ПОРАДИ ПРИХИЛЬНИКАМ САМОЛІКУВАННЯ РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Поділитися:
ПОРАДИ ПРИХИЛЬНИКАМ САМОЛІКУВАННЯ РАКУ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

У мого чоловіка рак передміхурової залози. Чи є які нетрадиційні методи лікування цього захворювання? З повагою Світлана. м. Київ.

 Лист коментує академік ветеринарної медицини Анатолій ЗАВІРЮХА.

Гарні результати спостерігаються в пацієнтів з подібним діагнозом після лікування розробленою протираковою вакциною. Щодо консультації і лікування цього захворювання можна звертатится до мене (телефон у редакції), взявши попередньо виписки з історії хвороби та результати аналізів. Також можна провести зміцнювальну і профілактичну терапію Антисептиком-стимулятором Дорохова, який є у ветеринарних аптеках. Його вживають за таким графіком: першого тижня - по 5 капель на 100 мл двічі на день, вранці й увечері. Другого тижня — по 10 і третього— по 20 крапель.

 Лист коментує автор оздоровчої системи «Можливості людини в екстремальній ситуації» Юрій БАТУЛІН.

Тим, хто має серйозні проблеми з передміхуровою залозою і вирішив зайнятися самолікуванням, раджу відмовитися від куріння, алкоголю, токсичних ліків, кофеїну, а також від гострої, солоної і перченої їжі, яка подразнює слизову оболонку. За багатьох хвороб чоловічої статевої сфери, в тому числі й за пухлинних, помічними є такі лікувальні рецепти. Солодка гола (корінь). 1 ст. л. подрібненого кореня залити 0,5 л окропу, кип’ятити 15 хв, настояти ніч. Пити по третині склянки тричі на день за 20-30 хв до їди. Одночасно приймати по 30-40 крапель настоянки прополісу 2-3 рази на день. Хвощ польовий, кропива, листя брусниці. Усе змішати в однаковій кількості. 1 ст. л. збору залити склянкою окропу і настояти в термосі 1 годину. Пити по 0,5 склянки тричі на день за 20-30 хв до їди. Одночасно вводити в пряму кишку свічі з прополісом 2-3 рази на добу. Проте рак – це серйозне захворювання, яке потребує комплексного лікування й особливого підходу. Тому всі прихильники самолікування детальні рекомендації щодо харчування, способу життя та лікування онкологічних хвороб, і чоловічих зокрема, можуть знайти в моїй книзі «Помирати не спішіть».