ХВОЩ — ЛІКАР ДЛЯ ХВОРИХ НИРОК ТА СЕЧОВОГО МІХУРА

Поділитися:
ХВОЩ — ЛІКАР ДЛЯ ХВОРИХ НИРОК ТА СЕЧОВОГО МІХУРА

(Продовження. Початок у №№ 48, 49, 50 за 2016 і №№ 1, 2, 3, 5, 6 за 2017 рік.)

Продовжуємо публікувати рецепти австрійської цілительки Марії Требен про те, як позбутися багатьох хвороб, у тому числі й задавнених, зберегти здоров'я за допомогою народних засобів. 

Захворювання нирок

При цьому  приймають чай із трав, який рекомендує швейцарський натуропат пастор Кюнцле в разі зморщування нирки: золотушник звичайний, підмаренник, біла чи жовта глуха кропива, взяті порівну. На 1 склянку (250 мл) беруть 1 ч. л. з верхом збору трав, настоюють до 2-3 хв (свіжі трави - до 1 хв). Такий чай п'ють по чотири склянки на день по ковточку. До кожної склянки бажано додавати по 1 ч. л. шведського гіркого бальзаму.
Також треба приймати сидячі ванни: 100 г хвоща замочити на ніч в 1-2 л холодної води,  другого дня довести до кипіння й додати у воду для ванни. Тривалість ванни - 20 хвилин. Не витиратися, загорнутися в махровий халат, 1 годину прогрітися в ліжку. Вода ванни має покривати нирки.
Після ванни воду (в якомога більшій кількості) знову з'єднати з використаною травою, настояти ніч, перецідити, й можна буде замість однієї зробити ще 2-3 ванни.
На ніч робити припарки з хвощем, удень на чотири години робити компрес на ділянку нирок зі шведським гірким бальзамом. Припарка: дві повні жмені трави кладуть у сито, поставлене над водою, що кипить. Коли трава стане теплою та м'якою, її загортають у лляну тканину й кладуть на хворе місце. Обов'язково зверху добре утеплити.

Трава, яка розчиняє й виганяє все шкідливе

У народі цілющі властивості цієї рослини знають із давніх часів, передусім —  кровоспинну силу хвоща та ефективність у лікуванні захворювань нирок і сечового міхура. А повернув йому його колишню славу знаменитий натуропат пастор Кнайп.
Він пояснює: «Єдина незамінна й неоціненна рослина, помічна за кровотеч та кривавої блювоти, хвороб нирок і сечового міхура, каменів та піску, в разі  застарілих хвороб, гнильних ран, навіть за пухлин із підозрою на рак і костоїда (остеомієліт), - це хвощ. Він робить неоціненні послуги: вимиває, розчиняє, так само як і випалює все шкідливе. Іноді теплу вологу траву загортають у тканину й накладають на хворе місце».

