СТВОРІТЬ ПРОСТІР ЩАСТЯ, ЗДОРОВ'Я Й ДОСТАТКУ

Поділитися:
Створіть простір щастя, здоров'я й достатку

Фен-шуй — наука про енергетичну організацію простору з метою приваблення гармонії, здоров'я, успіху, достатку у своє життя. Китайська філософія відводить фен-шуй одне з важливих місць у формуванні долі. За східним уявленням, Небесне щастя — це те, що людина отримує в мить народження; Людське щастя — свідомі дії людини (її заслуги, стиль мислення, освіта, якості характеру, вчинки); Земне щастя — земні енергопотоки, які впливають на події, здоров'я, стосунки та інші моменти в часі й просторі. У сучасному значенні фен-шуй передбачає організацію простору на зони любові, багатства, дітей, сексу, грошей, кар'єри тощо. За допомогою певних дій людина може активувати ту чи ту зону. Змінити стан «земного нещастя» (усунути тимчасовий енергетичний дисбаланс) можна тільки позитивною енергетикою. Ось деякі поради, як це зробити.

Собачки Фу — потужний захисний талісман

Новий рік — це завжди час, коли загадують бажання. Звісно, хочеться, щоб вони справдилися. 2018 рік — це, за китайським календарем, рік Жовтого Собаки. Китайці — мудрий народ. У системі фен-шуй є обереги, які рятують господарів від злих язиків, пліток та різних ворожих насилань, аж до прокляття.
Це — пара однакових собачок Фу. Ці собачки можуть бути з порцеляни чи будь-якого іншого матеріалу. Їх треба поставити в будь-якому секторі вашої оселі. Оберіть сектор, який є найуразливішим, наприклад, сектор багатства. Це — південний схід. От на південному сході й ставте собачок. Вони охоронятимуть ваші гроші.
У цьому секторі можете розташувати так званий горщик багатства. Звісно, не в буквальному сенсі горщик, а гарну кришталеву вазу. Що вона старіша, то міцнішим буде й ваш матеріальний добробут, бо домашній кришталь зберігає силу ваших пращурів. Ним милувалися ваші дідусі й бабусі, його любили, за ним доглядали — й кришталь накопичив цю силу любові.
«Горщика» ставимо в затишному місці, подалі від чужого ока, й нікому про нього не розповідаємо, щоб ваше багатство не забрали й не зурочили. Кладемо туди гроші, прикраси, різні монети й купюри різних валют. А під скатертину обов'язково треба покласти кілька купюр чималої вартості. Тоді гроші завжди будуть в оселі.

Тримайте вдома зображення добра, й сварок не буде

Якщо у вас удома постійні чвари й члени родини ніяк не помиряться, фен-шуй рекомендує такий захист. Сектор південного заходу відповідає за сімейний лад і відсутність чвар. Щоб сварки в домівці ущухли, в цьому місці треба поставити дві однакові китайські порцелянові вази. Нема китайських — ставимо будь-які інші. Головне, щоб вони були однаковими.
І ще: не тримайте вдома зображень злих, хижих тварин. Наприклад, тигр, зображений на пледі. Інакше цей агресивний сигнал передаватиметься тому, хто спить під таким пледом, і він на всіх нападатиме. Замініть тигрів квітами — й людина стане мирною.
А для кар'єрного зростання фен-шуй рекомендує використовувати північний сектор вашого помешкання — це сектор кар'єри. У ньому треба розмістити або зображення риби, або фігурку орла.

Створіть нову обстановку в домівці — й до вас повернеться здоров'я

Наше здоров'я, добробут, успішність, наші статки, мир в оселі багато в чому залежать від речей, якими ми себе оточуємо. Якщо вдома багато старих речей, різного мотлоху, поламаних іграшок, стоптаного взуття, битого чи щербатого посуду, то у вас постійно буде й багато проблем у різних сферах життя — від хвороб до невдач у всякій справі.

Нічого не шкодуйте! Викидайте старі речі! Старі меблі також зберігають у собі багато негативного. За роки їх використання вони позапечатували в собі біль, відчай, бідність, страхи кількох поколінь їх власників. Викидайте їх без жалю.
І якщо у вас померла людина, яка тяжко хворіла, то не тримайте в себе її речей, а тим більше не носіть їх. Краще віддайте нужденним. Не жалкуйте за ними. Ви віддаєте просто той негатив, який вам заважає жити. А пам'ять про померлу близьку людину нехай зберігається у вашому серці.
Битий посуд несе неприємності, старий одяг, давно не ношений, дає застій енергії Ци в будинку чи у квартирі. У європейських країнах, якщо якусь річ не носили або не вдягали протягом року, її тут же викидають чи здають до секонд-хенду, навіть коли ці речі нові. І ось ці речі потрапляють на наш ринок у вигляді «одягу з Європи», який за кордоном продають на кілограми.
Якщо ж ви таким одягом чи взуттям користуєтеся, то, аби проблеми й хвороби перших власників не перекинулися на вас, зробіть так: засипте всередину взуття сіль, і нехай воно так постоїть дві-три доби, потім сіль висипте, витріть взуття насухо й носіть його на здоров'я.
Так само в міцному сольовому розчині вимочіть ковдри, простирадла з секонд-хенду, виперіть, просушіть їх і лише потім користуйтеся цими речами. Будь-який верхній одяг можна просто покласти в мішок і на добу засипати сіллю, а потім її струснути. Після цього його можна надягати на себе. Сіль вбирає будь-яку негативну енергетику.

Створюйте вдома більше руху, давайте рух грошам, видавайте їх, не відкладайте «на потім». Дякуйте Богові за те, що маєте: дах над головою, здоров'я, сім'ю, дітей, рідних. І все їм пробачте. Надто — перед Новим роком. Ну, й, звісно, віддайте всі борги, якщо такі є.

Олена Єрьоміна,
біоенерготерапевт міжнародного рівня, академік Міжнародної академії альтернативної медицини та валеології.