РОЗПОВІДІ ПРО "РЕЗОНАНСНУ ТЕРАПІЮ" ЛІКАРКИ Й ЦІЛИТЕЛЬКИ ТАМАРИ КОЛОТЕНКО

Поділитися:
Розповіді про

У наш час  неймовірних наукових відкриттів і потужного розвитку медичних технологій, скептицизму й прагматизму під кабінетом  цілительки Тамари Колотенко завжди людно. Пацієнти й журналісти назвали цю жінку  «людиною-рентгеном».  Адже вона без усілякої апаратури бачить організм людини, всі її органи, а також патології в них. І навіть більше: причини захворювань та шляхи їх зцілення. У багатьох випадках Тамара Костянтинівна допомагає хворим полегшити їхній біль, а то й зовсім позбутися проблем зі здоров’ям завдяки особливій енергетиці її рук. А інколи навіть розповідає про події з минулого й майбутнього… Про феномен Тамари Колотенко написано десятки статей, найкращі з них увійшли до книги «Бачу ваш біль». Але кожна зустріч із цією дивовижною жінкою дарує нові переосмислення й усвідомлення. 

Захоплива наука та вражаюча практика

Хоча в роду Тамари Костянтинівни були знахарі, які зналися на лікарських травах, молитвах, замовляннях, вона була надзвичайно здивована, коли 30 років тому несподівано почала бачити  «хвороби» людей, а також зрозуміла, що її руки мають особливу силу. П’ять  років вона працювала в науковій лабораторії Центру інформотерапії   МОЗ України з  фізиками, нейробіологами, медиками, що вивчали можливості людини, досліджуючи її феномен. Зокрема, перевіряли на серйозній медичній апаратурі діагнози, встановлені Тамарою Костянтинівною. І вони завжди підтверджувалися.

А ще:  спостерігали під мікроскопом, як змінюються живі клітини й структура рідин під впливом випромінювання рук цілительки. Науковий лаборант щоразу дивувався: «Не розумію, яким чином  у звичайній водопровідній воді з низьким вмістом мікроелементів після дії на неї Тамари Колотенко в десятки разів збільшується кількість кальцію, магнію, калію, цинку та інших корисних речовин».

Сучасна наука не лише визнала біоенергетику, а й пояснила та дала цьому явищу назву - резонансна медицина. Тобто електромагнітні коливання від рук цілительки впливають на мембрану - клітинну оболонку, таким чином оздоровлюючи організм на клітинному рівні. Своєю чергою кожна клітина (зокрема, й внутрішніх органів) випромінює інформацію про себе також у вигляді електромагнітних коливань. Залежно від їх частоти й можна визначити здоров’я чи патологію, а також ступінь ушкодження та багато чого іншого. Саме це роблять діагностичні прилади та… деякі люди.

Не в характері Тамари Костянтинівни «спочивати на лаврах». Тому вона закінчила Київський медичний інститут Асоціації народної та нетрадиційної медицини, кілька років вивчала психологію, опанувала метод мануальної терапії, вісцерального та точкового масажу... Та найголовніше її «професійне вдосконалення» - тисячі пацієнтів, які вже в третьому поколінні (бабусі-дідусі, мами-тата, внуки) приходять до неї як до свого «сімейного лікаря».

- Уперше я потрапила до Тамари Колотенко 23 роки тому, - розповідає Світлана. -Страждала від частих кровотеч. Медикаментозне й хірургічне лікування не дало результату, мені призначили гормонотерапію, внаслідок чого моя маса тіла збільшилася на 20 кг, але кровотечі не припинилися. Знайомі порадили звернутися до Тамари Костянтинівни. Якщо в мене й були якісь сумніви, то вони назавжди відпали під час першої нашої зустрічі. Цілителька детально й точно все розповіла про мій організм: «у шийному відділі хребта протрузії, а жовчного міхура в тебе немає, вирізали».  А коли її руки, якими вона водила на відстані від мого тіла, опустилися на рівень нижньої частини тулуба, то лише сказала «О!..» і  стала працювати зі мною. Я це відразу відчула. І запитала: «Що ви робите?» -  «Чищу тебе, але не хірургічно», відповіла вона.

Після кількох прийомів у Тамари Костянтинівни я пройшла повторні медичні обстеження, які показали, що поліпи й кіста зникли. А разом з ними минули й кровотечі. Поступово пацієнтами Тамари Костянтинівни стала вся наша сім’я: діти, мама, яким вона «ремонтувала» спини й суглоби. Коли одного разу  чоловік серйозно ушкодив ногу, переконала і його звернутися до цілительки.
- Я оступився на дачі, під вечір нога набрякла. Не міг на неї ступати, а вночі майже не спав від сильного болю, - доєднався до розмови чоловік Світлани, Анатолій.  - Ситуація ускладнювалася тим, що на роботі був дуже відповідальний період і я не міг піти на лікарняний. Я скептично ставився до цілителів, але все ж піддався вмовлянням дружини. Тамара Костянтинівна   одну руку поклала мені на стопу, а другу – вище коліна. А через 15 хвилин звеліла піднятися й іти. Я з осторогою став на ногу, але, на мій превеликий подив, не було жодних неприємних відчуттів.  

