ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПОЛЕ ЛЮДИНИ - ЦЕ "ІНФОРМАЦІЙНИЙ БАНК" ПРО ЇЇ ЖИТТЯ

Поділитися:
ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПОЛЕ ЛЮДИНИ - ЦЕ

У багатьох людей, які побували на прийомі в цілительки Олександри Громико, не лише відбулися помітні поліпшення у здоров’ї, а й прийшов стан душевного умиротворення, розуміння причин і наслідків тих чи тих життєвих подій, знання, як подолати різноманітні несприятливі обставини. Пацієнти вважають уміння Олександри Миколаївни визначити причину їхніх хвороби чи проблеми незвичайним обдаруванням, сама ж цілителька не бачить у своїй роботі нічого особливого. Вона мріє, що незабаром з’являтиметься все більше фахівців, які можуть продіагностувати людину й дати дієві рекомендації, знявши інформацію з її енергетичного поля, на якому записано всі потрібні відомості. І вони будуть так само доступні, як терапевти в поліклініках.

УСЕ ПОЧАЛОСЯ З РОЗКРИТТЯ ІНТУЇЦІЇ

Олександра Миколаївна мала звичайне людське життя: отримала вищу освіту й фах інженера, працювала в державній установі, ростила дітей. Однак відчувала, що дещо вирізняється від інших своїм поглядом на буденні речі. Приміром, математику сприймала не як суху науку, а як поезію, відчувала, що цифри й формули живуть якимось своїм красивим невидимим життям. Це стосувалося й інших речей. Після народження другої доньки Олександра Громико помітила, що в неї загострилася інтуїція. Вона стала відчувати людей, передбачати події, які мали статися в житті інших й у її власному (зокрема, хворобу й смерть матері та батька). Жінка розуміла, що з цим треба щось робити: або вивчати й поглиблювати, або забути й відкинути назавжди. Життя сприяло вибору першого варіанту. На початку 90-років Олександра Миколаївна змінила місце роботи й познайомилася з співробітницею, яка захоплювалася езотерикою. Одного разу в них виникла суперечка. - Я стверджувала, що людина має сподіватися лише на власні сили, розвивати волю, відповідати за свої вчинки, а поміч Вищих Сил - це просто вигадки. І хоча я бачу людину в кольорі й можу дещо про неї розповісти, насправді не вважаю це чимось серйозним і вартим уваги, - згадує цілителька. - Проте колега не заспокоїлася й познайомила з жінкою-біоенергетиком, яка, протестувавши мене, визначила життєве призначення, сферу діяльності, зробила характеристику з певних напрямків. А ще порекомендувала мені побувати в одній із ялтинських церков. Відверто кажучи, я пішла до храму лише тому, що мені не було де плакати, переживаючи втрату батьків. Але саме тут, в атмосфері молитов, біля ікон, у мене почали розкриватися здібності. Першими моїми «пацієнтами» стали колеги. Я їх діагностувала, давала відповіді на різні запитання, робила передбачення. Деякі з них збувалися, деякі - ні. Але через певний час, зустрічаючись з колишніми співробітниками, від багатьох почула: все сталося так, як ти говорила.

