ГІСТЬ РЕДАКЦІЇ - НАРОДНА ЦІЛИТЕЛЬКА ОЛЕНА СВІТКО

Поділитися:
ГІСТЬ РЕДАКЦІЇ - НАРОДНА ЦІЛИТЕЛЬКА ОЛЕНА СВІТКО

Днями гостем редакції газети  «Здоров’я і довголіття» була відома натуропат і народна цілителька Олена СВІТКО.  Понад дві години Олена Віталіївна відповідала на запитання наших читачів під час прямої телефонної лінії.  Багато вдячних слів почула на свою адресу цілителька, яка поділилася з передплатниками  «Здоров’я і довголіття» рецептами й  засобами від багатьох захворювань. Пропонуємо деякі з них   вашій увазі, аби вони допомогли вам залишатися завжди здоровими й бадьорими.  

Пан Микола  (м. Драбів): Олено Віталіївно, я тривалий час страждаю від коліту. Хотів би отримати поради щодо лікування  А ще спитати, чи  можна  їсти броколі,   перепелині яйця?
Олена Світко (далі – О. С.):  Коліт – досить серйозна хвороба, яка потребує комплексного лікування.   Я підбираю  індивідуально трав’яний  збір, даю  відповідні  рекомендації, тому вважаю, що вам потрібно приїхати особисто на прийом.  Щодо броколі, перепелиних яєць – це прийнятні продукти, але для того, щоб узгодити безпечний харчовий раціон за коліту, все ж варто приїхати на консультацію. 
Пані Ольга (м. Київ): Я вже пенсійного віку й  багато років страждаю від «приливів», підвищеного тиску.
О.С.: Це, шановна,  пов’язано з вашими судинами, які погано «працюють». Найвідомішим з давніх-давен  засобом від мігрені,  головного болю,  пов’язаних із судинами,  для тих людей, у кого «кров не в порядку», вважали шавлію. Можна просто кілька разів на день пити по 1 ч. л. порошок шавлії, запиваючи трав’яним чаєм чи водою. 
Є давній рецепт мазі з шавлією. Узяти по 10 г материнки, шавлії,  фенхеля, яблучної маси, 100 г вершкового  масла.  Усі інгредієнти подрібнити й змішати з вершковим маслом. Мазь  зберігати в холодильнику. Цією маззю  натирають болісні ділянки  голови, закутують теплою хусткою голову й тримають так 2  години.
Пані Марія (м. Тернопіль):  Мій чоловік пив сечогінне, й у нього  застряг камінець у сечовій протоці (сечоводі).  Це спричиняє  біль. 
  О. С.:  А ви спробуйте дати йому   уролесан: 20 крапель на шматочок цукру. Хай полежить у  теплій ванні,  вип’є чарочку коньяку – це все допоможе зняти спазми в протоці й вивільнить камінець.  Крім того,  заваріть корінь шипшини: 1 ст. л.  подрібненої сировини залити склянкою окропу й варити 15 хв на слабкому вогні. 
Пані Таїсія (м. Червоноград): Чи можна в разі фіброміоми вживати  препарати з півонії незвичайної (мар’їного кореня) та кінського щавлю? 
О.С.:  Не лише можна, а й потрібно. Річ у тім, що півонія незвичайна, як і  корінь кінського щавлю, є лікарською рослиною, помічною від багатьох жіночих хвороб, і фіброміом зокрема. Препарати цих рослин сприяють зменшенню   фіброміоми й зупиняють кровотечі. Аптечну настоянку півонії  приймають усередину, а от відвар кореня кінського щавлю  гарно підійде для тампонів усередину піхви.
Пані Галина (м. Бобринець): Яким чином можна видалити   камені з жовчного міхура? Я вже випробувала багато різних засобів, зокрема   сік лимона, чорної редьки,  буряків, траву пол-пала.
О. С.:  Помічні й коріння шипшини, й усі органічні кислоти,  курячий жовчний міхур. Приїздіть, я даю свої травки. Також  для дроблення каменів у жовчному міхурі можна   скористатися капустяним розсолом.  Пити по 0,5-1 склянці  розсолу до їди.   Курс -  2 місяці.  Можна вживати розсіл також у суміші  з томатним, огірковим соком. Протипоказання – підвищена кислотність. Ще є такий народний засіб  від камінців у жовчному: купити дрібні оливки і ковтати по 7 штук на день  з кісточками. Курс тривалий. 
Пані Сильва (м. Чернівці). Рекомендують пити зелений чай, а як бути в разі зниженої кислотності?    І ще, Олено Віталіївно,  в  одному з рецептів Ви   згадувати  про амріту.  Де її можна  купити? 
О. С.:  То пийте зелений чай  із лимончиком, з калиною – це нормалізує кислотність. А амріту можна придбати в нашому Центрі в Києві.
Пані Ніна (Київська обл.): Порадьте, будь ласка, як позбутися стафілококу.
О. С.:  Стафілокок гарно піддається лікуванню грибами, зокрема гливами, шампіньйонами (печерицями). Їх вживають у їжу, готують відвари. Крім того, від стафілококу помічна  софора японська. Приходьте, підберемо вам ліки.
Пані Ірина (м. Херсон):  Мамі видалили жовчний міхур, порадьте, будь ласка,  як їй харчуватися, й поясніть, чому періодично турбує біль у лівому боці.
О. С.:  Щодо  болю, то це часте явище в людей із видаленим жовчним міхуром: так реагує підшлункова залоза, на яку тепер припадає  подвійне навантаження. Аби уникнути неприємних відчуттів, варто дотримуватися  певних правил. Так,  у людей після    видалення жовчного міхура є ризик захворіти на цукровий діабет, тому їм не бажано вживати вуглеводисту їжу, зокрема, картоплю, вівсяні крупи,  які заклеюють острівки залози.  Овочі в цьому разі  рекомендують вживати лише в тушкованому, печеному  та вареному вигляді. Корисними будуть у раціоні вашої мами  також різні каші (гречана, пшоняна), хрін з вареним бурячком, гриби тощо. Хай вона поп’є  уролесан з льоном.  На 1 ч. л. подрібненого на кавомолці насіння льону накапати 5 капель уролесану й пити 1-2  рази на день. Замість льону можна взяти подрібнений   корінь дивосилу, корінь аїру.
Пані Галина (м. Київ): Маю катаракту вікову, ще й з близькозорість.  Страждаю від безсоння.
О. С.:  Очі –  це ворота печінки, вони пов’язані з судинами. Якщо судини – добрі, то й очі добрі. Гарно знімає запалення заварка звичайного зеленого чаю:  випили чай, а заварку  покладіть на очі.    Усе лікується, але треба й травами лікувати, й п’явки ставити.  Приїздіть на прийом, бо я, як кажуть, люблю подивитися пацієнтам в очі. 
