НАВЧИТИСЯ РОБИТИ СОБІ ПОМІЧ 2

Поділитися:
Навчитися робити собі поміч 2

(Продовження. Початок у № 8.)


Кожна людина в разі хвороби може сама дати собі раду. За методикою лікування масажиста терапії Анатолія Гончарова слід зменшити концентрації середовищ у бік слабокислої та слаболужної в половинах тіла. А засоби дуже прості – вони є в кожній оселі…


Лимонна кислота та сода – рятівники від застуд і грипу

- За моєю методикою, - розповідає Анатолій Лукич, - збій системи можна визначити на енергетичному рівні. І в ній усе просто. Ми знаємо, що віруси, мікроби, які не властиві організмові, розвиваються в лужному середовищі. Це довели американці. Тому треба збалансувати середовище організму, тобто, лужне середовище знизити…

Лимонну кислоту та соду Анатолій Лукич вважає небезпечними для вживання всередину організму, бо вони призводять до зсуву в бік середовищ дуже кислого та дуже лужного з порушенням обмінних, хімічних та інших процесів. Але якщо їх використовувати ззовні, такі процедури є найбільш ефективними засобами проти грипу та інших вірусних, застудних хвороб, вони добре розчиняють та очищують пробки гайморових порожнин, і відпадає потреба в оперативному втручанні, сприяють очищенню бронхів та легень від слизу та мокротиння, помічні в разі очних захворювань. Робити їх можна всім – і діткам, і людям літнього віку.

За цих хвороб слід насамперед закапувати очі й порожнини носа лужним та кислим розчинами. Лужний розчин готують так: 1 ч. л. без вершка харчової соди додають до 1 л води, доводять до кипіння й охолоджують, рH 8,24; кислий розчин: 0,5 ч. л. без вершка лимонної кислоти розчиняють в 1 л води, рH 2,71. Температура під час закапування має бути кімнатною.

Праве око закапують лужним розчином, ліве – кислим. Після закапування протягом 1-2 хв відчуватиметься легке печіння, велике виділення сліз та слизу з очищенням гайморових пазух, поширення тепла в голові, бурчання в животі, оновлюватимуться ділянки біомережі, поліпшуватиметься кровообіг у шкірі, обличчя рожевіє. Продукти розпаду поступово розчиняються на слизовій оболонці ока й вимиваються великим виділенням сліз.

Спочатку слід закапувати по 3 краплі 5-7 разів протягом дня. Після цієї процедури треба зробити кілька рухів очним яблуком вправо та вліво, вниз та вгору. Якщо сльозовиділення рясні, слід перейти на триразове закапування. Під час закапування правого ока бажано, щоб ліва рука лежала на животі вище пупа, а лівого – права рука на животі вище пупа, ноги схрещені.

Одночасно слід капати в порожнини носа 3-7 разів протягом дня залежно від захворювання по 3-5 крапель відповідним розчином. Після закапування ці розчини треба глибоким вдихом через ніс спрямувати вглиб, де містяться віруси. Очищати ніс від слизу слід через 5-10 хв після закапування.

- Дуже добре, - каже Анатолій Гончаров, - за гаймориту зробити фізичні процедури. Спочатку закапати очі й ніс відповідними розчинами, а потім однією долонею дотикатися гайморових порожнин, а іншу покласти на груди вище діафрагми. Положення долонь змінити.

У разі передозування під час виготовлення розчинів можуть виникнути набряки органів і тканин, тріщини шкіри з больовим синдромом. Якщо такі симптоми з’являться, слід концентрацію розчинів зменшити приблизно на 20%. Зберігають розчини в скляному посуді, закритому кришкою, в темному місці, час - не обмежений.

- Такі процедури є доброю профілактикою грипу й інших вірусних хвороб, - розповідає Анатолій Лукич. - Як довели науковці, слизова оболонка очей має оновлюватися через кожні 3 доби. Отож, якщо здорова людина робитиме їх хоча б раз на тиждень, вона буде захищена від проникнення вірусів. На ГРЗ хворіють не всі, а ті, в кого закислене середовище.

Так само мають оновлюватися через кожні 120 годин альвеоли - маленькі кульки в легенях. Проте вони практично ні в кого не оновлюються. Бо якщо кашель відсутній - у людини токсичні речовини не виходять, а накопичуються в організмі протягом певного часу. І людина захворює, коли цих уражених альвеол уже накопичилося кілограми. Рентген не показує інфекційного вогнища, бо він спрацьовує лише тоді, коли зміни відбулися на клітинному рівні.

Як тільки температура піднялася, з’явився кашель, офіційна медицина відразу ж починає лікувати хімією: щоб відразу ж кашель «задушити». Лікарі зважають на аналіз крові. А вона змінюється дуже повільно: й за рік може не змінитися, й за триваліший час. Тому й лікувати складно. А треба навпаки: дати можливість людині відкашлятися й очистити природним шляхом носові проходи. Навіть у здорової людини має періодично з’являтися кашель із мокротинням. Тоді й температура не з’явиться, бо не буде накопиченої інфекції.

За поганого травлення - настій із льодяників з ментолом

…За будь-якого захворювання Анатолій Гончаров рекомендує вживати льодяники з евкаліптом, ментолом; арахісові горішки: вони очищають гайморові порожнини, легені, кишківник, а також корисні за високого гемоглобіну та високої в’язкості крові; волоські горіхи – за низького гемоглобіну та низької в’язкості крові.

Настій із льодяників з ментолом настоюють у склянці сирої води 10 хв і використовують багато разів до повного розчинення. Також його використовують для спринцювання й підмивання. Як знезаражувальний засіб він убиває негативну мікрофлору, тому, наприклад, для ротової порожнини набагато ефективніший за будь-яку зубну пасту.

Використовують його як засіб, що відновлює нирки, і як проносний засіб. Я рекомендую його пити вранці натщесерце за поганого травлення. Якщо людина страждає від закрепів, настій роблять на сирій воді, якщо від проносів– на перевареній.

Зубок часнику – за епілепсії

До 1 л свіжої води додати 1 зубок подрібненого часнику, настояти 30 хв, профільтрувати. Розчином упродовж доби зволожувати горло до 7-10 разів. Перед нападом, коли з’являється лоскотання в горлі, треба випити 3 ковтки настою часнику та зволожити розчином горло ззовні, після цього полежати 5-15 хв. Час між нападами буде збільшуватися, а прийняття медикаментів – зменшуватися (призупиняється).

(Звідки береться хвороба – в наступних числах газети.)

Підготувала Тетяна Кияниченко.