КРАУРОЗ ДОПОМОЖЕ ПОЛІКУВАТИ КАРОТИНОВА ОЛІЯ

Поділитися:
КРАУРОЗ ДОПОМОЖЕ ПОЛІКУВАТИ КАРОТИНОВА ОЛІЯ

Мені 72 роки, звертаюся до вас з проханням: надрукуйте, будь ласка, як лікувати таку напасть, як крауроз. А також, як народними засобами позбутися гемороїдальних вузлів.
З повагою Анастасія.
м. Пустомити.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

До мене періодично звертаються жіночки поважного віку із краурозом (свербежем вульви), спричиненим пересиханням, сухістю шкіри. До речі, підвищена сухість шкіри притаманна людям, яких аюрведисти відносять до стихії вітру. Вони вирізняються надмірною нервозністю, переживають за країну, за роботу, дітей тощо, а печінка дуже пов’язана з нервовою системою.
Крауроз свідчить, що в організмі бракує вітамінів А і Е, що й призводить до висихання слизової оболонки вульви та піхви, до нестерпного свербежу. Отже, спочатку потрібно лікувати печінку й одночасно робити місцеву терапію. Гінекологи, які зазвичай призначають лише місцеве лікування, із краурозом не справляються. Натуропатія, розглядаючи все в комплексі, виліковує цю хворобу, нормалізуючи й функцію печінки. Для забезпечення організму вітамінами А та Е можна приготувати каротинову олію, яка, до речі, корисна й для очей. Моркву потерти на тертці з великими вічками, залити маслиновою чи кукурудзяною олією, щоб покрилася морквяна маса, й на водяній бані варити 10—15 хв. Охолодити, процідити й приймати по 1 ст. л., запиваючи будь-яким соком, наприклад калиновим. Цією олією змащують також уражені місця. Крім того, можна місцево змащувати слизову оболонку вітамінами А та Е, котрі продаються в аптеках.
Дуже помічним є підмивання настоєм різних трав. Узяти по 1 ст. л. трави польового хвоща, материнки, шишок хмелю, вівса, квіток календули й запарити 1 л води. Через 2 години процідити й додати 1 ст. л. яблучного оцту. Можна підмиватися перевареною водою з яблучним оцтом (1 ст. л. 9% оцту чи 2 ст. л. 6% на 1 л води). Після цього змащувати слизову оболонку вітаміном А й ставити тампони з вітаміном А чи Е на проблемні місця.
У разі запалення, набряку та болю, пов’язаних із внутрішніми гемороїдальними вузлами, допоможуть тампони з марлі, просочені в обліпиховій олії: їх потрібно вводити в пряму кишку на ніч. До зовнішніх гемороїдальних вузлів треба також прикладати марлю, просочену обліпиховою олією, чи тампони з концентрованим настоєм квітів бузини. Курс – 12 днів. Потім слід зробити перерву на 2 тижні й повторити лікування. До речі, квіти бузини мають протизапальну дію, містять рутин, аскорбінову кислоту, ефірну олію, дубильні та слизисті речовини, цукри тощо.
Крім того, не збувайте за всіх видів гемороїдальних вузлів, геморою робити нескладні вправи: стискання та розслаблення м’язів ануса - не менш як 30 разів за один підхід. Таких підходів що більше протягом дня, то ліпше. Уникайте піднімання тяжкого, тривалого стояння тощо. І обов’язково дотримуйтеся харчового раціону, який запобігає закрепам.