Щодо безсоння, спробуйте простий і дієвий метод: 1 ч. л. насіння чорнушки (нігели) змішайте з медом чи чаєм і випийте перед вечерею.  Можна скористатися ще таким   засобом, як маковий  напій. Потрібно 30 г маку, 100 мл води й 10  г меду.   Розтертий в ступці мак залити окропом, розмішати, 10-15 хв настояти, випити на ніч.    
  Пан Валентин (Київська обл.):   Порадьте, будь ласка,  що можна приймати з рослинних препаратів, якщо в мене атеросклероз і виразка шлунка.
О.С.: Треба спочатку вилікувати виразку. Атеросклероз судин - це дуже серйозно. Приїздіть на прийом. А поки приготуйте собі рослину  якірці сланкі  – дуже потужна чоловіча трава, що виводить надлишок холестерину. Треба змолоти на млинку для кави висушену траву,   на 0,5 ч. л. порошку капнути  дві-три краплі уролесану й запити зеленим чи трав’яним чаєм. Можна вживати руту, інші трави, приміром, конюшину червону. Але вам насамперед треба вилікувати виразку й зробити УЗД печінки.
Пані Ольга (м. Ватутіне):  У нашої дитини пітніють ручки й ніжки. Давали трохи пити насіння  розторопші.
О.С.:     Насамперед  дитинку варто покупати   в дубовій корі: пачку кори заварити  в 10 л води. Крім того, пітніння  може спричиняти   хвора щитоподібна залоза. Ще б я рекомендувала почистити  печінку, власне, призначення  дитині насіння розторопші – це вже перший крок до цієї процедури.  Звісно, зважаючи ще й  на супутні хвороби,  різні приписи можна робити тільки після особистого огляду дитинки. Тому рекомендую вам приїхати до мене в Центр. 
Пан Володимир (с. Молодятин Івано-Франківської обл.): Тривалий час  мене турбує виразкова хвороба шлунка, гастродуоденіт і печія.
О.С.: Насамперед рекомендую Вам почистити печінку. Крім того, кожній людині з виразкою шлунка чи дванадцятипалої кишки потрібно пити по 1 ч. л.   різних олій  тричі на  день: наприклад, уранці,   конопляну, в обід - розторопші, увечері - гарбузову тощо.  А взагалі, в разі  виразки,  печії,  для  чоловічого здоров’я корисно їсти сире (не смажене) гарбузове насіння. Від печії спробуйте пити по 1 ч. л. суміш соку лимона та олії (1:1).
Пані Людмила  (Черкаська обл.):  Порадьте, будь ласка, що робити, аби позбутися  гнітючого стану  та  депресій. 
О.С.: Депресії найчастіше сигналізують про поганий стан судин, зокрема вегетосудинну дистонію. Є різноманітні фітозасоби від депресивних станів, зокрема, в моїй фітоаптеці також.  Проте щоб призначити вам рослинні  препарати, ви маєте приїхати на прийом особисто.    А поки раджу двічі на день попити змелену  руту   жовту   по  0,5 ч. л. з  5 краплями уролесану.
Пані Катерина (м. Черкаси): Як правильно отримати олію з чорного кмину і чи можна давати таку олію дітям до 3 років?  І ще   порадьте, будь ласка, що робити в разі перегину з перетяжкою   жовчного міхура.
О. С.: Олію з чорного кмину (нігели, чорнушки) найчастіше виготовляють методом   холодного віджиму, я сама купую цю олію у фермерів. Якщо не знайдете, можете приїхати в Київ, у моєму Центрі вона є.   Спробуйте самі  приготувати   олію з чорнушки, змоловши насіння й заливши маслиновою олією. Потім поваріть і якісь корисні речовини  екстрагуються.   Таку олію можна давати  по 0,5 ч. л. на день  і дітям до 3 років.  
Щодо перегинів жовчного міхура, то вам  корисно їсти сало,  пити олії різноманітні, сульфат магнію.      А можна змолоти чорнослив, мускатний горіх і чорнушку в рівних частинах, змішати й вживати  по  1 ч. л.  раз на день.
Пан Геннадій (м. Львів):  Ви про шкіру можете розказати чи ще про щось? У мене вже років п’ять  постійно з’являються тріщини на п’ятках.
О.С.:  А про що ви хочете? Можу про шкіру, а можу про янголів. Можу сказати одне: лікуйте печінку – тріщини на п’ятках свідчать про те, що у вас є проблеми з цим органом і, крім того, бракує вітаміну А. Тож треба змішати   сік алое   з вітаміном А в рівних пропорціях і змащувати  уражені місця, прикладати до п’яток аплікації.  Також  варто пити олії, наприклад, маслинову, лляну. Прикладайте на  п’ятки аплікації з цих олій.
Пан Сергій (м. Херсон): Батько має онкологічне захворювання, 4 стадія.  Чи є якісь оздоровчі фіторецепти, бо в  операції батькові відмовили?  
О. С.:  Коли до мене приїздять на прийом, я даю різні  препарати, зокрема з грибів чаги (додають у чай, заварюють окремо), панни, навіть препарат  із жуків. Рекомендую також читачу придбати в аптеці препарат  бефунгін (це витяжка з чаги), який гальмує розвиток  пухлин. Таким онкохворим  корисно  вживати ягоди, овочі червоного кольору: калину, журавлину, обов’язково з’їдати по три   кісточки абрикосів  хоч би двічі  на день.  Дещо можна  придбати в мене.
Пані Світлана (м. Запоріжжя). Хворію на автоімунний тиреоїдит, маю ще й   перегин жовчного міхура.
О. С.: Усі автоімунні процеси беруть початок у печінці.    Поки ви не вилікуєте печінку,  ви не позбудетеся  тиреоїдиту.  Особисто я, коли до мене на прийом приходить лю­дина з діагнозом «тиреотоксикоз, вузловий зоб» тощо, починаю з обстеження… печінки. Бо саме печінка «від­повідає» за основні функції «щитовидки». Печінка, цей перший очисний орган, відповідає за продукування гормонів Т3, Т4. І якщо печінку не очищати, то від­бувається «збій» у роботі всієї гормональної системи. Отже, в систему лікування захворювань щитоподібної залози входить лікування порушень функцій печінки, очищення її   (про це в мене є   окрема брошура).    

