ВЕСНЯНЕ ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Поділитися:
Весняне очищення організму

Науковцям відомо понад 200 різних видів тільки глистів, які, паразитуючи в нашому організмі, можуть зумовлювати алергію, порушення в роботі травного тракту, хронічні проблеми зі здоров'ям. Інфікуватися ними можна як через комах, домашніх тварин, так і через брудні руки. Можуть вони потрапити в організм і через погано вимиті плоди, зелень, при вживанні неочищеної води або під час ходіння босоніж, коли паразити проникають крізь незахищену шкіру. Ними можна заразитися й через вживання  сирих або недостатньо термічно оброблених риби та м’яса.
Яку шкоду завдає така патогенна флора, як її вивести з організму, застосувавши різні фітозбори, та як відновити органи й системи потому - в інтерв’ю травозная Андрія Миколайовича з династії травозная Север’яна Боровика.

Відновлення після зимового виснаження

- Андрію Миколайовичу, багато фітотерапевтів рекомендують проводити очисні програми принаймні двічі на рік - навесні та восени. Чому саме в цей час? Чому потрібно очищати організм та від яких проблем і супутніх захворювань людина себе вбереже в цім разі?                                                                                                                                                                              

- Такі рекомендації пов’язані, зокрема, з сезонними загостреннями (переважно це ендокринні зміни), коли організм перебудовується навесні та восени, щоб він підготувався й легше переносив і холод, і  спеку.
   Крім того, влітку, коли багато доступних фруктів, ягід, зелені, у людини є спокуса з’їсти їх немитими, що спричинює зараження паразитами.  Навесні ж ми відновлюємо організм після зимового виснаження, різних вірусних та бактеріальних недуг, що інтоксикують органи й системи.

4 групи патогенів

Патогени діляться на 4 основні групи: віруси, бактерії, грибки та паразити.  Напрацьовано різні  загальні антигельмінтні програми з використанням трав, що ефективно очищають від різних видів гельмінтів. До того, добре здати аналізи й чітко знати, які з них наявні в організмі, та  чим конкретно знешкоджувати їх. Для цього варто здати аналізи крові й проаналізувати кількість еозинофілів. Коли їх більше норми, це свідчить про наявність паразитів і тоді обов’язково слід пройти антиапаразитарну терапію.
     Гельмінт – це організм, який живе за рахунок людини, живиться корисними речовинами, що ми з’їли, а отож людина їх не отримує. Окрім того, вони завдають шкоди своїми продуктами життєдіяльності, забруднюючи організм. Це позначається на загальному самопочутті зараженої людини. Можуть спостерігатися  збільшення чи втрата апетиту, діарея чи закрепи, нудота та блювання. Це б’є й по роботі нервової системи: може бути безсоння, загальна слабкість, зменшення маси тіла  без очевидних причин, м’язовий та головний біль, запаморочення, інші неврологічні симптоми. Окрім того, погіршується стан шкіри. Можуть докучати висипи, свербіж, подразнення шкіри.
    У кишківнику здебільшого живуть круглі гельмінти: аскариди, гострики, ціп’як, токсокари, що порушують травлення й перешкоджають повноцінному засвоєнню корисних речовин. Вони можуть спричиняти  алергійну реакцію. Деякі паразити, мігруючи, вражають печінку, жовчні шляхи та інші органи.
    Вивести гельмінти допомагає спеціальний багатокомпонентний антипаразитарний чай. Він не тільки впливає на життєвий цикл паразитів, а й сприяє виведенню з організму продуктів їхньої життєдіяльності та токсинів. До його складу входять листя сени, кореневища валеріани, трава вербозілля, гадючника, гісопу, золототисячнику, кінського часнику, конюшини повзучої, королиці, ромашки без'язичкової, споришу, чебрецю, пасльону солодко-гіркого, настурції, трава й коріння кульбаби, плоди дикої моркви, коріння оману, солодки, пелюстки троянди, насіння чорнушки.
  1,5 ст. л. збору кип'ятити 5 хв у 300 мл води. Настояти в термосі впродовж 1 години. Процідити та відтиснути залишки. Додати 1 ст. л. меду. Пити по 100-150 мл 2-3 рази на день після основних прийомів їжі. Курс - 12 днів. Потрібно пройти 3-4 повні курси з перервою 7-8 днів.
   За наявності гостриків (ентеробіоз), крім внутрішнього вживання, одночасно слід робити теплі мікроклізми з 50-100 мл цього навару, намагаючись утримати його в кишківнику 10-15 хв.
Протипоказання: вагітність та грудне вигодовування, важкі захворювання печінки та нирок, індивідуальна непереносність.

