ТЕХНІКА «СВІЧКА» — ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ БІОЛОГІЧНОЇ ПРОГРАМИ

Поділитися:
ТЕХНІКА «СВІЧКА» — ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ БІОЛОГІЧНОЇ ПРОГРАМИ

(Початок)

Техніка «Свічка» - заключний прийом комплексу «Тибетський п’ятилисник» і є, по-перше, справжньою панацеєю від багатьох хвороб, а по-друге — чудовим способом відсунути процеси старіння на невизначений час. Тибетські ченці так і характеризували цю техніку: «Якщо хочеш переконатися, що твоїм тілом управляє не час, а ти сам, то щодня дозволяй своєму тілу побути свічкою».

Омолодження зовнішнє та внутрішнє

Регулярна, тобто щоденна, техніка «Свічка» гарантує:
— зміцнення залоз внутрішньої секреції, що своєю чергою активізує вироблення гормонів;
— оновлює тканини всіх внутрішніх органів у ділянці живота й таза;
— оновлює тканину хребта — звідси такий потужний приплив сил;
— оновлює тканину судин — це забезпечує повноцінний кровоплин;
— очищає кров — це своєю чергою дає їй можливість повноцінно насичуватися киснем і живити клітини.
Усе це разом узяте забезпечує зміцнення ендокринних залоз, оновлення тканин і перезавантаження біологічної програми, внаслідок чого хвороби просто-напросто стираються. Цей феномен носить назву «природне витіснення хвороб».
Крім цього, регулярна практика «Свічка» забезпечує:
— розгладження зморщок (поступово, але надійно — і передусім на лобі й під очима);
— поліпшення кольору та тургору шкіри (не лише на обличчі, а й по всьому тілу).

Як виконувати техніку «свічка»

Ляжте на спину, на рівну поверхню, ноги витягнуті, руки розміщені вздовж тіла долонями вниз. Перш ніж почати практику, переконайтеся, що ваше дихання рівне й спокійне. За потреби спокійно полежте кілька хвилин, стежачи за диханням, щоб воно стало рівним. Після цього починайте виконання «Свічки».
Не згинаючи ніг у колінах, заведіть їх над головою. Підборіддя притисніть до грудей (бажано), потилиця притиснута до підлоги, руками підтримуйте тіло в ділянці нижньої частини спини.
Потім повільно підніміть ноги у вертикальне положення (спину продовжуйте підтримувати). Вийде, що з підлогою стикаються такі частини тіла: потилиця, задня поверхня шиї, плечі до лопаток і руки від плечових суглобів до ліктів. Інші частини тіла становлять одну вертикальну лінію, перпендикулярну підлозі.
Коли приберете цю позу, зосередьтеся (направте уявну увагу) на щитоподібній залозі (зона в основі шиї, над ямкою між ключицями). Дихайте повільно, рівно та ритмічно й не лякайтеся короткочасного припливу крові до голови: це на початку класична норма. Подумки рахуйте секунди.
Увага! Стійка у вертикалі — це перша частина техніки «Свічка». Друга частина — це відпочинок на спині. І час відпочинку має чітко дорівнювати часу, який пішов на стійку у вертикалі. Тому не скакайте й нікуди не біжіть, а плавно зі стійки покладіть себе на спину, заплющте очі й порахуйте саме стільки секунд, скільки ви провели у вертикалі: дайте своєму організмові засвоїти ту цілющу енергію, яку ви здобули у «Свічці». Це вся техніка.

Додаткові рекомендації

Як довго слід залишатися у вертикальному положенні?
Якщо ви ніколи раніше не прибирали цю позу, то почніть із 5-ти секунд. Не геройствуйте й не прагніть стояти довше — поважайте свій організм і дайте йому можливість адаптуватися до «Свічки».
Протягом першого тижня щодня можете додавати по 1-й секунді. Далі можна додавати й більше — самі зрозумієте, скільки саме секунд ви можете додавати, тіло вам це продиктує.
Якщо ви вже «випробували на собі» цю позу (хай і колись давно), то почніть із 15-ти секунд, а протягом першого тижня щодня додавайте по 2—5 секунд.
Оптимальний час виконання техніки — індивідуальний. Йоги, наприклад, півдня стоять у вертикалі, а півдня — відпочивають на спині.
Але якщо спиратися на статистику, яка встановила-таки оптимальний час, то картина така: 5 хвилин у вертикалі й 5 хвилин відпочинку на спині. І так щодня з виконанням уранці. Одного разу на день цілком достатньо, щоб проявився каскадний ефект, про який написано вище.

Розклад на кожен день

Я показала вам усі елементи гормонального комплексу «Тибетський п’ятилисник». Це:
— тибетська гормональна гімнастика;
— тибетське гормональне дихання;
— гімнастична техніка «П’ять тибетських перлин»;
— техніка «Склянка води»;
— техніка «Свічка».
Залишилося одне — передати вам найефективніший сценарій застосування гормонального комплексу. Це спеціальний розклад, який легко впишеться у ваш звичний розпорядок дня.
Зверніть увагу! Дії перелічено в тому порядку, в якому їх слід виконувати, й міняти їх місцями не можна.