ГОЛОВНЕ – НАВЧИТИ ЛЮДИНУ ДОПОМАГАТИ СОБІ САМІЙ

До Олександри Миколаївни почали звертатися люди з різними проблемами. Один із пацієнтів познайомив її з ялтинськими лікарями, які зацікавлено ставилися до біоенергетики, розуміли її можливості. Кілька років вони працювали разом. Олександра Громико отримала ліцензію на роботу, постійно вела прийом пацієнтів, допомагаючи людям поліпшити здоров’я. Але відчувала потребу здобувати нові знання, розвиватися. Бо розуміла, що є провідником Вищих енергій, і прагнула дізнатися більше про світобудову, Закони Всесвіту, яким підпорядковане і життя на Землі. Зокрема, відвідувала лекції й семінари Кримської асоціації з біоенергообміну в природі. Згодом закінчила курс засновника школи інеології (інформаційно-енергетичного обміну в природі) лікаря-кардіолога Сергія Біната. - Після навчання в школі інеології в мене з’явилися нові пріоритети в роботі, - розповідає Олександра Миколаївна. - А поштовхом до цього став один випадок із моєї практики. Я допомогла жінці позбутися каміння в нирках. Вона принесла висновок лікаря й результати ультразвукового дослідження, які підтверджували це. Але через два роки пацієнтка знову звернулася до мене з приводу жовчнокам’яної хвороби. Я зрозуміла, що вона не сприйняла інформацію про першопричину виникнення камінців в організмі, яку я намагалася до неї донести, нічого не стала змінювати у своїх звичках і поведінці, а вирішила перекласти розв’язання своїх проблем на цілителя. Однак це дає можливість лише тимчасового полегшення. Згодом виникають нові хвороби. Бо причина всіх негараздів і ключ до їх розв’язання містяться в самій людині, і дуже важливо навчити її самій допомагати собі. Людина, навіть не маючи якихось екстраординарних здібностей, сама все може виправляти в своєму організмі, сім’ї, професійній кар’єрі. Поступово робота з людьми Олександри Миколаївни дещо змінила свою форму. Якщо раніше вона здебільшого працювала біоенергетично (за допомогою рук), то зараз багато займається просвітництвом. Пацієнти на прийомі в цілительки ставлять багато запитань щодо свого здоров’я, сімейних чи інших негараздів, а вона, зчитуючи інформацію з їнього енергетичного поля, розповідає, в чому вони допустили помилки (думках, вчинках), які стали причиною хвороб і проблем.

ЩОБ ОЩАСЛИВИТИ ІНШИХ, ПОТРІБНО САМОМУ СТАТИ ЩАСЛИВИМ

- Ось нещодавно до мене прийшла жінка зі скаргами на погані стосунки з сином, переживання за нього, проблеми в особистому житті й на роботі. Діагностика показала, що причиною всього цього є погане ставлення жінки до самої себе. Вона перестала насолоджуватися життям, розучилася радіти, добровільно взяла на себе безліч обов’язків і крутилася, як білка в колесі, намагаючись їх виконати (так було прийнято у неї в сім’ї, так поводилася бабуся, яка була для неї авторитетом). Але насправді це не є правильним. На це вказували всі її безвихідні життєві ситуації. Я пояснила жінці, що передусім їй потрібно розібратися в собі, дати відповідь на запитання: «Що мені потрібно для відчуття наповненості й задоволення життям, де я перестала приділяти собі увагу, піклуватися про потреби своєї душі? Я працюю для того, щоб заробити гроші й віддати їх на потреби моїх родичів чи використати для власного розвитку й розвитку близьких?» Щоб позбутися хвороб і проблем потрібно хоча б трішки попрацювати зі своєю душею, змінити думки, й тоді приходить результат. Дуже часто, як свідчить практика Олександри Миколаївни, причиною хвороб та депресій у людей є переживання за близьких. Це деструктивне, руйнівне почуття, яке шкодить і тому, хто переживає, і тому, за кого переживають, - пояснює цілителька. За людину можна переживати, а можна просто вірити, що в неї вистачить сил справитися зі своїми проблемами, труднощами. Коли люди довго спілкуються, між ними виникають енергетичні місточки, якими енергія переливаєтья від одного до іншого. Якщо людина самодостатня, спокійна, впевнена в собі, в тому, що вона завжди може чогось навчитися, щось дізнатися для вирішення різноманітних питань, які виникають у її житті, вона розуміє, що й інша людина так само може справитися з завданнями, які постають перед нею. А відтак вона дає тим, хто поруч, легку й світлу енергію, яка підживлює їх, допомагає у розв’язанні проблем на позитивному рівні. Якщо ж у нас виникає страх за ближніх, він також буде енергетичним місточком передаватися тому, за кого ми вболіваємо, відбираючи в нього енергію.