Віруси - провокатори недуг у старшому віці

- Яку шкоду нашому організмові завдають віруси, бактерії, грибки та як із ними боротися?

- Віруси складно знищити. Фармацевтичні та фітозасоби більше працюють на їх пригнічення та підтримку імунної системи, щоб допомогти їй із ними впоратися. Віруси можуть, і часто так буває, довго жити в організмі в, так би мовити, приспаному стані. Коли герпес виникає на губі, це не означає, що людина щойно ним заразилася. Вірус протягом життя може бути в організмі, й коли імунна система ослабла й не може його пригнічувати, він активується.  Тоді добре пропити противірусний чай, а також змастити герпес маззю чи настоянкою календули, щоб пришвидшити загоювання.
    Часто в літньому віці люди хворіють на оперізувальний лишай, це теж герпес. Із цим вірусом людина може жити змолоду, та із старінням організму, ослабленням імунітету він починає розмножуватися. Тут слід провести противірусну терапію та посилити імунітет.
  У противірусний фіточай входять трава буркуну, вербозілля, гадючника, меліси, парила,
листя буяхів, малини, ожини, евкаліпта, квіти волошки, кореневища балабана, ехінацеї,
мильнянки, калгану. Готують навар звечора: 1,5 ст. л. збору залити 500 мл води, кип'ятити 1 хв. Настояти ніч у термосі, вранці процідити та відтиснути залишки. Випити протягом дня, по 100-150 мл за 30 хв до або через годину після їди. Курс прийому - 2 місяці. Зробити 2 або більше курсів із перервою 2 тижні.
Протипоказання: вагітність, індивідуальна непереносність.

Грибки вражають не лише нігті

Грибки наявні в організмі кожної людини, але імунна система стримує їх розмноження, якби не це, то не відомо, чи людство б вижило. У разі різкого зниження імунітету вони можуть різко розмножуватися, як, приміром, кандиди. Вони не лише можуть вражати шкіру й нігті, а й спричиняють захворювання бронхів, запалення легень, напади астми, виділення та свербіж у статевих органах.
До складу протигрибкового чаю входять листя берези, ожини, трава вербозілля, ромашки без'язичкової, вероніки, трава чебрецю та чистотілу, квіткові кошики ромашки, бруньки тополі,
плоди фенхеля, шишки хмелю. 1,5 ст. л. сировини  залити 0,5 л води, кип'ятити 1-2 хв. Настояти протягом ночі, зранку процідити. Випити протягом дня тричі по півсклянки за 30 хв до їди й решту перед сном. Пити теплим, бажано з 1 ч. л. прополісного масла. Курс - 2 місяці.
    Також бажано споживати сік свіжої капусти по 100 мл 3 рази на день до їди протягом 10 днів.
Щоб позбутися пліснявки (молочниця), потрібно робити спринцювання та обмивання з протигрибковим фіточаєм протягом 10 вечорів.

Бактерії й автоімунні захворювання

Певні види бактерій зумовлюють, зокрема, автоімунні захворювання. Коли потрапляє антиген, організм виробляє на нього антитіла, що мають його знешкодити. Та надмірне бактеріальне зараження, збій у роботі організму  почасти призводять до того, що антитіла замість патогенів атакують здорові клітини. Таку автоімунну природу мають псоріаз, автоімунний тиреоїдит, хвороба Крона, ревматоїдний артрит. Проблема в тому, що складно за цих недуг чітко визначити збудника, який спричинив захворювання, а відповідно - його знищити. Тому тут потрібні комплексні фітопрограми, іноді із залученням антибіотиків та інших фармзасобів.
     До складу антибактеріального фітозбору, помічного за автоімунних захворювань, входять плоди анісу, обліпихи, шипшини, листя брусниці, гінкго, евкаліпта, кропиви, малини, ожини, кора верби, цвіт конюшини, цмину, ехінацеї, нагідок, трава вербозілля, меліси, парила, чебрецю, лушпиння квасолі.
Фіточай має бактерицидні, протизапальні та загальнозміцнювальні властивості, що сприяють пригніченню росту та розмноження хвороботворних бактерій. Покращує опірність організму та пришвидшує процес одужання.
   Його вживають при гаймориті, ангіні, бронхіті, пневмонії, циститі, пієлонефриті, простатиті, уретриті, ентероколіті, гастриті, акне, фурункульозі, у разі ревматоїдних і автоімунних захворювань.
   Готують навар ізвечора. 1,5 ст. л. суміші трав залити 300-400 мл води, кип'ятити 1 хв. Потому додати 3 подрібнених плоди шипшини. Настояти протягом ночі в термосі або гарно закутавши. Вранці  процідити. Випити протягом дня, по 100-150 мл після основних прийомів їжі. Курс - 2 місяці. Після 2-тижневої перерви курс повторити 2-3 рази. Між курсами робити перерву на 2 тижні.
   Настій також застосовують для полоскань, примочок при запальних процесах порожнини рота й верхніх дихальних шляхів, при лікуванні ран, пролежнів і виразок, при фурункулах і дерматитах.