Ранок.
1. Тибетська гормональна гімнастика (дивіться № 3 газети «Здоров’я і довголіття») виконується до 6-ї ранку, але якщо проспали, то нічого страшного. Ефективність, звісно, знижується, але не настільки, щоб про це хвилюватися. Крім того, гормональна гімнастика — за щоденної її практики — якраз і організує ваш біологічний годинник так, що ви станете прокидатися до 6-ї ранку — і з почуттям повного відновлення.
Можна зробити перерву після гормональної гімнастики — прийняти душ, наприклад, або попити чаю. Але сніданок відкладіть до того часу, поки не виконаєте всього ранкового розкладу.
2. Гормональне дихання (дивіться № 4 газети «Здоров’я і довголіття»).
Сценарій гормонального дихання такий:
Перша дихальна вправа: 1—7 повторів.
Друга дихальна вправа: 2—5 повторів.
3. Техніка «П’ять тибетських перлин» (дивіться № 5 газети «Здоров’я і довголіття»).
Вважається, що цю гімнастичну техніку слід виконувати після душу — мовляв, приймайте душ заздалегідь, оскільки вода нейтралізує енергію, отриману в результаті гімнастики. Не беруся говорити категорично, однак у своїй професійній практиці я спостерігала й тих, хто приймає душ після цієї гімнастики, й тих, хто після її виконання лише обтирається вологим рушником. Узагалі жодної різниці не помітила: обидві категорії людей виглядають років на 20 молодшими за свій паспортний вік, фонтанують енергією (не плутати з метушливістю) і — що теж повальне явище — впевнені в собі.
Тож моя рекомендація така: орієнтуйтеся на своє особисте рішення й робіть так, як вважаєте для себе прийнятним: можете спочатку прийняти душ, а потім виконати «П’ять тибетських перлин», а можете виконати гімнастику, а після йти в душ.
Важливе нагадування: після кожної вправи комплексу «П’ять тибетських перлин» робіть перепочинок до повного відновлення дихання.
4. Техніку «Свічка» виконують разом із гімнастикою «П’ять тибетських перлин» — як 6-ту вправу. Для цього:
— передихніть після 5-ї вправи гімнастики — відновіть дихання;
— потім ляжте на підлогу;
— переконайтеся, що ваше дихання рівне й розлоге;
— і приступайте до виконання «Свічки».
Пам’ятайте: час стійки у вертикалі чітко дорівнює часу відпочинку на спині (після стійки).
Будь ласка, не нехтуйте цією умовою, адже набутій у стійці енергії потрібно рівномірно розподілитися.
Отже, ранковий план такий: гормональна гімнастика — 5 хвилин; гормональне дихання — 4 хвилини (як правило); «П’ять тибетських перлин» — від 5 до 20 хвилин (залежно від кількості повторів); техніка «Свічка» — від 10 секунд до 10 хвилин (залежно від ступеня підготовки). Разом на все ранкове задоволення йде від 15 до 40 хвилин.
І зауважте: за цей час ви отримуєте таку кількість енергії, якої вистачить і на всі ваші щоденні справи, й на масштабне перезавантаження вашої біологічної програми, в результаті якої, нагадаю, стираються всі програми хвороб і створюються умови для оновлювальних клітинних процесів.

Вечір.
Увечері ви виконуєте дві дії.
1. Гормональне дихання — не раніше, ніж за 30 хвилин до сну.
Вечірній сценарій:
перша дихальна вправа: 7 повторів,
друга дихальна вправа: 7 повторів.
2. Техніку «Склянка води» (дивіться № 7 «Здоров’я і довголіття»).
Пояснюю, чому рекомендую виконувати цю техніку щодня (точніше, щовечора). Цьому є 2 вагомі причини. По-перше, в результаті виконання техніки виробляється дуже потужна — й, що цінно, фокусна, — ментальна енергія, яка впливає на енергетичний рівень вашої біосистеми. Як наслідок, ваше енергетичне тіло, значно зміцнюючись, наповнює силою клітини вашого фізичного тіла. А по-друге, щодня виконуючи техніку «Склянка води», ви станете отримувати докази сили й безмежної могутності своєї підсвідомості.
Цю техніку виконують безпосередньо перед сном — це має бути остання дія вашого дня.
3. На 3-му тижні практики комплексу додається третя вечірня дія: «П’ять тибетських перлин». Цю гімнастику ввечері слід виконувати не пізніше, ніж за 3 години до сну.
Це весь розклад із практики гормонального комплексу. Виконуйте його щодня — й ніколи про це не пошкодуєте. І не треба мені вірити на слово — переконуйтеся самі.
Я бажаю вам радості в кожному вашому дні, чудового самопочуття, повного задоволення своїм зовнішнім виглядом і всіх благ!

Марта НІКОЛАЄВА-ГАРІНА,
практичний психолог, фахівець із біоенергетики людини,
автор унікальних методик з управління віком.
http://to-buybook.ru/skachz.html