КОЖЕН ІЗ НАС Є ЦЕНТРОМ ВЛАСНОГО СВІТУ

Якщо уявити світ людини у вигляді кола, то кожен із нас має бути в центрі свого світу. Наше життя залежить не від наших родичів, сусідів, співробітників, а від Законів Всесвіту. Згідно з ними, людина повинна постійно розвиватися (це мета життя людини), а розвиток не має меж. Сім’я також створюється для того, щоб люди допомагали один одному розвиватися. Користь ближнім ми приносимо лише тоді, коли залишаємося в центрі власного життя, а їм посилаємо потоки віри й любові. Дуже добре сказати їм про це (приміром: помилки бувають у кожного, але в тобі закладено стільки хорошого, що ти справишся з усім). І тоді ушкоджене проблемами енергетичне поле дитини, чоловіка (дружини), матері чи батька наповниться і в них з’являться сили прийняти правильні рішення й зробити правильні вчинки, розв’язати складну особисту ситуацію, зробити кроки, які вони раніше не робити. Але ще раз хочу наголосити: для того, щоб вселити віру в інших, передусім потрібно вірити в себе, що у вас є сили, можливо, ще вами не пізнані й не відкриті, і ви можете також створювати щось нове, діяти, виправляти помилки й таким чином показувати близьким приклад повноцінного життя. Коли батьки кажуть дітям: ми заради тебе від усього відмовлялися, усім жертвували, вони не розуміють, що їхня дитина росла в тяжких безрадісних енергіях, а не в стані любові. В енергетичному полі людини зберігається інформація про всі події її життя, а також життя батьків. Навіть, коли вона вже стала дорослою й має своїх дітей. Якось до мене на прийом прийшла жінка з семирічним хлопчиком, який постійно застуджувався й у нього боліло горло. Продіагностувавши дитину, я звернулася до жінки: «Ваші батьки завжди жили погано?» – «Так, - підтвердила вона. - Зараз вони розлучаються». Негармонійну, з тяжкими вібраціями, енергію, яку жінка ввібрала від своїх батьків, а також переживання за них вона стала передавати своєму сину. А легкої й збалансованої енергії, потрібної для здоров’я й розвитку, він від неї недоотримував. Я пояснила молодій мамі, що вона має перестати переживати за своїх батька й матір, бо вони дорослі люди й повинні самі розв’язувати свої проблеми. Їй слід сконцентруватися на стосунках зі своїм чоловіком, щоб не повторити історію батьків, і дати власній дитині підгрунтя для щасливого життя.

ПРОЦЕС ОДУЖАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРОЦЕСУ РОЗСЛАБЛЕННЯ

Під час прийому Олександра Миколаївна діагностує стан енергетичних центрів — відкриті вони чи закриті, адже від цього залежить енергетичне живлення органів і систем організму, що є базою для перебігу фізіологічних процесів. Якщо людина перебуває в напруженому емоційному стані, її енергетичне поле стискається і це позначається на фізичному плані: порушується кровопостачання, очищення органів, виникають запальні процеси, підвищується артеріальний тиск, накопичується бруд у вигляді каміння тощо. Тож для того, щоб організм зафункціонував нормально, обов’язково потрібно зняти внутрішнє напруження (часто ми так до нього звикаємо, що навіть не помічаємо). Коли людина розслабляється, в неї починають працювати всі центри, органи й системи отримують достатню для життєдіяльності кількість енергії, відновлюють свої функції. Цілителька, діючи енергетично на поле людини, допомагає «включити» його. Потім дає певні медитативні вправи, позитивні установки, які допомагають змінити думки й почуття, що спричинили хворобу. Останні Олександра Миколаївна зчитує з інформаційного поля людини. Бачить вона й життєві події, які зумовили негаразди в душі та тілі людини.