Пані Марта (м. Одеса): У мене гіпотиреоз, порадьте, як можна лікуватися без хімії.
О. С.: Гіпотиреоз — вроджена чи набута недостатність се­креції щитоподібної залози. В українській природі є чима­ло рослин, які допоможуть лікувати це захворювання. Позитивно впливають компреси з ячменю звичайно­го та підмаренника справжнього:   натуральне зерно ячменю й подрібнену траву під­маренника змішати в пропорції 1:1.  Покласти суміш у по­лотняний мішечок, залити водою. Варити на слабкому вогні до 10 хвилин. Коли трава трохи охолоне, легко від­тиснути й покласти на ділянку зоба. Тримати не довше, ніж 2 години.    Помічними є й компреси  з моркви посівної, яка  активно притягує йод. Для компресу потрібно натерти на тертці 50-70 г моркви    яскраво-оранжевого кольору (вона містить багато каротину).  Одразу нанести її на полотняну серветку й прикласти до щитоподібної залози.  

Після  закінчення спілкування з читачами  Олена Віталіївна  за допомогою   жеребкування визначила переможців розіграшу серед  додзвонювачів. Так, календар на 2015 рік  з порадами від Олени Світко дістався  Любові Стовбун – мешканці с. Дибинці, що на Київщині.     Книжка «365 кроків до гармонії: поради на кожен день»  від авторки   поїде до Марії  Буровець з м. Сміла Черкаської обл.,   а книжка «Практична детоксикація: чистимо організм»   знайшла свою власницю Надію Дяченко на Дніпропетровщині в селищі Царичанка. 
Редакція «ЗіД» вітає переможців і бажає їм і всім читачам та передплатникам газети доброго здоров’я. А ми намагатимемося разом з лікарями, натуропатами, фітотерапевтами, народними цілителями допомагати вам у цьому.  
Увага! Про наступні прямі телефонні лінії з фахівцями  народної і офіційної медицини ми повідомлятимемо на сторінках газети.