Внутрішній сканер «ставить» несподівані діагнози

Розголос про унікальну українську цілительку пішов далеко за межі України. Її  феномен  досліджували в Америці, Німеччині, Греції та інших країнах світу. І навіть пропонували роботу. Під час поїздок за кордон Тамара Костянтинівна  мала багато неймовірних зустрічей, про що можна писати окрему  книгу. У неї з’явилися друзі й пацієнти в різних куточках світу, які й по цей день звертаються  до неї за порадою, запрошують до себе.

Якось під час  перебування Тамари Колотенко в Німеччині один професор попросив  «подивитися» свого зятя, який лежав у клініці нейрохірургії в досить важкому стані: мав гострі напади задухи, був повністю знесилений.

Під час обстежень лікарі помітили якусь тінь у легенях, але, на їх думку, це не могло бути причиною такого поганого самопочуття,  тому продовжували медичні дослідження мозку та інших систем організму.

- Я привіталася й запитую: «Любите шніцель із кров’ю?»  - згадує Тамара Костянтинівна. «Так,- закивав головою хворий. Щодня снідаю ним». Присутні переглянулися й посміхнулися: «Про що вона говорить?»  -  «Але від цієї страви вам  доведеться відмовитися, - продовжую я. – Бо у вас в судині в ділянці середостіння (грудна клітка) поселився ехінокок. Циста цього паразита потрапила до вашого організму разом із недостатньо термічно обробленим м’ясом. Ехінокок  маскується під тканини людського організму. Тому  апаратура його не розпізнає, фіксує лише незрозумілу тінь. Але, якщо вас правильно прооперують, ви невдовзі одужаєте». Так воно й сталося.

Тамара Колотенко ніколи не намагається нікому й нічого довести. Охоче співпрацює з лікарями й пацієнтами. Завжди говорить лише те, що бачить. Й інколи «діагнози» звучать несподівано для неї самої.  Ще одна історія з практики цілительки.  Один із її давніх пацієнтів (громадянин Греції) попросив проконсультувати свою колежанку, яка не могла завагітніти. На прийом до Тамари Костянтинівни в Київ прилетів її чоловік із фотографією дружини. Цілителька просканувала фотографію та й каже: «Вам потрібно 3 місяці  користуватися презервативами під час інтимних стосунків». Чоловік здивувався: «Чому? Адже це унеможливлює запліднення». - «Річ у тім, що  в залозах внутрішньої секреції вашої дружини  виробляється кислота, яка руйнує сперматозоїди. Після 3 місяців користування презервативами мікрофлора зміниться й дружина завагітніє». Чоловік подивився з недовірою. Але, зважаючи на те, що всі методи офіційної медицини вже було безрезультатно випробувано, подружжя дослухалося до  рекомендацій. Через деякий час їхній  маленький син дарував цілительці квіти.

Світлини малюків та орхідеї

Якби Тамара Костянтинівна зібрала разом усі фотографії хлопчиків і дівчаток, які народилися з її допомогою, потрібно було б кілька альбомів. Вдячні батьки не лише шлють світлини своїх довгоочікуваних дітей, а й приносять їх до цілительки. А ще дарують орхідеї. І все підвіконня, а також стіл у кімнаті, де ведеться прийом, заставлені цими прекрасними квітами.
Чому виникає проблема безплідності? У кожного своя історія. У декого причина лежить на рівні фізіології, в декого -  психології, в декого – поєднуються обидві площини. Тож інколи Тамарі Костянтинівні потрібно бути не лише цілителем, а ще й психологом і духовною наставницею. Одна з молодих жінок, яка 8 років не могла завагітніти, на прийомі зізналася, що стала відлюдницею, уникає подруг, які стали мамами, їй боляче дивитися на дитячі візочки, а подеколи й жити не хочеться.

- Ось і неправильно ти робиш, - «посварила» її цілителька. - Навпаки, тобі треба спілкуватися з молодими мамами, переймати досвід, щоб було легше справлятися зі своєю дитиною.

- А вона в мене буде?