Швейцарський пастор Кюнцле каже, що всі люди, починаючи з певного віку, мають пити по 1 склянці чаю з хвоща щодня. Чай: 1 ч. л. (з верхом) залити 250 мл окропу, настояти до 2 хв. Усякий ревматичний, подагричний та  суглобовий біль  зникне, кожен буде здоровий на схилі своїх днів.
Він розповідає, як один 86-річний дідусь позбувся каменів, які страшенно його мучили, приймаючи парові ванни з хвощем, і жив ще багато років.
Крім того, він каже: «Рясні кровотечі й блювання кров'ю лікує ця трава, якщо пити з неї чай, допомагає швидко, майже миттєво».
Від застудного болю в сечовому міхурі та спазматичного болю нема кращого засобу, ніж заварений хвощ, випарами якого, закутавшись у махровий халат, протягом 10 хвилин прогріти ділянку сечового міхура. Якщо це зробити кілька разів, то хвороба минеться. Люди похилого віку, в яких несподівано припиняється сечовипускання й вони корчаться від болю, бо сеча або геть не відходить, або відходить краплями, позбудуться свого болю, роблячи ці процедури, не вдаючись до допомоги лікарів із їхньою катетеризацією.
За піску в нирках, а також за ниркових та міхурових каменів потрібно робити гарячі сидячі ванни з хвощем, пити при цьому ковтками теплий чай із хвоща, затримати сечу, щоб потім випустити її під натиском. Якщо так робити, то камені найчастіше виходять. У зв'язку зі сказаним вище я отримувала листи, які все це підтверджують: скористалися порадами, камені вийшли, люди, що лікувалися, почуваються добре та ні на що не скаржаться.
У випадках, коли інші засоби часто не допомагають, хвощ допомагав, як, наприклад, коли вода накопичується в перикарді й плеврі, чи за ускладнень на нирки після інших тяжких інфекційних захворювань із порушенням роботи сечовивідних шляхів. Це взагалі чудовий засіб для лікування нирок та сечовивідної системи.
Відомий німецький лікар Бон, який працює за методом доктора Кнайпа, дуже високо цінує цю рослину: «З одного боку, хвощ - кровоспинний засіб, з іншого - ниркові ліки. Після прийому чаю з хвоща легко відходить сеча темного кольору й у великій кількості. За водянки це — засіб швидкої дії».
Якщо жоден інший сечогінний засіб уже не дає результату, то треба пити 4-5 днів по 5-6 склянок чаю з хвоща, але тільки ковтками, протягом дня.
Суміш хвоща й звіробою (1:1), якщо її заварити, як чай, і пити протягом дня по 1-2 склянки (вечеря — без рідини), є добрим засобом від нічного нетримання сечі.

Сидячі ванни допомагають хребту

Я змогла дізнатися, що навіть найтяжчі ушкодження міжхребцевих дисків зникають завдяки сидячим ваннам із хвощем, якщо вони виникли не через защемлення нерва. Рентгенівські знімки показують «зношені» з літами хребці, але це ще не причина для болю. Тиск нездорової нирки, спрямований вгору, віддає в нерв, що проходить уздовж хребетного стовпа, й зумовлює цей біль. Отже, це не диск, а тиск нирки на нервові закінчення. Сидяча ванна з хвощем, яка чинить глибинний вплив на нирки, відразу знімає цей тиск.
Одну 38-річну жінку три роки лікували з приводу скарг на диски. Замість поліпшення біль посилився, її так скувало в ділянці шиї та плечей, що вранці вона могла вставати лише за допомогою спеціальних штанг на стелі над її ліжком. Ви, звісно, здивуєтеся, але ця жінка після однієї сидячої ванни з хвощем позбулася й свого болю, й скутості.
А одна пані зі Швейцарії кілька років страждала від втрати рухливості шийних хребців. Щорічне лікування давало лише тимчасове полегшення, та одужання не було. Із цією панею я познайомилася випадково, вона пообіцяла, що після прибуття додому зробить одну сидячу ванну з хвощем. Незабаром вона зателефонувала мені, сказавши радісно: «Уже через 10 хвилин у теплій сидячій ванні я відчула, що вся скутість зникла»
Відомий невропатолог доктор Вагнер-Яурегг зазначає: «Дві пацієнтки, котрі лікуються в неврології, не потрапили б до невропатологів, якби в них були в порядку нирки».
Відтоді я радила багатьом нещасливцям, хто через порушення в роботі нирок страждав від депресій, маячних думок і нападів крайнього збудження, приймати сидячі ванни з хвощем. Також, одночасно з чаєм із кропивою, деревієм, їм треба вживати чай із хвоща по одній склянці вранці й увечері.
У разі тяжких розладів у роботі нирок сидячі ванни слід робити зі свіжим хвощем. Для однієї ванни треба взяти 5 л трави й залити звечора холодною водою, щоб вона повністю покрила рослинну масу. Вранці довести до кипіння, відцідити й додати у ванну. Під час сидіння у ванні ділянка нирок має бути у воді, тривалість ванни — 20 хвилин. Не витиратися, а мокрим, загорнувшись у махровий халат, протягом години прогрітися в ліжку, тільки після цього надягти суху білизну. Цю ж таки ванну, підігріваючи, можна використовувати ще двічі.