Очищення від токсинів – шлях до гарного самопочуття

-  Є теорія, що токсини, появу яких провокує патогенна флора, прискорюють  прогресування недуг.

- Токсини збільшують рівень окислення організму, а отже збільшення вільних радикалів, які ушкоджують клітини та ДНК. Це один із головних чинників, що сприяє старінню організму та появі недуг, таких як серцево-судинні, онкологія, артрит, хвороб нирок, печінки. Також токсини негативно впливають на імунну систему, спричиняють гормональний дисбаланс в організмі, що призводить до багатьох розладів репродуктивної системи та гормональних, а також автоімунних захворювань.
   Тому другим кроком після комплексного очищення від вірусів, бактерій, грибків і паразитів, є виведення токсинів, допомога у відновленні тих органів, що від них постраждали: судин, легенів, лімфатичної системи, печінки, нирок, кишківника, зміцнення імунітету.
    Дуже важливо очистити лімфу, особливо, якщо людина вже має набряки. Бо продукти життєдіяльності токсинів завжди зашлаковують лімфатичну систему, яка  виводить токсини через печінку, нирки, кишківник.
   До складу очисного фітозбору для лімфи входять трава вероніки, золототисячнику, материнки, медунки, підмаренника чіпкого, розхіднику, сідачу, татарнику, фіалки триколірної, хвоща, коріння вовчого тіла, мильнянки, оману, трава та коріння кульбаби, листя гінкго, подорожника, розмарину, смородини, шавлії, цвіт мальви, конюшини, насіння чорнушки.
   Для приготування 1,5 ст. л. збору запарити у 500 мл окропу. Настояти в термосі протягом ночі. Зранку процідити та відтиснути залишки. Настій випити протягом дня за 3-4 прийоми по 120‑150 мл за 30 хв до або через 1 годину після вживання їжі. Курс -  2 місяці. Зазвичай роблять 2 або більше курсів із перервою між ними 2 тижні.
   Унікальний авторський склад фіточаю сприяє ефективному очищенню, покращенню лімфодренажу, живленню тканин, відтоку зайвої позаклітинної рідини, зменшенню набряків. Він покращує виведення шлаків і токсинів з організму, усуває закупорення та запалення лімфовузлів, активізує імунітет, поліпшує постачання кисню та поживних речовин до клітин.
Протипоказання: вагітність, злоякісні новоутворення, ниркова недостатність, тромбофлебіт, індивідуальна непереносність компонентів.
  Щоб організм ефективно боровся з патогенами, запобігав їх повторному потраплянню в організм та розмноженню, слід обов’язково зміцнити імунітет.  Я для цього рекомендую спеціальний фіточай для міцного імунітету. До його складу входять коріння лепехи, кульбаби, пирію, цвіт бузини, конюшини, липи, трава гісопу, глухої кропиви, деревію, звіробою, золототисячнику, вівса, споришу, чебрецю, листя кропиви, розмарину.
  1,5-2 ст. л. фіточаю залити 500 мл води. Кип'ятити 1 хв. Настояти протягом ночі, зранку процідити. Пити по 0,5 склянки 4 рази на день (тричі за 20-30 хв до їди, решту перед сном). Окрім покращення роботи імунної системи, цей фіточай показаний при анемії.
   Таке весняне очищення та прийом фітозасобів для оздоровлення органів і систем, уражених хронічними недугами, допоможе комплексно відновити організм, дасть змогу зустріти весну повними сил. Звісно ж, перед початком очищення доцільно проконсультуватися з  фітотерапевтом, щоб він  індивідуально  підібрав якнайкращий комплекс засобів і трав.
Рослини, які входять до вищеописаних очисних зборів можна придбати в аптеках та у травознаїв. Щодо готових зборів можна звертатися до нас.

Перед застосуванням рекомендацій обов’язково порадьтеся з вашим лікарем.