- Буде. Але викинь із  голови зневіру, якою ти програмуєш себе на результат, протилежний бажаному. 
Як і завжди, слова цілительки невдовзі підтвердилися появою чудового малюка.
Іншій пацієнтці – доглянутій  красуні-домогосподарці, Тамара Костянтинівна порадила проаналізувати свої стосунки з чоловіком. Ревнощі й докори замінити на довіру й турботу про нього, замість влаштовувати «вечірні допити» нагодувати  смачною вечерею. А ще попросити пробачення за те, що наклала на нього й на себе прокляття, вигукнувши під час сварки зі злістю, що ніколи не захоче мати від нього дітей. І замовити в Макарівській церкві, де проводять спеціальні обряди, молебень за абортовану дитину, помолитися святій Варварі біля її мощів у Володимирському соборі. А після цього прийти  знову до цілительки на сеанс. Жінка  дослухалася порад, внутрішньо змінилася й стала мамою.
Досить часто причиною безпліддя є низька активність  сперматозоїдів у чоловіків.  Інколи доводиться пояснювати представникам сильної статті, що їх «слабкість» виникає через нехлюйське ставлення до свого організму, зловживання шкідливою їжею, пивом, малорухомий спосіб життя. «Змінися, - порадила цілителька молодому чоловікові – й син тебе вибере. Адже діти обирають собі батьків». Через місяць «нового життя» й кількох сеансів у Тамари Костянтинівни спермограма показала, що активність чоловічих клітин у нього зросла. І результат не забарився: на світ з’явився ще один чудовий хлопчик.

Віра в себе, довіра до Бога й доброта до людей – дієві ліки

На запитання, чому люди хворіють, чому зростає кількість серцево-судинних патологій, онкологічних уражень тощо, Тамара Костянтинівна пояснює: «Нерви. Людина перестає довіряти Богу, людям. Знецінює себе. Поринає в страхи, образи та інший негатив. Психічний стан відображається на фізіологічному у вигляді різних захворювань».

Якось до Тамари Костянтинівни на прийом прийшла жінка, яка мала серйозні проблеми з щитоподібною залозою: перенесла кілька операцій з видалення вузлів, але вони продовжували утворюватися.

- Під час діагностики я побачила, що хвора тримає в собі велику образу на чоловіка й доньку, хоча їх уже немає в живих, - розповідає цілителька. - «Так. І не прощу їх ніколи», - заявила вона. Довелося пояснювати, що образи блокують горловий енергетичний центр, який живить і щитоподібну залозу. І доки вона його не розблокує, відпустивши всі образи, жодне лікування не зможе бути ефективним.
Ганна прийшла до цілительки після операції з приводу онкопухлини молочної залози. Вона пройшла хіміо- й променеву терапію. Та почувалася тривожно.
Після діагностування Тамара Костянтинівна пояснила: - Хвороба почалася із защемлення в ділянці грудного відділу хребта, внаслідок чого порушився кровообіг у молочній залозі, а коли приєдналися ще й інші чинники, виникла онкопухлина.  Зараз бачу два патологічні вогнища на черепі (жінка підтвердила почуте, бо «плями» на черепі було зафіксовано під час МРТ).   Причина та само: порушення кровообігу в шийному відділі.  Тож попрацюємо з хребтом, пройдеш курс відновлювального оздоровлення, й усе в тебе буде добре. Але спочатку почни усміхатися людям, розправ плечі.

Своїх пацієнтів Тамара Костянтинівна навчає, що людина – це не лише тіло, а й Дух (інформація) та Душа (енергія).  І останні є первинними. Тобто, від того, які думки ми в себе впускаємо, які установки даємо, значною мірою залежить наше здоров’я. Інформація структурує внутрішні рідини (кров, лімфу, секреторні утворення залоз тощо), які живлять і очищають кожну клітину організму або… забруднюють і отруюють. Тож треба свідомо вибирати, які передачі дивитися, що читати, з ким спілкуватися. І особливо те, що  говорити, думати про себе,  людей та  все, з чим  контактуємо.

- Ми не одноразово проводили експерименти, досліджуючи, як  на думки й слова реагують вода, рослини, ліки, їжа, й під мікроскопом в умовах лабораторії, й за допомогою фізичних приладів, - розповідає цілителька. -Приміром, одного разу  між моїми колегами виникла суперечка щодо якості продуктів, які купили до святкового столу. Я «продіагностувала» продукти і побачила, що вони підходять усім, окрім людини, якій вони не сподобалися. Після цього я промовила молитву: «Господи, хай ця апетитна й ситна їжа піде всім на користь, здоров’я, благо!» Знову зробила енергетичні заміри, вони були стовідсотково позитивними для всіх присутніх.
У цьому й сенс традиції промовляння молитов перед їдою: позитивні вібрації змінюють енергетику страв, а також налаштовують на злагоджену роботу всі органи травлення: шлунок, жовчний міхур, підшлункову залозу, які починають продукувати потрібні ферменти, кислоти, соки. А щоб усі корисні речовини засвоїлися, потрібно їжу ретельно пережовувати (китайці радять не менше 30 разів), а також зосередитися на цьому процесі, вимкнувши телевізор, телефон тощо.

Не менш важливо й те, з якими думками людина приймає ліки. Якщо думає: ой які ж вони дорогі, сумнівається в їх дієвості, то й марно чекати позитивного результату. Тож варто дати собі інші установки, на кшталт: я маю можливість придбати все потрібне для мого здоров’я, й воно приносить мені користь.

Що людина «запускає»  собі в голову, те й починає реалізувати у своєму житті. І хай це будуть - Добро, Краса, Спокій, Радість, Любов.