ПОТАНЦЮЙМО, ПОГРАЙМОСЯ, ПОХОДІМО ЯЛИНКОЮ АБО ЯК ПРОКИНУТИСЯ ЗРАНКУ ЗДОРОВИМ

Поділитися:
Потанцюймо, пограймося, походімо ялинкою                                      або Як прокинутися зранку здоровим

(Продовження. Початок у №№ 47-49.)

Лікар та сенсфізіолог із Луцька  Олександр Харченко пропонує вміти впоратися зі своєю проблемою самому.  А ми мусимо  перейти до усвідомлення того, що людина має перейти до «допомоги від Організму самому Організмові» та «допомоги Людини Розумної своєму біороботу» - без втручання «сторонніх і всього стороннього», аби зробити тіло справним. Його цікаві та здорові технології відновлення організму не є звичайними вправами. Це – спосіб життя. Це зовсім інший погляд на світ, на себе та свій організм. Від пана Олександра  -  новорічні подарунки нашим читачам.

Подовжуємо життя… степом

У мене в пам’яті - ансамбль, здається іспанський, багато-багато в ряд танцюристів, усі в чорному,  й вони в унісон вибивають ритм ногами. Так само грузини… І звернув увагу, як танцюристи в унісон вибивають ритм ногами, тобто акцент відбувається на рухи  й відчуття стоп, точніше, кінцівок ніг. Для Чого так? - запитує наука сенсфізіологіка. Відомо, що грузини -  довгожителі.
Відповідь дає Закон Осі. Якщо ступня є протилежністю до голови, тоді саме тіло та все на ньому є серединою осі між цих двох протилежностей: стопи й голови.  Тобто, тіло -  всього-на-всього лише вісь – між ступнею та головою. А функція осі для вірного співжиття протилежностей має бути в спокої. Що, до речі, нам демонстрували Будда та згадані танцюристи, які тримають тіло випростаним, а руки притискують до тіла, а то навіть ховають, щоб не перешкоджали взаємодії стоп і голови.
Тож те саме робіть, коли  «приспічило хворіти». Зачніть щось вистукувати стопами, такий собі ерзац-степ. Адже ходити на кінчиках пальців ніг, як це роблять грузини, «трохи складно». Однак у цьому криється суть пропонованої технології. Згідно із Законом Осі, ви повинні робити рухи головою вгору вниз (начебто кажемо «так»). Такі приблизно, як і стопи (почергово піднімаємо вгору-вниз). А це більш-менш ритмічні.
І, відповідно, потрібно «заспокоїти» руки (вам танцюристи показують, як це робити). Наприклад, відводять  їх назад, щоб вони «не бігли ваше тіло рятувати від падіння». Чоловікам слід тримати  руки опущеними і відведеними назад  із випростаними долу великими пальцями.  А жінкам треба притуляти руки під пахвами, й теж подати їх, але трохи назад і зробити обов’язково (!) згин  кисті в зап’ясті догори чи від тіла (долоня розміщується паралельно до підлоги). Руки мають бути практично прямими (не зігнутими в ліктях).
Така «співгра» двох протилежностей, ніг і голови,  це відбувається на спокійно-стабільній Осі, якою у нас є корпус тіла, призведе до загальної взаємогармонізації на зразок: було «багато» в голові, стане багато чого відправлено до стоп, було «багато» в стопах – буде віддано голові. А тому що в корпусі тіла все працює лише для роботи ніг-рук-голови, то всі органи й системи просто будуть «змушені»  нормалізувати роботу. Про які тоді гіпертонію, склероз судин головного мозку, Альцгеймера, Паркінсона,  артрити та артрози, «несправні» коліна та кульшові суглоби може йти мова?