ДИТЯЧІ ХВОРОБИ – ДЗЕРКАЛО НЕГАРМОНІЙНИХ СТОСУНКІВ ДОРОСЛИХ

- Одного разу до мене на прийом прийшли мама з донькою, у якої випали вії, - розповідає цілителька. - Вони лікувалися в педіатра й невропатолога, але одужання не настало. Під час роботи з дівчинкою я побачила в її енергетичному полі причину. Кілька років тому в неї помер батько. Через рік мама знову вийшла заміж, народилася друга дитина. Це аж ніяк не позначилося на стосунках з донькою: вони залишалися близькими й теплими. А ось бабуся дівчинки по батьковій лінії, яка брала активну участь в її вихованні, допомагала в усьому, стала тривожитися, що з появою нового чоловіка в їхній сім’ї спілкування може перерватися, що вона, втративши сина, тепер втратить і онуку. Ситуація розгорталася на очах дитини. Хоча вона не все розуміла, але відчувала: щось не так. Це позначилося на її енергетичному стані, а потім стані нервової системи. Але працювати потрібно було не з дівчинкою, а з дорослими, які неправильно поводилися, вибудовуючи свої стосунки. Бабуся занадто себе жаліла, допустила страхи, а мама, створюючи нову сім’ю, перестала приділяти колишній свекрусі увагу, не задумувалася про її почуття. Коли я вказала на це молодій жінці, вона запитала: як виправити ситуацію. Я пояснила, що, формуючи нову сім’ю й нові стосунки, потрібно дати зрозуміти колишній свекрусі, що вона назавжди залишиться бабусею її доньки й матиме змогу спілкуватися з нею, що вони її не покинуть, словом, заспокоїти літню жінку, дати їй трішки тепла. Після п’яти біоенергетичних сеансів, які я провела з дівчинкою на розслаблення й заспокоєння, мама відзначила, що в дитини минув головний біль і вона стала краще спати. Молода жінка в свою чергу стала заходити до колишньої свекрухи хоча б на кілька хвилин, намагалася дати відчути її потрібність. Ще через два сеанси я побачила, що дитина стала спокійною, її енергетичне поле збалансувалося. І сказала, що тепер вії в дівчинки почнуть рости і все буде добре. І справді, коли через два місяці я побачила її, вона була вже з віями. Діти — це завжди дзеркало дорослих. Вони страждають і хворіють від негармонійних стосунків. Ще один випадок на підтвердження цього. Молода жінка звернулася з приводу заїкання трирічної донечки. Дівчинку вона не привела з собою, тому я розпочала діагностику жінки: «У вас закритий горловий центр, і це пов’язано з переживаннями за вашу маму. З нею трапилося щось трагічне, ви через це замкнулися й не можете висловити свого горя. Тому забираєте у своєї дитини енергію з енергетичного центру в ділянці горла. Ви не бачите виходу і тому зриваєтеся на доньці, іноді кричите на неї». Вона погодилася з почутим. І розповіла, що в її матері рак останньої стадії. Вона ж дуже прив’язана до неї. Я пояснила пацієнтці, що закони природи змінити не можливо: люди народжуються й помирають. Це трапляється з кожним. Її мама прожила життя, багато чого пізнала, здобула свій досвід і сама прийшла до цього захворювання. Її шлях, долю не можна змінити. Життя жінки має закінчитися саме так. І це потрібно прийняти й мужньо пережити. Через три дні молода жінка мені передзвонила і повідомила, що донька перестала заїкатися.

ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ В ТІЛІ ПОЧИНАЮТЬСЯ ЗІ ЗМІНИ ДУМОК

Для того щоб досягти позитивних змін у житті чи здоров’ї, потрібно обов’язково усвідомити причину негараздів. Якщо людина не хоче цього зробити, важко досягнути успіху. Якось до цілительки на прийом прийшла літня подружня пара. У чоловіка був прогресований артрит, боліли суглоби, йому було важко пересуватися. Він, колишній військовий, людина матеріалістичних поглядів, не дуже вірив в енергетичну дію, але дружина умовила його звернутися до цілителя. Після сеансів йому ставало дещо краще, але це було зовсім не те, на що він розраховував і чого очікувала Олександра Миколаївна. Вона відчувала, що її розмови насправді не зачіпають його: в одне вухо влітають, а в інше вилітають. І він нічого не хоче в собі змінювати: ні думки, ні погляди, ні поведінку. Зате його дружина, яка дещо чула з їхніх бесід, зацікавилася й попросила попрацювати й з нею. Жінка мала камінці в жовчному міхурі. Продіагностувавши її, цілителька пояснила причину хвороби: «Ви занадто переживаєте за дорослих сина й доньку, вважаєте себе зобов’язаною опікувати і контролювати їх. Цього не потрібно робити. Дайте їм свободу у прийнятті рішень, нехай вони самостійно діють, набувають власний досвід. Відпустіть їхні руки, бо вони вже вашу відпустили, а ви продовжуєте триматися». Окрім того, я провела з нею, так само як і з її чоловіком, близько 10 сеансів, і вони поїхали додому. Через два тижні жінка написала мені листа, повідомивши, що в чоловіка особливих змін не відбулося. У неї ж минув біль у ділянці правого підребер’я, а ультразвукове обстеження показало, що камінці в жовчному міхурі зникли. Тобто коли людина відкрита, готова брати участь у процесі лікування, воно є успішним, коли ж вона залишається байдужою й чекає просто дива, воно може відбутися, але лише на деякий час. Для тих, хто хоче більше дізнатися про Закони Всесвіту, механізми відновлення здоров’я, досягнення успіху, Олександра Миколаївна проводить семінари в Києві в Українській академії цілительства (найближчий відбудеться 19-20 січня). Адже, на жаль, цю інформацію не можна отримати ні в школі, ні у вищому навчальному закладі. Тим часом зараз, коли на Землю надходять нові тонкі енергії, і перед людиною з новою силою відкриваються можливості стати творцем власного життя, ці знання є дуже важливими.