися тої чи тої хвороби, не вийде, переконаний Анатолій Дерун. Хвороба просто буде змінювати орган, місце – бо всередині нуртуватиме негатив, зло, які й пробиватимуть захисну систему організму. Раджу звернутися до Бога, молитися й наповнювати себе світлом. Уміти бачити навколо добро, гарних людей.
Перед тим як почати складати свою власну оздоровчу систему, Анатолій Іванович радить підготуватися морально й теоретично. Тобто визначити власну конституцію (за типом тілобудови та характеру), підібрати засоби оздоровлення, навантаження, зважаючи на вік, основні показники тощо.
Оздоровлення треба починати з очищення організму, переконаний Анатолій Дерун. Насамперед, це очисні процедури польової (енергетичної, духовної) форми та фізичного тіла. На духовному рівні відбувається очищення від так званої клітинної пам’яті, незрілої карми, емоційних шлаків тощо. Це можна зробити, практикуючи «дихання щастя» за Геннадієм Малаховим (вдих, видих, затримка дихання, знову вдих, видих, затримка дихання і т. д. – тривалість вдиху, видиху і затримки дихання має бути однаковою, наприклад, на рахунок 4 або 6), ребефінг (пропрацювання й усвідомлення пологових і дитячих травм за допомогою спеціального дихання проводиться під наглядом фахівця ) та інші методи.
За допомогою процедур, спрямованих на очищення товстого кишківника, печінки, нирок тощо, очищають фізичне тіло. «Оздоровлення, - каже Анатолій Іванович,- це – як ремонт квартири: спочатку дуже важко, а потім настає полегшення й оновлення».
Анатолій Іванович на власному досвіді перевірив сотні різних натуропатичних рецептів, дихальних і духовних практик, які допомогли йому перебороти тяжку хворобу. Свої надбання, зібрані поради, рекомендації він об’єднав у єдиний комплекс і створив такий собі «Здравпункт» (інтернет-сайт), яким може скористатися кожен.
Наприклад, щоденні рекомендації, які надає Анатолій Дерун, допоможуть людині повністю вписатися в природні біоритми, отримати достатнє фізичне навантаження та, що важливо, протистояти процесам старіння, й хворобам зокрема. Анатолій Дерун радить вставати приблизно о 6-й ранку. Зробити гігієнічні процедури (туалет, промити ніс, умитися). Зранку важливо пити склянку води з 1 ч. л. яблучного оцту чи кількома краплями розчину Люголя. Узимку водичку підігріти.
Важливо також виділити 20-30 хвилин на духовні практики (молитву, медитацію тощо). Потім бажано розтерти тіло упареною уриною й через 10-15 хвилин прийняти контрастний душ, закінчивши прохолодним. Тепер можна виконати комплекс вправ, асан чи піти пішки на работу. Тут усе залежить від бажання й можливостей людини. Головне, аби на все витратили не менш як 30-45 хвилин.
«Перший прийом їжі (сніданок), - говорить Анатолій Іванович, - зробіть тоді, коли з’явилося відчуття голоду. Це може бути з 9-ї до 12-ї години. Другий прийом - також тоді, коли буде відчуття голоду, але не пізніше 16-ї години. Після цього можна пити лише воду, відвари, настої тощо». Якщо так робити, упевнений Анатолій Дерун, то відчуття голоду з’являтиметься вранці, а протягом дня людина не буде стомлюватися. Невеличка вечеря (не пізніш як о 19-й годині) дозволена лиш особам із конституцією «Вітер» (худорляві, зазвичай мають знижений артеріальний тиск, мерзлякуваті), бо вони швидко втрачають енергетику та втомлюються. Також таким людям рекомендують через 2 — 3 години після сніданку випити солодкий гарячий напій (відвар трав із медом).
До 18-19-ї години можна займатися своїми професійними чи іншими справами. Після повернення додому для відновлення сил можна медитувати, прийняти контрастний душ тощо.
У вечірній комплекс вправ обов’язково треба ввести вправи для живота й хребта. Можна побігати 30 хвилин чи пройтися швидким кроком – головне, прокачати кров по організму. Після відпочиньте, випийте відвар трав (підберіть самі) чи просто склянку води. Перед сном підведіть підсумок дня й помоліться. Незалежно від віку лягати спати Анатолій Дерун радить не пізніше 22-ї години (ліпше раніше вставати).
Змініть страх на рішучість
1. Почніть свій шлях до здоров'я з почуттям, що ви робитимете все можливе для його успішного завершення. Пам'ятайте, що здоров'я треба завоювати.
2. Намагайтеся бути добрим увесь час. Бадьорість і оптимізм завжди будуть вашими друзями. Пам'ятайте, що ваші думки відіграють надзвичайно важливу роль як у виникненні, так і в лікуванні хвороби. Будь-яка депресія, страх, занепокоєння й виникають через ослаблений стан організму. Замінивши їх на протилежні емоції - надію, сміливість, рішучість, ви значною мірою нейтралізуєте шкідливий ефект негативних емоцій. Постійно думайте, що завдяки правильному лікуванню вам стає все ліпше, ви стаєте абсолютно здоровим.
3. Будьте впевнені, що з поліпшенням здоров'я обов'язково зміцніють нерви, а ваші турботи й занепокоєння зведуться до мінімуму.
4. Дуже важливим є самонавіювання. Перед сном уявляйте себе таким, яким би ви хотіли бачити, й засинайте з цією картинкою. Прокинувшись, повторюйте: «Тепер я продовжу моє лікування, яке мені таке корисне і яке з часом зцілить мене повністю. Я вірю в ті методи оздоровлення, що я роблю. Я знаю, це мені допоможе». Такі самонавіювання треба повторювати щодня.
5. Ніколи не забувайте про свіже повітря та вправи на свіжому повітрі. Кілька кілометрів прогулятися пішки лісом дуже корисно.
6. Завжди стежте за тим, щоб ваша спальня була добре провітрена. Носіть якомога менше нижньої білизни. Додатково зігрівати тіло треба за рахунок верхнього одягу.
7. Приймайте їжу двічі на день. Ніколи не «під’їдайте» між цим. Ніколи не їжте, коли перевтомлені або перезбуджені. Ніколи не їжте поспіхом. Ніколи не поспішайте після їди. І головне - ніколи не переїдайте.
8. Вірте в себе й у лікування. Пам'ятайте, що природне лікування повернуло здоров'я багатьом тисячам людей, від яких офіційна медицина відмовилася, як від «невиліковних».
І головне. Хвороби наші послані нам за гріхи. Діти хворіють через гріхи батьків. Пам'ятайте це завжди. Зцілити хворого можна тільки в тому разі, якщо він переглянув своє життя, вчинки й думки. Несіть добро людям, і воно повернеться вам сторицею.
(Поради від Анатолія Деруна читайте в наступних номерах.)
Записала
Любов Польова-Саханда.