Усміхаймося очима

У передпокої лежали глянцеві журнали... Звернув увагу, що коли людина сміється натурально, в неї примружуються очі. Подумав: вона, мабуть, перестає боятися, недаремно говорять:  «у страху очі великі». І тут же фото на обкладинках глянцевих журналів, де явно «спеціальний зубастий» усміх із відкритими очима. А це - сміх від страху?!!
Згідно з теорією Оннурі-медицини (проф. Пак Джі Ву),  сміх належить до категорії (енергії) тепла. А от страх є енергією холоду. Тепло (сміх) пригнічується холодом (страхом). І, навпаки, тепло (сміх) не дає домінувати в Організмі холоду (страху). Тож  грип живиться страхом? Спробуй посмійся, коли він «лютує-епідемує»! Та й виникає він в  основному в сезон появи холоду як брата страху. Тепер знаймо, що найкращою профілактикою грипу є сміх. Але сміх натуральний - коли очі самі примружуються, а не залишаються відкритими «від страху».
Також східна медицина констатує, що холод і страх  - це «продукція»  енергії сечового міхура. Згадайте, як часто доводиться бігати робити сю-сю, коли стає холодно?! А китайська медицина ще говорить, що енергетичний меридіан сечового міхура зачинається в оці. Примружив очі, засміявся – й уже сечовий міхур перестає продукувати страх і холод, бо його енергія пішла на роботу по скороченню м’язів і «збільшення вдивляння у світ через щілини очей». Це важливо.
Бо грип та віруси, відповідно до законів  сенсфізіологіки, «входять» до людини через очі, а  не через ніс і рот, як гадають метри від медицини. І це беззаперечний факт від стародавньої китайської медицини, який дає змогу  діагностувати та виліковувати хворих.

Зробіть із себе ялинку

Людство даремно нічого не залишає як традицію, а то й переводить її в ритуал, а то й у свято – як он ялинку на Новий Рік. «Для Чого?!» Скажете – для свята. Щоб діток порадувати й себе. Але наука сенсфізіологіка скаже: ялинка нагадує вам про технології відновлення організму до стану здоров’я та для омолодження.
Коли поставити ноги максимально навхрест, а руки зігнути в ліктях і з’єднати за спиною долонями (кому це зробити важко, просто покласти  на долоню зігнутої у лікті руки кисть іншої руки (так само зігнутої в лікті). Тоді з вас і вийде «нетрадиційна» ялинка у вигляді поставлених одна на одну пірамід.
Таким чином організуєте «ялинковість» свого Організму, тобто,  за поняттями сенсфізіологіки, - «їжаковість». Пам’ятаєте мультик про «їжачка в тумані»? Ваш біоробот (організм), із міріадами ворсинок по тілу, і є тим самим «їжачком у тумані». А туман створюється з молекул води, якими наповнена «по вінця» атмосфера Планети. На базі законів  фізики та хімії, прадавніх знань про чакри та меридіани тощо, фізіологічних реакцій від їжаковості, ця  технологія спрямована на відновлення всіх чуттєвих систем нашого біоробота, щоб нормально реагувало його Внутрішнє на все на світі, включаючи й погоду, й «лякалки»:  перепади температури,  вітер,  недоброзичливих людей тощо.
Але  надважливою ця технологія «пірамідальної ялинковості» є  для відновлення кісткової архітектури. Завдяки їй відбувається реновація чуття «ворсинок-голочок», а це волосків шкіри, їх активація  «до нормального життя» не лише волосків, а й їхньої Протилежності – це кісток скелета, надкісниці, кісткового мозку.
Ставши в таку піраміду-трикутник навпроти дзеркала на увесь зріст,  підправте кутову графіку пірамід з ніг та рук до відомих вам пірамід Єгипту (це приблизно кут 51 градус).  Просто перехрестіть ноги на максимум – болять чи не болять! Згодом, постійно тримаючи так руки, долоня на долоні ззаду, робите з цього положення крок. Однією ногою переступаєте вперед навхрест, не дивлячись униз, а «взявши» перед собою орієнтир «куди йти ялиночкою». Така собі ходяча ікс-піраміда з двох пірамід! І далі переступаєте вперед другою ногою, й так кілька кроків до взятої зором мети. Цим задіюється в роботу енергія холоду (енергія нирок та сечового міхура), які й організовують їжаковість біоробота.
Можуть бути відповідні гострі реакції. Не лякайтеся – «все стає на місце». Адже й біохімія тканини волосків (голочок «ялинки»), як янь кістки, й структура «фундаменту» волосків-цибулинок, подібні до фізіологічних реакцій і чутливості (як мікроантен та мікрорадарів) до всієї кісткової тканини. Вона мусить зреагувати. Тож постарайтеся, коли стали «ялинкою» та пішли (в перехресному кроку), порухати ще й великими пальцями ноги. А то й усією ступнею, умощуючи її на поверхні. Та інколи ще перекласти ззаду себе долоні навпаки.
…Збільшенню вами чутливості до всього, включаючи аж до виникнення яснобачення, – не дивуйтеся. Бо ця технологія саме для цього. Як не дивуйтеся й тому, що в більшості з вас, хто зробить із себе «ялинку їжаковості» на ніч, перед сном, тобто тоді, коли всі чекають на приїзд Діда Мороза чи Санта Клауса, то, як подарунок від них, уранці встанете ідеально реномованим. Тобто повністю відпочилим і здоровим.